Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:23:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turbo folk  (Pročitano 14137 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Pa da oni njima izlaze cd-ei tako sto zbudzis neki tekst uzmes muslimansku melodiju i svakih 6 meseca izlaze cd-ei to je tako isfabrikovano, pevaca i pevacica nikad vise u ovoliko maloj zemlji a najveca fora sto se sve peva na istom fazonu znaci sve melodije su manje vise potpuno iste! E sada ajde i ti sto slusaju tu muziku neka mi kazu neki hit pre 2 - 3 godine od nekog pevaca pa nemaju pojma ili ce im trebati dobro da porazmisle da bi se setili, a zasto, zato sto ta muzika nema nikakvog umetnickog kvaliteta sve je to i tekst i muzika zbuvano zbrda s dola tj isfabrikovano... Ja znam recimo puno hitova grupe od pre 35 godina Abba grupe ali to su pesme koje ce se slusati i posle 100 godina ljudi ce znati za to a ovo sto ovi pevaju pa neznas sta je pevao pre godinu dana a kamoli posle 20 godina!
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 1
Turbe Folk saks!!
To nije muzika to je shit, najgore od svega je to sto ljudi traze muziku koja je gola ku*cina!
Apsolvent sam muzicke akademije i dobro znam sta govorim.
Raznorazni sibicari, lopovi, prevaranti i ostali ljudi liseni svih dobrih karakternih osobina se guraju u toj zabokrecini!
Zakon o autorskim pravima ce ih fino presusiti i onda ce potpuno nestati!!
Mark my Words!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
mob
HTC One X
Turbo Folk really sucks!
Sve mogu da slusam, ali ove gluposti nislucajno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Inace delim vase misljenje...ali kad sam pijan mogu da slusam i zvuk cirkulara za drvo... Smiley
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
ej ljudi ja bih ovaj............prije umrla,prirodnom smrcu...! Smile
turbo-folk.....Oh my fuckin god!...pa to nije muzika,kao prvo...!!
i tak vam ja chatam neki dan i lik me ubjedjuje kak je Halid Beslic veca faca od Metallice jer je on uspio napuniti Zetru!..pff...ma dajjjjjjjj asshole! Smiley Nema mjuze gez gitare.....
and justice 4 all!...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 22
Zastava Novi Sad
Ja tim... Hm... Turbo folkerima i folkericama skidam kapu; Turci su ginuli 500 godina pokusavajuci da poturce ovu zemlju, i nisu uspeli; a ovima je to poslo za rukom bez kapi prolivene krvi za desetak godina... Samo pogledajte onaj grand show! Ni u Teheranu nemaju tako kvalitetan program, a najtuznije od svega je sto to ljudi masovno gledaju!  Smile
IP sačuvana
social share
...And on the 8th day God created rock and roll...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 22
Da e al, Turbo Folk e, pa i Tito bi ga obozavo
IP sačuvana
social share
Ne kradi mi medjuvreme.
Ono nije nase.
Ono je moje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Citat: Saleboy
Pa ako nema vise turbo folka kakva je vrsta muzike to sto sada ovi grandovci pevaju?


a, ne brate to vise nije samo muzika to su ti danas sve projekti ... (inzinjerski valjda) Smiley
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Da se razumijemo.. "Turbo folk" ili "Urbani folk" ili ga nazovi kako god zelis,  je obicni "plagijat folk".. Ne moze se cak ni nazvati folk muzikom jer u Grckoj Mazonakisova "Nikotini" sigurno nije folk, kao sto je kod nas Sexy businessman od Goge Sekulic i sigurno ga tako ne klasificiraju... ili Cecina "Znam" je latinoamericka tradicionalna melodija pjesme "Colegiala".. A sigurna sam da vecina vas voli El Condor Pasa, sto je isto tako tradicionalna latinoamericka pjesma.. Kad biste malo izuzeli tekstove (koji stvarno znaju biti debilni), vidjeli biste da u svemu tome ima malo više od "seljakluka"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
Retardirana turska folk muzika zajedno za nekom nashom folk muzikom (ili barem ono shto je od nje ostalo) i tehno daju turbo folk. Zaboravio sam retardirane tekstove. Sve u svemu od 1 do 10 negde -1
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:23:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.