2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kup Radivoja Koraca 2007  (Pročitano 9376 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson K800i
Sto tugovati!? Vrati ce oni Partizanu u finalu naseg prvenstva!  Smile
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson w700
pa chek kao nece  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Polako.. do play offa ima jos mnogo da se vesla...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
FMP je postigao 32 poena u poslednjoj četvrtini, sa takvom odbranom nema šta da se traži ni na jednoj utakmici.

Čestitke FMP-u na zasluženoj pobedi - veće srce i želja su pobedile ovaj put.  Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson K800i
@SF Ma Ok, ne kazem ja da se sutra igra finale play-off-a, ali malo postaje simptomaticno da Partizan redovno lako gubi razna finala poslednjih par godina, a posle na neverovatno lak nacin osvoji nase prvenstvo!
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Svaka cast FMP-u...odigrali su odbranu carski...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Vukoičić: "Smireni i kad nije išlo"

Košarkaši FMP-a i dalje su nerešiva enigma za košarkaše Partizana u kup takmičenjima. I treći susret u poslednja tri finala pripao je timu iz beogradskog predgradja.

Sistem koji je stvoren u Železniku ima ogroman uspeh, donosi trofeje, ali i opšte odobravanje srpske košarkaške javnosti.

Mladi trener FMP-a Vlada Vukoičić osvojio je za nepunih godinu dana i drugi trofej sa (značajno) izmenjenom ekipom. Posle Sarajeva, ponovo su za 24 sata savladani "večiti rivali" na putu ka peharu:

"Pokazali smo veliku mentalnu snagu, prvi put smo u ovom sastavu igrali za trofej. Veći deo tima nije imao iskustvo igranja značajnih mečeva tako da sam znao da će postojati nervoza, pa sam učinio sve da igrače rasteretim. U prvom delu nismo uspeli da kontrolišemo ofanzivni skok Partizana, ali smo tada dobili utakmicu jer smo sa svega 19 odsto pogodjenih šuteva zaostali samo četiri poena. Kada smo sa dve trojke Rašića i nekoliko defanzivnih skokova prešli u vodjstvo, znao sam da ćemo dobiti. Igrali smo sjajno odbranu u četrvtom periodu. Finale je podsećalo na našu poslednju utakmicu sa Partizanom u Pioniru, kada smo 35 minuta dominirali, a onda nas crno-beli serijom 32:13 savladali", rekao je Vukoičić.

Bek FMP-a Aleksandar Rašić, porglašen je za MVP-ja finala. U prošlosezonskoj rotaciji bio je iza Marinovića i Vasića, ali je sada kapiten FMP-a i jedan od ključnih igrača:

"Čestitao bih svojim saigračima i stručnom štabu na osvojenom trofeju, kao i navijačima koji su nas bodrili. Odigrali smo smireno i kada nije išlo. Imali smo rezutatski deficit na poluvremenu, ali verovali smo da možemo da se vratimo. U nastavku smo se sabrali, odigrali dobro u završnici i zasluženo slavili", rekao je Rašić.

S druge strane, trener crno-belih DuškoVujošević čestitao je protivniku i još jednom se osvrnuo na fenomen srpske košarke koji se nalazi u Železniku:

"Svaka im čast. Pred svaku sezonu gube dva, tri igrača i kada postignu ovakav vrhunski rezultat, šta reći nego da je to fantastično. Uvek odlučuje poslednja četvrtina, skok i penali. Imali smo dogovor da kada protivnik stiče prednost pravimo lične greške, ali u dva minuta FMP je stekao nedostižnu razliku. Neke stvari mi nisu razumljive. Često igramo važne utakmice, sve su pod stresom, igrali smo pod teretom favorita i morali smo da ga iznesemo. Dosta je razloga za nezadovoljstvo, na pobedu FMP-a nemam nikakvih zamerki", istakao je Vujošević.

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Vojvodina prozvala organizatore Kupa Koraća

Košarkaški klub Vojvodina protestovao je zbog incidenata na četvrtfinalnoj utakmici Kupa Radivoja Koraća u Kragujevcu, na kojoj su navijači Crvene Zvezde igrače novosadskog tima gadjali eksplozivnim napravama i bakljama.

Vojvodina je u saopštenju podsetila da je jedna eksplozivna naprava u glavu pogodila igrača novosadske ekipe i mladog reprezentativca Srbije Ivana Paunića.

Paunić je na čelu zadobio ranu iznad obrve levog oka, na glavi ima rasekotinu veličine dva centimetra i oštećena mu je bubna opna.

"Sve se to odigralo pred očima organizatora, sudija i rukovodstva Košarkaškog saveza Srbije, ali oni do sada nisu reagovali. Postavlja se pitanje može li mladi sportista da odigra utakmicu, a da pritom ne strepi da li će neko iz publike da ga povredi, da mu ugrozi zdravlje, karijeru ili čak sam život", navodi se u saopštenju.

Vojvodina je, takodje, protestovala i zbog toga što navijačima novosadskog kluba nije omogućeno da tokom prvog poluvremena prisustvuju utakmici, iako su prethodno najavili svoj dolazak i obezbedili ulaznice.

"Navijači Crvene Zvezde imali su poseban tretman, koji su obilato iskoristili unošenjem eksplozivnih i pirotehničkih sredstava, prouzrokovali više ozbiljnih incidenata koji mogu dovesti u pitanje čak i samu regularnost utakmice", navodi se u saopštenju.

Vojvodina je dodala da podržava odluku košarkaških organa da se zarad daljeg razvoja košarke u Srbiji organizacija takmičenje poveri "manjim" centrima.

Organizatori su, medjutim, prema saopštenju Vojvodine, pokazali "potpuno neprimerene reakcije kako prema dešavanjima u samoj dvorani, tako i prema navijačima van i u sportskom objektu".

Utakmica Crvena zvezda - Vojvodina igrala se u petak, a duel je dobila beogradska ekipa sa 86:63.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson K800i
12/02/2007 | Izvor: B92, Sport
Gurovića očekuje stroga kazna

Zbog incidenta na utakmici Kupa Radivoje Koraća košarkaš Crvene Zvezde mogao bi da bude kažnjen veoma strogo, piše DSL Sport.

Po propisima Naše Sinalko Lige minimalna kazna je 500 bodova (protivrednost u dinarima).

Komesar Lige Branko Lozanov u potpunosti je opravdao isključenje Gurovića i podržao odluku sudije Voinovića.

Gurović je iznerviran zbog dosuđene lične, pa tehničke greške, s leđa pljunuo sudiju Voinovića, zbog čega je automatski isključen sa meča.
Priredio: Željko Čačija
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson w700
I treba samo kazna dolikuje takvom coveku  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.