Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:39:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako tumacite kompletan natal.  (Pročitano 14044 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Dragi moji, moje sunce je na 27 djevice, a mjesec na 28 riba, i  iz iskustva, osobnog, mogu tvrditi da nemam  ništa od vage ni od ovna. Izvana sam djevica, analitična do boli, perfekcionist, radoholičar...a što  se emocija tiče, bilo bi lakše da nema toliko ribe u meni....od ovna, kolko god se sad trudila pronači nešto, ne pronalazim mnogo, osim možda to što nikad ne lažem, a kažu da su ovnovi iskreni??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Kod tebe se radi o 27 stupnju. Napisao sam da je taj stupanj graničan. Tj. od njega se počinje računati kraj.

Ono što sam napisao da djeluje na oba znaka se prvenstvno odnosi na planete na 28 i 29 stupnju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je venera na 28 stepenu vage jel to onda znaci da poprima malo osobina i skorpije i mozda dvanaeste kuce jer je na kraju jedanaeste?  Moram priznati da me prilicno privlace "zabranjene", tajne stvari...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Upravo tako. Dokazuješ ono što ja tvrdim.  Smile

S time da je kod tebe komplicirana situacije jer istovremeno imamo granicu polja i znaka....to je jakooooo složeno ....pogotovo kada gledamo tranzite te planete.

Objasniti ću jednom prilikom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T-68
Sama brzina u ovom slučaju nije presudna ali je točno što si rekao. Mjesec zrači puno jaču energiju nego drugi planeti jer on spada u svjetla kao i Sunce...pa se "bljesak" te energije prebacuje i dalje.

No naglašavam...imati Mjesec na posljednjim stupnjevima znaka je katastrofalno.
Planete koje prelaze jedan stepen za po 10 dana nemaju nikakvog uticaja na sledeci stepen jer jednostavno upliv traje 100 % prvi dan rodjenja, 75 $ drugi 50 % treci i naglo pada posle treceg. Za brze planete vec ima smisla ali za sve ostale od  Jupitera pa na dalje nema...
Tako da se ja slazem sa Neka_bude, brzina planete jeste presudna.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
A o čemu ovisi brzina Aiwasse ? O blizini planete prema Suncu. Što je bliže Suncu to se brže kreće i to zrači snažnije svjetlost koja se projicira u natalnoj karti onda preko većeg broja stepeni..

Okreni obrni dođemo na isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T-68
A o čemu ovisi brzina Aiwasse ? O blizini planete prema Suncu. Što je bliže Suncu to se brže kreće i to zrači snažnije svjetlost koja se projicira u natalnoj karti onda preko većeg broja stepeni..

Okreni obrni dođemo na isto.

Ja  ne razumem sta si ti ovde hteo da kazes ?
Da sto je blize Suncu to se blize krece, sve sem Meseca koji se najbrze krece jer jei Zemljin satilet. U natalnoj karti cim se rodimo dobijemo konfiguraciju planeta koja se menja od tog trenutka  zavisno od brzine planeta, posto se jelte pomeraju a novorodjence  prima jake uplive planetarnih zracenja 10 dana. I to je jedini razlog zasto planete mogu da zahvate sledeci stepen i sl. To je takodje razlog zasto postoje izlazni, ulazni i egzaktni aspekti. To je isto razlog zasto ljudi rodjeni sa pozicijom Sunca na 29 stepen A znaka hvataju dosta i od B znaka.

A koliko sam skapirao ti si hteo da kazes da tela sto su blize Suncu imaju snaznije uplive ? Ako si to hteo da kazes ja se sa tim ne slazem uopste.

IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da je Cornix upravo rekao da od brzine planete zavisi upliv POSLE 27*.
Ne uopste na natal.

Drugim recima, rekao je isto sto i Aiwass.

On topic:

Ja natalnu gledam prvo preko SO & MO, njihovih kuca, Asc, i dispozitora. Kao i vladara asc-a i kucu u kojoj je. To je prvo.

Zatim svaku kucu, planete u njima, vladaoce i njihove dispozitore.

Zatim stelijume i na kraju aspekte.

Verovatno sam nesto i preskocio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Meni je venera na 28 stepenu vage jel to onda znaci da poprima malo osobina i skorpije i mozda dvanaeste kuce jer je na kraju jedanaeste? Moram priznati da me prilicno privlace "zabranjene", tajne stvari...
Ali Djilka,tvoja Venera je u konjukciji sa Plutonom i kvadratu sa Marsom.
Pluton,moze donijeti,Veneri magnetichnost ali i morbidnost,pa chak perverznost p ajosh u kvadratu sa Marsom,promjene trazi Mars,Bog rata,hoce da venera ratuje,ne daje joj smirenu energiju,vec razornu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moja Venera je na 29. stepenu Blizanaca u XI kuci, znaci vrlo blizu Raka u XII, Mesec takodje u XI.

Sta bi rekli Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:39:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.