Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ...Ima li "neke" ovde koja bi pristala da bude &qu  (Pročitano 23813 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Centrimus & others...
Ti stvarno ocekujes da ce on i na jedan komentar dati smislen odgovor?
Procitao si ovih 50ak poruka koje je napisao..
Otprilike je uvredio direktno sve one sa kojima je diskutovao a koji su protiv njega, a pritom ima stav koji ni njemu samom nije jasan.
Sve kaze nacin na koji postavlja teme, prezentuje svoje misli i kako se ophodi u diskusiji prema sagovornicima.
No dobro.. svako ima pravo da se do odredjene granice ponasa kako zeli.. a posle odredjene granice, meni treba 3 klika da ga banujem i trajno resim problem.
Ovaj forum je demokratski a ta demokratija podrazumeva i da se neko moze ponasati kao budala.
Nije mi jasno sto mu svi pridajete toliku paznju.. ali i to je u ostalom, vasa stvar.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
U pravu si, ali meni je u samom  pocetku zasmetalo to sto on tvrdi da je tu i tamo malkice cituckao Bibliju i jos ponesto i na osnovu toga izvukao odredjene zakljucke. Bilo mi je sumnjivo i to sto neprestano tvrdi kako nije clan niti jedne sekte. Mislim da nakon planetarnog iskustva sa cuvenim austrijskim molerom koji je na isti nacin tu i tamo ponesto cituckao i izvlacio neke zakljucke, moramo ovakvim pojavama reci da ili duvaju travke  kako mu je vec jedan clan foruma preporucio ili da rade nesto smilenije. Meni su likovi koji nude nesto na tako agresivan nacin oduvek bili sumnjivi i iza takvih stvari su se najcesce skrivali razni smutljivci i nistarije, podli u svom naumu i umisljenoj visprenosti. Zao mi je sto nemam vise vremena da sa zekanom udjem u ozbiljniju polemiku ne bismo li rascistili osnovne pojmove pristojnosti kojih se i ja, moram priznati, nisam ovom prilikom drzao.
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemam potrebu da sa bilo kime raspravljam, ono sto je divno to je da javna diskusija ostavlja mogucnost da svi lepo vide i procene.. "transparentna" diskusija.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
Procitajte pazljivo naslov teme….
“Ima li “neke” ovde koja bi pristala da bude druga…?

Nije li to pitanje bilo usmereno zenskom svetu sa sajta….?

Samo na petoj stranici ima deset javljanja muskaraca, ne racunajuci moja javljanja…. …a samo dva javljanja od strane zenskog pola….

Da li to znaci da se vas nekoliko koji se predstavljate “muskarcima”, osecate prilicno “zensko”….?
…Vas su izgleda moji komentari vise pogodili nego sto je onih nekoliko zena koje su komentarisale samu temu…

…Aha…   Mozda pocinjem da razumem….
…Tranvestita je sve vise na nasim prostorima….    

Ljudi, pa nemojte  molim vas….  
Kada me bude interesovalo misljenje tranvestita, pedera, ili njima slicnih, konkretno cu napisati to u naslovu….

….
Napustam vas sada….
Svaka dalja prica sa vama moze biti samo jalova….

Najlepse vas pozdravljam….!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kao i obicno nisi u stanju ni na sta da odgovoris samo mlatis u prazno.
Ovo nije ni sud ni policijska stanica, svako ima pravo da prokomentarise sta god mu je volja.
Da li se to tebi svidja ili ne, apsolutno je tvoj problem... koliko vidim jedan od mnogih.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
....Pa ako je tako...   Dokle ces vise da seres i da mi upucujes svoje bezvezne komentare koje su u suprotnosti sa mojim...?
Gde je ta "tvoja" pomenuta demokratija...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
...Nego, ajde da iskoristim tvoju pamet....

Kako se ovde brise profil...?   Postali ste mi dosadni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moja pomenuta demokratija je upravo u tome da ti kao takav mozes da seres po forumu, i ja kao ovakav mogu da ti odgovorim kao i svi ostali. Ne izivljavam se, ne gusim, samo komentarisem tvoje izjave. Ako ti se to ne svidja nemoj ni pisati, sustina demokratije i jeste u tome da svako ima pravo da kaze sta god zeli i da svako mora snositi posledice onoga sto kaze ili uradi.
Ne dozvoljavam da iko mene vredja ko sto ne dozvoljavam ni da bilo koga drugog vredjaju.
Nije omoguceno korisnicima da brisu profil. Brisanje profila znacili bi i brisanje poruka, sto bi znacilo gubljenje toka diskusije u temama, sto automatski znaci da brisanja profila niti ima niti ce biti.
Ako ti se ne dolazi, nemoj dolaziti, to je tvoja licna stvar.
Opet si pokazao da nisi u stanju voditi normalnu diskusiju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
ali totalno
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 779
Zastava Sovjetski savez
mob
Motorola E 550
niko nije savrsen  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.