Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:26:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poigrajte se noktima  (Pročitano 4557 puta)
03. Feb 2007, 11:22:38
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Poigrajte se noktima   

Nalakirani nokti mogu da budu veoma lep ukras šake. I ne samo nalakirani - nokte je moguće ukrasiti na različite načine. Što je najbolje, ne morate da budete profesionalac da biste od svojih noktiju napravili mala remek-dela - danas to može da uradi skoro svako.

Kako to? Tako što nikada nije bilo više različitih i lepših samolepljivih šema, cirkona, raznoraznih ukrasa u obliku srca, zvezdica, cveća... Uz to, lako su dostupne i četkice za precizno iscrtavanje. Iskombinujte sve to, i moći ćete da bez većih problema perfektno oslikate svoje nokte - ili se možete udružiti s drugaricom i provesti veoma zabavno popodne tokom kojeg ćete vi oslikati njene nokte, a ona vaše.

Za početak je, naravno, potrebno da vam nokti budu odgovarajuće dužine za vašu zamisao, da ih isturpijate i uklonite zanoktice. Pošto to spada u ličnu higijenu, to baš i ne morate da radite pred drugaricom. Nokte možete nakratko potopiti i u mini-kupku od maslinovog ulja i limunovog soka, ili ih samo premazati maslinovim uljem, sačekati da upiju koliko mogu, pa višak ukloniti. To će ih nahraniti i negovati, a na lepo negovanim noktima i ukrasi lepše izgledaju.

Nakon toga, potreban vam je lak odgovarajuće boje. Njime ćete premazati nokte i, izuzev ako stavljate cirkone, sačekati da se osuši. Ukoliko stavljate cirkone i uz to ne želite baš nešto mnogo da se gnjavite oko noktiju, izgledaće veoma efektno ako upotrebite lak u nekoj od metalik nijansi, a cirkone stavite pre nego što se lak osuši - tako će se duže zadržati na prstima.

Jednom kada se lak osušio, kreiranje umetničkog dela može da počne. Koristite samolepljive šeme ako želite, ili same, četkicom za precizno iscrtavanje, napravite šare kakve želite. Naravno, svakome se može desiti da pogreši, a jedna od grešaka koje najviše nerviraju jeste kada vam se lak razmaže po zanokticama. Da ne biste zbog toga morale da skinete lak s celog nokta i ponovo ga namažete, predlažemo vam da nabavite korektor u obliku olovke - njegov vrh je tanak i natopljen acetonom, pa bez problema možete skinuti lak uz sam nokat i sačuvati ostatak koji je u redu. Ukoliko nemate ovakav korektor, može da posluži i štapić za uši natopljen acetonom.

Na kraju, ostaje vam da se divite svom remek-delu i da ga ponosno pokažete svima.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
radila sam to, pa poludim od nervoze kad nije isti ili barem priblizno isti svaki nokat  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
ja bih sve to da probam, i na kraju uvek lakiram nokte pred sam polazak u grad< kao sto ce to biti i veceras, i narvno sve zureci upropastim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ja ne volim sare na noktima,uglavnom volim french,ili neke mat boje,a moze i bordo,samo da nisu sare,leptirici,linijice i sl.
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Citat
uvek lakiram nokte pred sam polazak u grad
isti problem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:26:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.