Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:20:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Тко је Војислав Шешељ?  (Pročitano 6787 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
A kada ce predsednik Srbije postati neki Srbin rodjen u Srbiji?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
A sto je to bitno?
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
A sta cemo sa onima koji ne prave razliku izmedju Canka, Cede i Seselja?
Pa razlike svakako ima, Seselj se zalaze za sto vecu Srbiju a ova druga dvojica za sto manju. To je za mene ipak jedna sustinska razlika. Naravno, mogu ti biti podjednako odbojni iz dijametralno razlicitih razloga, ali licno ne bih Seselja niposto stavio u isti kos sa ovom dvojicom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Seselj se zalaze za veliku Srbiju, a svaki njegov potez je tu istu drzavu smanjivao. Ova dvojica se zalazu za manju Srbiju, i verujem da bi to i uradila. I sad opet pitam, u cemu je razlika izmedju njih?
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
A sto je to bitno?

Iz slichnog razloga iz kog ne bih svoju i buducnost svoje dece poverio Koshtunici koji nema sopstvenu decu. Ne mislim da je zbog toga manje vredan, chak shta vishe bolji je od dosta drugih kandidata, ali prosto nema taj osecaj. Pa tako ni Tadic ne mozhe voleti Srbiju kao ja i ti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Гамбино,џаба теби твој лажни национализам,кад у себи немаш ни трунке православља,бар се види из приложеног.Нисам присталица Тадића,али знам да су породицу његове мајке побиле усташе,а овај цртеж није прикладан да се излаже у јавност,а да при том о том човеку ништа незнаш.Једноставно треба да се манете мржње према неистомишљеницима,њима треба својим аргументима да парирате,а не оваквим стварима.А што се тиче овога што сам ја изнео,то је чињеница.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020


samo jedna mentalna gnjida moze tako nesto da napravi... ali... tesko je od vadikala ocekivati inteligenciju... bilo kakvu.. makar i u tragovima...  Smile
obaska sto pokretac citavog linca nikad nije video ustasu... ni u tragovima...  Smile

Tko je Seselj? Kum Vuka Draskovica, polutan...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
ali... tesko je od vadikala ocekivati inteligenciju... bilo kakvu.. makar i u tragovima... 

I  ovo je nishta drugo nego besmisleno generalizovanje. Procentualno podjednako budala ima u svim partijama kao i glupih koji na svet gledaju ochima svojih politichkih lidera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Uff, uff a tvoj topik je izliv ljubavi ... jeftina predizborna sr#nja.
Ne bih imao nista protiv da ste lupetali o bilo cemu osim o poreklu, jer slucajno znam ljude koji su njegovi rodjaci.
Vredjate sve Srbe iz R.S. i njegovu rodbinu, a nevini ste ko Cicolina.
I sta je u vasem izlaganju inteligentno, kad i sami znate da lazete.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
A sto je to bitno?

Iz slichnog razloga iz kog ne bih svoju i buducnost svoje dece poverio Koshtunici koji nema sopstvenu decu. Ne mislim da je zbog toga manje vredan, chak shta vishe bolji je od dosta drugih kandidata, ali prosto nema taj osecaj. Pa tako ni Tadic ne mozhe voleti Srbiju kao ja i ti.


Lose ti poredjenje. Kostunica nema decu i to je fakat. Stvarno ne znam kakav on osecaj ima prema deci i uopste buducnosti, pretpostavljam ne moze ga imati kao neko ko je roditelj. Ali i to ne mora da bude tacno. Koliko roditelja ima koji su pravi zlotvori. Sto se Tadica tice, on je samo rodjen u Sarajevu. Sve ostalo u zivotu mu je vezano za Beograd, Od osnovne, skole, gimnazije, preko fakulteta, njegovog prvog posla kao kolportera, pa do profesorskog posla u Prvoj beogradskoj gimnaziji. Apsolutno sam siguran da voli Srbiju i da mu taj "hendikep" sto je eto svetlo dana ugledao u Sarajevu ne pravi problem. Sto se mene tice konkretno, rodjen sam u Ljubljani gde sam i osnovnu skolu zavrsio. Gimnaziju na Kosovu, a fakultet u Beogradu. Po nacionalnosti sam Srbin. Imam dvojno drzavljanstvo (Srbija  i Slovenija). Volim Srbiju, verovatno zbog toga i zivim u Beogradu, a ne u neko bi rekao Evropskoj Uniji. Ne priznajem nikome (narocito ne sadasnjim politicarima) da je veci patriota od mene. Zasto sve ovo pricam? Zato sto ne smatram da sad treba neko da mi nabija na nos da ja ne bi cuvao Srbiju na poziciji predsednika republike ili vlade kao sto bi to radio neko iz recimo Beograda, samo zato sto je eto rodjen u Beogradu?!
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:20:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.