Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:47:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moć podsvesti - Džozef Marfi  (Pročitano 6609 puta)
15. Jan 2007, 22:46:19
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Za sve one koji su pročitali ili čitaju , ako je ova knjiga probudila neku sumnju u vama,zagolicala maštu ili pobudila neku sumnju. Ako je nekom pomogla ova knjiga, ovo je mesto da to podelite sa drugima....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Jako bih voleo da znam nekoga ko je u stanju da toliko veruje? Zamisli da svako vece lezes sa istom idejom u glavi? pa to mozda nekome i pomogne, ali jedina stvar za koju sam siguran da covek moze da dobije je glava puna snova i blago razocarenje sa kojim treba ponovo leci i tako u nedogled. Mislim da koliko je bitno da se stvari rasciste u glavi toliko je bitno i da se rasciste u realnosti. Sedi ili ustani i radi malo sa istom tom idejom i mislim da ce tako biti vise rezultata.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
imam jedan primer... nisam nista ucio iz matematike a imo sam pismeni.. noc pre pismenog  sam pricao kao da mi pomogne posvest da sve uradim...
Uradio sam sve zadatke, medjutim netacno.... tek nedavno mi je to palu na pamet( iz podsvesti)
« Poslednja izmena: 22. Jan 2007, 15:51:43 od Nazzy90 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 571
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Imam tu knjigu. I čitao sam je. I nisam zadovoljan. Ispod riječi ''pod'' nema moći. To su nebuloze. Ali hajde: bježanje od stvarnosti je jedan oblik preživljavanja...
IP sačuvana
social share
Sve što nije napisano nije ni postojalo, a i ono što je napiano nije u svemu postojalo onako kako je napisano.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 39
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
SonyEricsson k500
Cista glupost, to sto on pricao jesu slucajnosti...  Kakva podsvest, o tome je nejvise govorio Frojd a svi sad znamo da ni on nije bio u pravu, cik postoje i dokazi za to. Nas mozak koristi samo jedan deo dok je drugi deo deo podsvesti, pazi Boga ti...
A za tog Dzozefa Marfija mogu reci da je na neki nacin pokusao da se umesa u religiju, jer koristi skoro sve iz Biblije.
Procitajte Bibliju i naci ce te tamo to sve sto je on pisao, cak i bolje objasnjeno bez gresaka...
IP sačuvana
social share
Hermes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:47:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.