Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:30:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa papagajem  (Pročitano 17641 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Pa nije ali ne znam da li je vredno ulagati dosta para u njega ako ce sutra da ugine,razumem ja sta ti hoces da kazes.Nije fora da nemam pare ili da stekam,nego nekako imam ocesaj ad cu baciti pare i on ce se oporaviti i uginuce.Videcu da ga odvedem do veterinara ili veterinarskog fax  Smile

cesarica18,tacno tako to sam primetio on toliko zeli da se popne pa to je,skinuo sam mu ja te precke i sad nema gde,mislim ima da se penje po kavezu ali nije valjda toliko glup da ne moze da shvati da je povredjen i da ne moze da se penje i da trckara.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
nista, samo ga pusti i nemoj ga previse uznemiravati....trebao bi se oporaviti, mislim, prvi put cujem da neka papigica tako okoncava svoj zivotni vek... Smile

 to hoces li ulagati pare ili ne je do tebe, ne moze te niko naterati, svako ima svoju savest, ja licno bih sve uradila da ga spasem, ali ako ti mozes ziveti sa cinjenicom da je mozda mogao jos poziveti da si ti dodao jos 500 dinara, onda je to ok  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ja hocu ulagati pare,ali kazem ne znam da li se isplati baciti tolike pare,razumem sve kako mu je i on je zivo bice i sigurno da ga to boli i da jadnik trpi.I ja hocu da ga spasem jer mi je stvarno drag,nema sanse da bih mogao da da zivim sa tom cinjenicom,uradicu sve sto je potrebno da se oporavi.Ali nego je mene to sad snaslo kad sam cuo da ima ustvari 6 godina,a ne 3 kako mi je receno.Sad ja sam negde procitao da mu je vek od 6-7 godina,ali danas sam saznao da je cak i do 15 godina,sad da li je to tacno neam pojma.Videcu sutra da ga odvedem negde i vidim sta mu je i da li moze uopste da se oporavi.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Cha, cha, cha!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola MPX200 supermoto
Ucini sve sto mozes da mu pomognes. Ako je novac u pitanju, obrati se nekom (roditeljima, prijateljima) da ti daju koju paru. Takodje se raspitaj ko uzgaja tigrice, vise ce ti pomoci nego veterinar. Ja licno mislim da ptica moze da se oporavi, ali ne sasvim. I veruj mi, to nije bacanje para, cinis dobro delo.

Btw, ja mislim da tigrice zive oko 10 godina (mada nisam siguran).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson W610
to hoces li ulagati pare ili ne je do tebe, ne moze te niko naterati, svako ima svoju savest, ja licno bih sve uradila da ga spasem, ali ako ti mozes ziveti sa cinjenicom da je mozda mogao jos poziveti da si ti dodao jos 500 dinara, onda je to ok  Smile

Tacno tako. Ako su ga svi dosad zapostavljali, maltretirali ili jednostavno ignorisali nemoj da i ti budes jos jedan u nizu.. Bolji si covek, valjda, od toga  Smile  Ako ga pustis da ugine ni 10000 dinara koje ces dati za novog ti nece amputirati savest

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A mozda je tako i najbloje , jadnicak je mucen ceo svoj zivot ... -_-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ne znam ja necu da dopustim da ugine jer je mucen ceo zivot,ja ga nisam mucio i ne bih voleo da ugine zbog noge.Mnogo mi je zao samo kad pomislim da je on mucen 6 godina,i ziveo potpuno sam,pa ja bih umro da sam tako sam,a on je izdrzao.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
raspitala sam se za zivotni vek tigrica, jedan pticar mi je rekao da moze ziveti 10-15 godina u zatocenistvu, tj u kavezu...
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
milan91, razumem to kad se nema novca...ali da sam u tvojoj situaciji snašla bih se već nekako za novac. Nije bitan novac, ni koliko papagaja možeš kupiti za te pare, ako ti on nešto znači ne bi ni razmišljao o tome.
Probaj na veterinarskom fakultetu, mislim da će ti tamo rado pomoći.

cesarica18, retkost je da tigrice žive duže od 6 -7 godina. 15 godina je možda neki maximum,ali nema šanse da žive tako puno.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
znam, Makishon, i meni to zvuci cudno, s obzirom i da retko kkoji pas toliko zivi, ali eto, covek ih ima vece nekoliko koje su starije od 10 godina  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:30:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.