Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 104
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja i odgovori u vezi Java telefona  (Pročitano 149439 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Samsung je to - na njemu stosta ne moze,cak i neke stvari koje su jos 2003. postojale na npr. Sony Ericsson telefonima(t610,t630) - teme...Inace,java igrice i programe(npr. messenger-e i sl.) mozete naci na getjar.com.Postoje i wap i web varijanta.Sajt je legalan,tako da @modovi -  ne morate brisati ovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol
Poruke 820
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC One X
poz....
imam se k510i. bio je kodiran, i odmah po kupovini sam ga dekodirao. sad imam jedan problem. ne mogu da koristim nijednu sliku za pozadinu, sem pozadine od tema. kad pokusam da stavim neku pise mi "Cannot use this file" i automatski mi stavi bez pozadine. e sad, kako nisam pokusavao mijenjat prije dekodiranja, sad ne znam je zbog toga ili nije......ima li kakva caka, ili nesto sl. da ovo podesim da moze.....


zaboravih napomenuti da gif slike rade, dok jpeg nece da stavi za pozadinu
IP sačuvana
social share
BU!
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
Citat: radowan
Ovako:Imam Nokiju 6230,prilikom rada sa njom desavalo mi se da se u toku dana 1-2 puta restartuje.Sa nadom da cu to srediti odneh telefon u radnju sa imenom Mobilend(ovlasceni distributer 063 mreze).Objasnim coveku sta mi se desava sa telefonom,da se nekad restartuje u toku rada i on kaze da ga ostavim da ga on flesuje da ce to da me kosta 600 din i da ce se time taj problem resiti.Sad sledi najzanimljiviji deo...Dolazim sutradan u radnju i covek mi kaze da nista nije uspeo da uradi na njemu,to jest da je pokusavao ali nije htelo.Ok,ja kazem,nema veze,znaci on radi kao i do sad sto je radio.On kaze:"Pa on ne moze ni da se ukljuci,tj kad se ukljuci na ekranu pise Kontakt service..."
-Ja u soku!Kaze telefon mozemo da saljemo za BG ako hoces ali to ce da kosta puno.Ja ga pitam:"jesi ti sta radio na njemu?"
On kaze da nije.Kako je onda moguce da telefon koji je radio,znaci mogao sam da ga koristim normalno,s tim povremenim resetom,sad uopste ne radi?!
Da li moze to nekako negde da se sredi ili da se proda u delovima,nemam vec pojma sta...

 Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
 Smile
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHD520 1.0
rezolucija wallpapera za samsung d520?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHD520 1.0
ako neko  moze da mi kaze,kakwog je kwaliteta d520 i da li uopste wredi kupowati ga?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
HTC ONE
Citat: radowan
Ovako:Imam Nokiju 6230,prilikom rada sa njom desavalo mi se da se u toku dana 1-2 puta restartuje.Sa nadom da cu to srediti odneh telefon u radnju sa imenom Mobilend(ovlasceni distributer 063 mreze).Objasnim coveku sta mi se desava sa telefonom,da se nekad restartuje u toku rada i on kaze da ga ostavim da ga on flesuje da ce to da me kosta 600 din i da ce se time taj problem resiti.Sad sledi najzanimljiviji deo...Dolazim sutradan u radnju i covek mi kaze da nista nije uspeo da uradi na njemu,to jest da je pokusavao ali nije htelo.Ok,ja kazem,nema veze,znaci on radi kao i do sad sto je radio.On kaze:"Pa on ne moze ni da se ukljuci,tj kad se ukljuci na ekranu pise Kontakt service..."
-Ja u soku!Kaze telefon mozemo da saljemo za BG ako hoces ali to ce da kosta puno.Ja ga pitam:"jesi ti sta radio na njemu?"
On kaze da nije.Kako je onda moguce da telefon koji je radio,znaci mogao sam da ga koristim normalno,s tim povremenim resetom,sad uopste ne radi?!
Da li moze to nekako negde da se sredi ili da se proda u delovima,nemam vec pojma sta...

 Smile

Čovek ga ubio , definitivno  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
mehuric
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung X680V
Poslao sam poruku,kao temu za samsung sgh x680v.Posto sam novak u ovome svemu molim moderatore,da mi odgovore ili bilo ko.hvala! :help:u e-mail
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung X680V
Utipkao sam neki nepojasnjeni kod ljestve,0111zvjezdica,pa 7 nula,pa mi se mobitel zakljucao.pise telefon zakljucan obratite se servisu.rijec je o modelu samsunga sgh x680v,molim vas pomozite il odgovorite mi u e-mailu.puno hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 104
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.