Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Željko Mitrović zabranio da se Svetlana Ražnatović pojavljuje na „Pinku“  (Pročitano 19370 puta)
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Баш волим што јој је забрањено, ех кад би сви тако размишљали Smile Smile

On malo da misli, ne bi ni ostali dreš puštao na svojoj TV.
Ovaj potez mu dođe kao besplatna reklama za njega i njegovu TV i agitovanje na um ljudi koji ne trpe vrstu "kulture" koju promoviše PINK.
E sad mi treba da padnemo u nesvest.
Pazi molim te .
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 181
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ma smrad,vrteo dok nije pogodilo njega licno.ako ne znate kako prepoznati tipicnog julovca samo posmatrajte Mitrovica,cuvenog medijskog magnata koji je posteno zaradio svaki svoj dinar
AL MALO SUTRA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


IVANA&DARKO

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7370
pustite druge da zive svoj zivot,a vi zivite vas,ne tako sto ce vam glavna tema biti ceca(kojoj je izgleda najveca ,,greska" arkan...),koja nije izmislila kic,sund,silikone,...i pomirite se sa tim da nju voli dve trecine nacije,da ce mi biti draze da mi deca slusaju cecu,i  s v e  sto je srpsko,jer da vise cenimo svoju zemlju,svioj narod,a ne debilne zapadnjake,ne bismo bili tu gde smo...na dnu...nije nam ceca kriva sto smo tu...mi smo krivi...jer da se bavimo svojim problemima,bilo bi bolje za nas...i shvatite...to sto je ceca zabranjena na pinku je politika,i za to je ta ista politika kriva,a ne nadrndani zeljko mitrovic,...jer kad ,,tamo neko"bude dao zeleno svetlo da se ona vrati,vratice se...a ,,tom nekom"je zasmetalo sto je voja djipao uz njene pesme...a vi se i dalje bavite cecom...sto li hrvati ne pljuju njihove ratne zlocince,njihove zene,ljubavnice,koje nam svakog meseca pune hale sportova i svoje dzepove,a mi ih odusevljeno prihvatamo,a nasi se svim silama zabranjuju tamo...moja baka je hrvatica,i to kazem da se ne bi shvatilo da sam zagrizeni nacionalista.e  pa,vise mi se smucilo da pljujemo sami sebe,a druge koji nas pljuju(a koji ne daju na sebe,jer smo onda automatski zla srbenda,a oni jadne zrtve tih istih)odusevljeno docekujemo.jebem ti demokratiju u srbiji,hocu da zivim svoj zivot,ne tudj.ivana,21 god.
IP sačuvana
social share
Ivana&Darko                                                                                                                zivela ljubav
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pustite druge da zive svoj zivot,a vi zivite vas,ne tako sto ce vam glavna tema biti ceca(kojoj je izgleda najveca ,,greska" arkan...),koja nije izmislila kic,sund,silikone,...i pomirite se sa tim da nju voli dve trecine nacije,da ce mi biti draze da mi deca slusaju cecu,i s v e sto je srpsko,jer da vise cenimo svoju zemlju,svioj narod,a ne debilne zapadnjake,ne bismo bili tu gde smo...na dnu...nije nam ceca kriva sto smo tu...mi smo krivi...jer da se bavimo svojim problemima,bilo bi bolje za nas...i shvatite...to sto je ceca zabranjena na pinku je politika,i za to je ta ista politika kriva,a ne nadrndani zeljko mitrovic,...jer kad ,,tamo neko"bude dao zeleno svetlo da se ona vrati,vratice se...a ,,tom nekom"je zasmetalo sto je voja djipao uz njene pesme...a vi se i dalje bavite cecom...sto li hrvati ne pljuju njihove ratne zlocince,njihove zene,ljubavnice,koje nam svakog meseca pune hale sportova i svoje dzepove,a mi ih odusevljeno prihvatamo,a nasi se svim silama zabranjuju tamo...moja baka je hrvatica,i to kazem da se ne bi shvatilo da sam zagrizeni nacionalista.e pa,vise mi se smucilo da pljujemo sami sebe,a druge koji nas pljuju(a koji ne daju na sebe,jer smo onda automatski zla srbenda,a oni jadne zrtve tih istih)odusevljeno docekujemo.jebem ti demokratiju u srbiji,hocu da zivim svoj zivot,ne tudj.ivana,21 god.

Koliko shvatam tema je potez Željka Mitrovića!
Željka bivšeg julovca,lovana.
Čoveka koji je stekao sav svoj imetak kad je ovaj narod gladovao i kad je baš tvoja generacija svoju kulturu izgrađivala gledajući i slušajući PINK.
ŽM je izvršio kulturni zločin nad ovim narodom, i pri tom dooobroo napunio džepove i džakove ( ništa taj zaštićeni svedok nije otkrio novo, i vrabci na grani znaju da je Mitrović pun kao brod ).
To što se on sada obračunava sa Cecom - "umetnicom" je samo njegov marketinški potez, jer sve se može unovčiti Smile
.Priprema se ŽM da obuče žuti kostim  Smile
Ne bih mnogo komentarisala Cecine pesme&pesmice.
To neka rade opčinjeni njenim umetničkim delom. Ja nisam.

U pravu si nije izmislila ona šund, kič., 
samo ga zdušno podržava i dalje širi zarađuje debelo na njemu.

Kažeš da živimo svoje a ne tuđe živote .
Njen život je priča iz podzemlja  Smile
napomenuću da su sve ljubavi  cvetka zanovetka sa istog mesta, prema tome nije njen jedini greh Arkan. To je njen izbor. I to ima svoju cenu.
Ne bih da živim ni tren kao ona

Ostalo tj. šta rade Hrvati sa ovakvim "kulturološkim" problemima je njihov problem .
Da li guraju pod tepih ili ne , šta me briga , žive svoj život.

IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens 
Još samo da je se odreknu i narodnjaci a ne da je puste na trg da peva i još se cere dok je slušaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


IVANA&DARKO

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7370
svako bira sta ce da slusa,gleda,oblaci,prica,...svako kroji svoj stil.nisu ceca,jeca,...krive za to,kriv je narod.mi smo krivi zbog ove situacije,mi.niko drugi
IP sačuvana
social share
Ivana&Darko                                                                                                                zivela ljubav
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
pustite druge da zive svoj zivot,a vi zivite vas,ne tako sto ce vam glavna tema biti ceca(kojoj je izgleda najveca ,,greska" arkan...),koja nije izmislila kic,sund,silikone,...i pomirite se sa tim da nju voli dve trecine nacije,da ce mi biti draze da mi deca slusaju cecu,i s v e sto je srpsko,jer da vise cenimo svoju zemlju,svioj narod,a ne debilne zapadnjake,ne bismo bili tu gde smo...na dnu...nije nam ceca kriva sto smo tu...mi smo krivi...jer da se bavimo svojim problemima,bilo bi bolje za nas...i shvatite...to sto je ceca zabranjena na pinku je politika,i za to je ta ista politika kriva,a ne nadrndani zeljko mitrovic,...jer kad ,,tamo neko"bude dao zeleno svetlo da se ona vrati,vratice se...a ,,tom nekom"je zasmetalo sto je voja djipao uz njene pesme...a vi se i dalje bavite cecom...sto li hrvati ne pljuju njihove ratne zlocince,njihove zene,ljubavnice,koje nam svakog meseca pune hale sportova i svoje dzepove,a mi ih odusevljeno prihvatamo,a nasi se svim silama zabranjuju tamo...moja baka je hrvatica,i to kazem da se ne bi shvatilo da sam zagrizeni nacionalista.e pa,vise mi se smucilo da pljujemo sami sebe,a druge koji nas pljuju(a koji ne daju na sebe,jer smo onda automatski zla srbenda,a oni jadne zrtve tih istih)odusevljeno docekujemo.jebem ti demokratiju u srbiji,hocu da zivim svoj zivot,ne tudj.ivana,21 god.
Нисам љубитељ Цеце али се слажем са већим делом овога текста!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ako nisam tu onda sam tamo i obrnuto

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 52
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Da li je Ceca jedini i ekskluzivni nosilac prava na, i odgovornosti za haos u društvu i kulturi, intelektualni vakuum u glavam velikog procenta mladih (i ne samo mladih) u Srbiji, sada i ovde? Lično mislim da nije, štaviše i Ceca kao Ceca nosi samo deo odgovornosti spakovan od strane majke prirode u velike sise, lepo telo i odgovarajuću količinu prirodne (ne)inteligencije za bavljenje poslom kojim se bavi. Sa 15-ak godina ušla u svet narodnjaka i sve ono što sa time ide. Ne želim da je opravdavam niti sažaljevam niti glorifikujem niti slušam njenu "muziku" niti bilo šta. Ona nije ni kapacitet ni sposobna za da stvori bilo šta te vrste. Ona je samo jedna "lutka" u rukama veštih ljudi koji od toga prave novac ili je koriste za neke druge ciljeve ili kozna šta. Mnogo više mnogo opasnijih ljudi a i odgovornijih za ranije pomenuta stanja kod nas, krije se u aparatu za pravljenje novca čiji je Ceca vidljivi eksponent. Njena lična sudbina i eventualna krivična odgovornost su njena lična stvar i eventualno organa za krivično gonjenje, ako postoji odgovornost.
Konkretna priča o zabrani na Pinku ima mnogo više veze sa koncertom ispred skupštine dnevnom politikom i prepucavanjem na relaciji DS - DSS. Oni koji malo duže pamte setiće se čestitke Pinka za rođenje Cecinog i Arkanovog sina (beskrajan niz Cecinih spotova).
Sve u svemu Ceca je nebitna, oni koji su je napravili i koji je održavaju, kad je potroše napraviće novu "Cecu" i ajd Jovo nanovo. Mnogo veći problem je što oni "drugi" kojim je Ceca problem društva nemaju ništa da ponude kao alternativu.
IP sačuvana
social share
Nije da ja sad kao znam nešto, a opet ne mogu da kažem da baš ništa neznam
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
kakav bre zatvor,tamo treba da im mi placamo da se hrane,nego lepo na javne radove i da vide kako je raji,pa malo lopata,malo kramp,malo nose dzakove

pa vo bi im definitivno najgore palo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 9820
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Z240
Najveći problem je što narod i dalje dozvoljava da mu se u svakom ključnom momentu koji se dešava u našoj zemlji, baci prašina u oči i servira neki prizemni skandal o kom će svi razglabati (kao i mi uostalom) a skrenuće mu se pažnja sa stvarno bitnih tema.

Dok ovih nekoliko dana sve novine, televizije i slični mediji a sa njima i narod razglabaju da li je Ceca imala veze sa mogućom otmicom Mitrovića ili ne, svi su izgleda zaboravili da su pre manje od mesec dana bili izbori, da je u toku konstituisanje skupštine...

Pokušajte da se setite mnogih sličnih situacija - kad god je trebalo zataškati neko političko dešavanje u ovoj zemlji, narodu su servirani ovakvi i slični tračevi
IP sačuvana
social share
sve je ovo igra,šala,volim te budalo mala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.