Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:32:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski subtitle za x files  (Pročitano 5887 puta)
20. Feb 2005, 21:47:57
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
Imam nekoliko DVD ova sa epizodama x files,u fazonu divx al grabovano sa DVD-a pa je kvalitet ekstra dobar.Problem je u tome sto nema subtitle.
Nikako mi nije jasno kako se niko nije setio da prevede to bar na neki nama citljiv jezik(cro recimo mada vise volim SER).E sada meni ortak koji je takodje X files fan prevodi!? epizodu po epizodu.Za sada to ide maksimalno sporo,hebiga lik sljaka,pa prevodjenje moze da odradi samo u slobodno vreme.Kako je krenulo ako ne nabavim titlove godine ce trebati da to prevedemo(lik ima VHS snimnjene sve epizode,pa prvo prepisuje tekst title-a pa onda pravi taj titl za divx pa uskladjuje pa proverava...mislim loodilo,svaka mu cast,posto ja to ne bih radio ni u ludilu).Tako da sada imam title sa prvi deo 6 sezone komplet.BTW.imam prvi deo 1.sezone,6 sezonu komplet,7 sezonu komplet,8 sezonu skoro full i 9 sezonu komplet.
Pa ako neko ima srt ili sub titlove na Srpskom ili nekom slicnom jeziku nek se javi pa ako hoce da se razmenimo,znaci ja njemu DVD sa sezonom,on meni title.
Pozdrav
« Poslednja izmena: 30. Sep 2005, 19:44:15 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Slicna stvar kod mene... Ja treba da razmenim, lik isto sljaka, i izgleda da ce ici sporo... mozda je rec o istom coveku, ovaj je iz KGa, posalo mi je neke prevode iz seste, sedme sezone ali se ne slazu sa mojim videom...  Ja inace imam prevode za drugu sezonu... Mada bitno je i kakvi su ripovei.. ovi moji su spojeni, dve epizode, pa je takav i prevod, pa je i to mali problem oko tih prevoda... Kakvi su tvoji prevodi? Ja mogu da ti dam ove moje, i sve buduce sto "nabavim". Sta trazis za te tvoje???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
Vrlo moguce da je isti lik upitanju.Da mu ime mozda pocinje za B.
Ako je tako onda sam mu ja poslao te ripove jos u septembru/oktobru,a sada sam mu poslao i deo 8 i 9 sezonu(i nesto malo 1.sezone) i to je sve u onom kvalitetu kao 6 i 7 sezona(i deo 5 sam mu tad poslao) i to je sve sto ja imam.

Meni bi subtitle za 2.sezonu dobro dosao,ali bi mi i cela 2.sezona dobro dosla,posto to nemam,naravno ako je rip sa DVD-a.Ako ti nesto znaci od ovoga sto sam ti rekao da imam(deo 8 i 9 i deo 1.sezone) javi mi se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 118
mob
SonyEricsson k750i
sto se tice titlova za dosije iks cisto sumnjam da neko ima jer i ja vec godinama pokusavam da ih nadjem ali uzalud,ali posto serija trenutno ide na rts 2 potrudio sam se da ne propustim nijednu do sada tako da sam uspeo ne samo da ih odgledam sve vec i da ih snimam .Evo trenutno je pri kraju vec i cetvrta sezonai sve serije koje su bile do sada snimao sam u dvd formatu ,sto se tice kvaliteta video zapisa dobar je ,jedina mana je ta sto nije moguce da se skidaju u suraund sistemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
ko koga ovde razocarava ja stvarno ne znam  Smile ali dobro... znaci sezona 1 i 2 imaju prevod! a imace i ostele!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
TV Rip sa titlom + DVD Rip bez titla = DVD Rip sa titlom.
Obecavam da mogu da uraim napred navedenu kombinaciju samo mi je potrebna pomoc fanova, jer stvarno ima puno da se radi, a i ripovi nisu toliko jeftini.

Uputstvo:

1. Kupite sve TV Ripove (ukoliko ih dotichna osoba prodaje) - akia@ptt.yu (120€)

2. kupite sve DVD Ripove - scully@verat.net (36€)

3. Za skidanje titla "urezanog" u video fajl moze posluziti SubRip.
    Uputstvo: http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=110062

4. Titlove grabovane sa TV rip-a prilagodite DVD rip-u.
    Portrebi programi: http://www.divx-digest.com/software/index4.html

Ukupni troshkovi:
      120€ + 36€ = 156€
      XXXX dana
      XXXkg nerava

Ukoliko neko zeli da se lati ovog posla uvek moze da mi se obrati za tehnichki vezana pitanja tipa koji program da koristim i gde da ga nadjem.
                                                                              Modern†Krusader
                                                                        crusader_corn@yahoo.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:32:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.