2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počinje Australijan Open  (Pročitano 16605 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1317
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
mob
Apple iPhone
Ma ljudi oduvace ga Federer
IP sačuvana
social share
Dragan Mance (1962.-1985.)
3. Septembra 2008. godine navrsava se 23 godine od tragicne pogibije IDOL-a juga. Sa svoje 23. godine dao ja navijacima mnogo vise nego neki za ceo zivot. Legenda vecno zivi u nasim srcima!

Moca Vukotic:"Na Novom groblju u Beogradu 4. septembra 1985. ispracajuci Dragana Mancea, bili smo svesni istine da sahranjujemo coveka koji je imao vise smisla i razloga za zivot od vecine nas. To je ona nedokuciva logika."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Jebiga, propustio sam žensko finale, sutra se sigurno budim na muško... Uzima Federer, zna se, ali biće zanimljivo konačno videti jedno koliko-toliko neizvesno Grand Slam finale, a da nije RG... Bar se nadam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Upravo sad gledam reprizu i mogu da kazem da nije fer sto je Wilijamsova na ovakav nacin pobedila Smiley ustvari rasturila Mashu 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ali biće zanimljivo konačno videti jedno koliko-toliko neizvesno Grand Slam finale

ako je koliko-toliko neizvesno=10ak gemova za porazenog, onda uzivaj u gledanju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Pa dobro, jeste Rafa uzeo set na prošlom Wimbledonu, ali ostalo... Anyway:
Bar se nadam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Serena Vilijams "pregazila" Šarapovu u finalu Melburna

Trofej zaliven suzama

Ako mi kažeš da ne mogu, ja ću da ti pokažem da mogu. Sada kada držim ovaj trofej u rukama dobila sam veliku satisfakciju jer sam svima dokazala da nisu u pravu, poručila je Serena

Kao brzi voz Serena Vilijams je protutnjala kroz Melburn i stigla do osme gren slem titule u karijeri. Iako je u finalu imala za protivnicu, od sutra i zvanično najbolju teniserku sveta Mariju Šarapovu, Serena je sav posao odradila ekspresno. Za nešto više od sat vremena, pregazila je zbunjenu Mariju, koja je stigla da osvoji samo tri gema 2:0 (6-1, 6-2) i zaplače...

Izveštači kažu da je samo finale Australijen opena 1994. godine bilo neravnopravno kao ovo odigrano 2007. godine. Tada je Nemica Štefi Graf pregazila Aranču Sančes-Vikario sa 6-0, 6-2.
Epilog duela između tamnopute Amerikanke i Ruskinje naslućivao se već posle petnaestak minuta, kada je Serena do vođstva od 4:0 stigla uz samo jedan izgubljen poen... Posle 26 minuta Amerikanka je dobila prvi set sa 6-1 i nagovestila da će posle dve godine odsustva osvojiti prvi trofej.

Kako joj u početku nije krenulo, indisponirana Šarapova nije pružala jači otpor ni u drugom setu i tako omogućila Sereni Vilijams da postane druga teniserka u novijoj istoriji Otvorenog prvenstva Australije, koja je došla do titule iako nije bila nosilac.
- Nikada ne smete da je potcenite, pogotovu kad je zdrava. Skoro niko nije očekivao da će ući finale, ali ja jesam. Nadam se da ćemo se sastati još mnogo puta i da ću neki put uspeti da je pobedim- jecala je kroz suze Marija Šarapova.

Na pobedničkom postolju plakala je i Serena Vilijams, ali su njene suze bile radosnice.
- Ostvarila sam fantastičnu pobedu, posebno ako se zna koliko sam kritika dobijala. Toliko ljudi je svašta pričalo o meni. Da nisam spremna, da neću moći, ali ja sam znala da mogu da izdržim sve i da mogu da odigram tri seta. Ako mi kažeš da ne mogu, ja ću da ti pokažem da mogu. Sada kada držim ovaj trofej u rukama dobila sam veliku satisfakciju jer sam svima dokazala da nisu u pravu-poručila je Serena Vilijams koja će od sutra zauzeti 14. poziciju na svetskoj rang-listi.



DANAS U FINALU FEDERER I GONZALES

Poslednji meč ovogodišnjeg turnira biće finale tenisera u kome će apsolutnog vladara teniskih terena Švajcarca Federera "napasti"najprijatnije iznenađenje turnira Čileanac Fernando Gonzales.
To će biti najvažniji meč u mojoj karijeri. On je najbolji igrač, koji stalno pobeđuje, ali i šampion mora ponekad da izgubi i ja ću nastojati da to bude u ovom finalu- poručio je Gonzales, koji je i pre meča sa Federerom u domovini postao nacionalni heroj.   

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Give a little love, and it all comes back to you!

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2152
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z520i
Ja se iskreno nadam da će pobediti Gonzales.  Nema veze što evo sada gubi, nada umire poslednja.
Bilo bi jako lepo kada Federer ne bi pobedio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Federer - Gonseles 7:6 6:4 6:4

Tesno, prvi set je lako mogao da uzme i Gonsales, u druga dva dominacija Rožea, ali ipak samo po jedan brejk... Respect za Fernanda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Federer! Naravno!  Smile

Dileme nema. Bar ne o tome ko je najbolji teniser sveta. Švajcarac Rože Federer protutnjao je Melburnom i odbranio titulu na prvom grend slem turniru u sezoni.

U finalu Australijan Opena u nedelju, Federer je savladao Čileanca Fernanda Gonsalesa sa 3:0 u setovima (7:6, 6:4, 6:4). Meč je trajao dva sata i 25 minuta.

Federer je osvojio Australijan Open bez izgubljenog seta! Samo jednom i to 1972. dogodilo se da pobednik Australijan Opena dodje do trofeja bez izgubljenog seta. To je uspelo Kenu Rozvelu. Ovo je prvi put i da je jedna žena, Francuskinja Sandra de Jenken, sudila finale jednog grend slema u muškoj konkurenciji.

Švajcarac je postao prvi teniser koji je tri puta uzastopno osvojio grend slem i ujedno pobedio na šest od poslednjih sedam najvećih svetskih turnira.

Ovo je njegov treći Australijan Open i ukupno 10. grend slem titula u karijeri. Nedostaje mu samo pobeda na Rolan Garos, ali s obzirom na to da u avgustu puni 26 godina, Švajcarac ima vremena da se okiti i tom titulom.

Prošle godine mu je ispao pehar, kada mu je dodeljen, a ove godine Federer je govor počeo rečima: "Nadam se da ću ga ove godine sačuvati".

"Drago mi je što sam pobedio Gonsalesa, jer je bio odličan. Želim ti sve najbolje. Ponosan sam što držim ovaj pehar i drago mi je što sam prvi uspeo da ponovim uspeh Kena Rozvela. Hvala svima, a posebno publici, jer je ona napravila ovaj turnir sjajnim. Nije lepo igrati pred praznim tribinama, a vi ste ih popunili ne samo na ovom terenu, već i na ostalim, na kojima ja nisam igrao", našalio se Federer i dobio ovacije australijske publike.

Gonsales mora da bude zadovoljan. Ušao je u finale Australijan Opena, borio se protiv najboljeg na svetu i nije se obrukao. Uspeo je da u prvom setu dodje i do taj-breka. Ipak, tradicija je na strani Fededera. U medjusobnom skoru, Federer ima 10:0 protiv Gonsalesa.

"Ovo je bio poseban turnir za mene. Srećan sam što sam došao do finala. Čestitam, ponovo, Federeru. On je veliki šampion, odigrao je veliki meč. Hvala organizatorima, jer ću dobiti i veliki ček od njih", našalio se Gonsales.

Ovo je bio i najgledaniji Australijan Open u istoriji, jer je poseta bila veća od 500.000, saopštili su organizatori. Više od četiri miliona ljudi posetilo je zvaničan sajt turnira.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Give a little love, and it all comes back to you!

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2152
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z520i
Iako ga je Federer pobedio, ja spuštam kapu Gonzalesu na odličnoj igri. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.