Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 36 37 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Symbian igrica Milioner - potrebni beta testeri  (Pročitano 32791 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Inače, moram da kažem da sam se danas tako obradovao kada sam video dva pitanja:
1. Gde se nalazi Prčanj? (zato što tamo provodim svako leto od detinjstva) Smile i
2. Koja je registarska tablica za Praćin? (jer mi je tamo cela rodbina) Smile

Baš me zanima ovo za Prčanj, koliko je njih odgovorilo pogrešno?! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia E71
ja sam pogodio to mi prekoputa Smile, ja sam iz kotora Smile, i btw ovo sam naso jel ste trazili icy tower za mob
One of the most popular free games will be available as mobile game.

More than 2 million users have already downloaded the game with the high addiction potential onto their PC from the internet and another 8 million copies were distributed through various print magazines. There are people playing this game on almost every continent. And numbers are still rising. With these facts, it is definitely one of the most popular free games worldwide. The mobile gaming expert Xendex (http://www.xendex.com) has now managed to get hold of the licence to go mobile from the game's inventor Free Lunch Design in Sweden.

The legendary and absolutely addictive jump and run game with its main hero Harold the Homeboy has brought action onto the servers of Free Lunch Design. The number of daily high score entries on the web from computers all around the world have started to assume alarming proportions. As if that wasn't enough, the licence for the next years has now been handed out to one of the major players in the field of mobile content. Xendex will make sure that Harold will soon also be up to his tricks on millions of mobile phones.

"We are happy to add another top game to our high-class portfolio. I am sure that Icy Tower will also break records as a mobile game. After all, no other game has been this addictive.", stated Michael Haberl, CEO of the Xendex Holding GmbH.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ss_176_1.jpg
(17.04 KB, 176x208)
ss_176_2.jpg
(36.85 KB, 176x208)
ss_176_3.jpg
(20.83 KB, 176x208)
ss_176_4.jpg
(34.9 KB, 176x208)
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


..::o::..

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 200
Zastava Kobe, Japan
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Sharp Toshiba 904T
Znaci propade icetowers///

A sto se tice tezine pitanja, samo kukate bre... Vec sam pisao, to je namerno tako, ako ne zelite da se pomucite i naucite nesto - igrajte sudoku!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N70
Propade icy tower,pa je ostao jos samo tablic Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC One X
Znaci propade icetowers///

A sto se tice tezine pitanja, samo kukate bre... Vec sam pisao, to je namerno tako, ako ne zelite da se pomucite i naucite nesto - igrajte sudoku!

Onda remi Smiley

Ne kukamo na tezinu pitanja, vec na pitanja tipa 'koliko imas kg na mesecu/marsu/neptunu/uranu'... to je stvarno nerealno i ne treba ocekivati da vise od 2% nas zna (a cesto se takva pitanja javljaju)... ajd barem da se ponudjeni odgovori znatno razlikuju pa i da zapamtimo sta je gde, ali kad ti ponudi 22,6 23,1 23, 4 i 25,8 stvarno je nerealno tesko...
« Poslednja izmena: 15. Mar 2007, 23:01:41 od X3mE »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Možda i ne bi bio problem da je to na nekom 11-om, 12-om pitanju, ali kada mi zapadne na prvom (a to je veoma često) onda mi dođe da iščupam kosu! Smile
Ta pitanja se ja mislim najviše puta ponavljaju!

Inače naiđoh na još 2 "greške"
1. Koliko planeta ima sunčev sistem? Ja kol'ko znam od skora ima "samo" 8! Smile
2. Koliko minuta muzike (ili tako nešto slično) staje na jedan CD? Tačan odgovor bi trebalo da je 80, a ne 70!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia N95 8GB
skinuo sam milioner,i kada oga otvorim pise molim sacekajte pola sata,kada brobam da izadjem nece,n acrveno izadje pa zabaguje,mora restart........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


..::o::..

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 200
Zastava Kobe, Japan
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Sharp Toshiba 904T
@x3me : More biti more biti, no i kad bi zeleo da to sad sve sredim, treba uraditi recenziju pitanja, ako se neko javi - moze, ja sam samo bedni programer Smile

@recka : E to ti je moj patentirani random sistem maltretiranja Smile
1. 9 je bilo nekad tj tad
2. Kako na koji 80min su sad standard, a pre...

@ goliivica: Brale startovano ti nesto u pozadini, kao opera mini ili nesto, probaj bez toga! I budi siguran da probas i symbian 7 i 8 verziju, obe rade na tvom telefonu, stim da je symbian 8 malo kvalitetnija...

PS: Ubi me sto nema onog da vidis neprocitane odgovore, pa kad malo kasnim sa odgovorima, oprostite..

Inace evo sad mi neko rece da nema Pang za symbian jel to moguce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Šta bi, nema više komentara?!?
Ja btw. nikako da dodjem do tri miliona i slikam taj ekrančić, uvek me neko pitanje na posletku "oduševi"(i naravno ne uspem da ga prodjem)! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung S6 & Lumia 9
ja sam najslabiji igrac ove igre nisam uspeo da odgovorim na vise od 6 pitanja a sam iskoristio sve pomoci ,,proglem je sto neznam pitanja sto se odnose na Srbiju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 36 37 39 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.222 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.