Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:52:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemanja Vidic  (Pročitano 76856 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Evo šta je Rio Ferdinand rekao za Vidića:

''Nikad nismo imali pravu štopersku liniju od kad sam ja ovde. Igrao sam sa mnogo igrača, ali je tek sa Vidićem odbrana konačno prava. On je idealan partner, odlično se razumemo, ja imam nešto više iskustva, a Nemanja zaista fascinantno brzo uči. Trenutno funkcionišemo skoro besprekorno. Nas dvojica stisnemo zube i u svaki meč idemo po pozitivan rezultat.''
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Samo za tebe,uvek uz tebe A NJIH KO JEBE!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2680
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6710
Malo je ovaj Ferdinand ljubomoran na Vidica...a kako nece bit kad je Vile bolji od njega Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Jedan od najboljih stopera na planeti,ako i nije najboljiBravo Nemanja majstore  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nemanja vidic je jedan od nasih najboljih odbrambenih igraca,ali vrlo voli da se krsi.
IP sačuvana
social share
ac milan
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
Vidić je stvarno ponos naše države.  Smile
Nadam se da će još dugo igrati za Manchester United...  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Nemanja Vidić.jpg
(8.25 KB, 149x256)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Za druge se navija PARTIZAN se voli!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1147
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
za to se vecina nada ...
Jedan od najboljih stopera na planeti,ako i nije najboljiBravo Nemanja majstore  Smile Smile Smile
ima josh dosta vremena do toga ...
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Vidić: Plašio sam se neuspeha u Engleskoj

Reprezentativac Srbije i fudbaler Mančester junajteda Nemanja Vidić izjavio je da je po dolasku u Engelsku strahovao da neće uspeti da se snadje.

"Prvih nekoliko meseci u Engelskoj bili su mi veoma teški", rekao je Vidić novinarima u Mančesteru, dan pre utakmice sa Čelsijem, u finalu FA Kupa.

"Da budem iskren, nisam verovao da imam neku budućnost u Engleskoj. Brinuo sam da se neću snaći u Mančester junajtedu", dodao je Vidić koji je u taj engleski klub došao u januaru 2006. godine iz moskovskog Spartaka.

"Fudbal u Engleskoj je drugačiji. Jednostavno, ne da sam bio uplašen, nego sam izgubio samopuzdanje posle svega što se dešavalo prvih nekoliko meseci", rekao je Vidić.

Prema njegovim rečima, dogadjalo mu se da propušta pasove koje nikada pre ne bi propustio.

"Kao da sam zaboravio da igram. Ali, igrači moraju da budu psihički jaki da bi mogli da igraju u velikom klubu u Engleskoj", dodao je on.

Napredak Vidića bio je ometen i povredom kolena, zbog koje je propustio prošlogodišnje Svetsko prvenstvo u Nemačkoj.

Medjutim, od kada se vratio na teren u septembru, Vidić je opravdao sedam miliona funti koliko je klub platio za njega. Pružio je više izvanrednih partija i dosta pomogao klubu da osvoji ligašku titulu i da dodje do finala FA kupa.

"Postepeno mi se vraćalo samopouzdanje. Želeo sam da budem bolji i da igram u prvom timu. Treneri su me podržavali i to mi je mnogo značio, jer bez toga ne bih mogao da igram dobro", istakao je Vidić.

Njegova snaga i zalaganje na terenu učinili su ga ljubimcem navijača Junajteda. Vidić u centru odbrane sa engleskim reprezentativcem Riom Ferdinandom čini jedan od ključnih faktora za samopouzdanje tima.

Krajem marta Vidić je povredio ključnu kost, te će sutra prvi put od tada ponovo zaigrati zajedno sa Ferdinandom.

"Posle tog preloma plašio sam se da ću propustiti najvažnije utakmice sezone. Dao sam sve od sebe da se vratim na teren što je brže moguće. Srećan sam što sam se oporavio tako brzo, ponosan sam zbog toga", zaključio je Vidić.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Odlican igrac ali bio bih nerealan ako bih rekao da je najbolji odbrambeni igrac na svetu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mozda nije sad najbolji , ali za koju godinu ako ga povrede zaobidju sigurno ce biti.
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia n73
Mogu samo da mu poželim to!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:52:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.167 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.