2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počinje Australijan Open  (Pročitano 16604 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Citat
Cuo sam da Djokovic nalece na Federera ali ne znam u kom kolu....

Koliko sam ja cuo u 1/8 finala...




AUS OPEN: Sukob Srba i Hrvata

Oko 150 srpskih i hrvatskih navijača izbačeno je zbog tuče iz kompleksa na kojem se igra Australijan Open, saopštila je australijska policija.

Policija je navela da su hrvatski i srpski navijači počeli "neprilično da se ponašaju" na javnoj zelenoj površini kod teniskih terena i da je morala da deluje i izbaci navijače.

"Uglavnom su Srbi izbačeni jer su uznemiravali Hrvate", rekla je portparol policije države Viktorija Ketrin DŽes.

Ona je dodala da policija sada razmatra dalje korake sa zvaničnicima australijskog teniskog saveza.

Očevidac je rekao da su se dve grupe sukobile ispred glavne teniske arene u Melburn parku.

"Srbi su vredjali Hrvate, Hrvati su vredjali Srbe i sve se to otelo kontroli", rekao je taj očevidac za australijski radio.




Izvor: MTS-Mondo



« Poslednja izmena: 15. Jan 2007, 14:32:59 od zoki82 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Yep... U 4. kolu Đoković na Federera, ako prođe naravno, pošto bi i u 3. rundi trebalo da naiđe na protivnika za respekt...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Jankovićeva pobedila ali nije igrala dobro

 BEOGRAD, 15. januara 2007. (Beta) - Najbolja srpska teniserka Jelena Janković izjavila je posle pobede u prvom kolu na Otvorenom prvenstvu Australije da nije igrala dobro, već samo koliko je bilo potrebno da pobedi Kanađanku Aleksandru Voznijak.

Jankovićeva je pobedila Voznijakovu sa 2:0.

"Uvek mi je prvo kolo najteže, jer treba da se naviknem na uslove, teren, celu okolinu. Stadion je bio prepun, atmosfera je bila fantastična", rekla je Jankovićeva.

Teniserka Srbije je dodala da nije zadovoljna igrom, pošto se nije dobro kretala po terenu, ali da će raditi na tome, kako bi bila bolja u narednom susretu.

"Trenirala sam posle meča da bolje uđem u udarac. Slobodan dan ću iskoristiti da treniram i pokusacu da se odmorim što bolje za naredne 'bitke'", rekla je Jankovićeva.

U drugom kolu ona će igrati protiv spanske teniserke Virdžinije Ruano Paskval.

"Igrale smo do sada jednom, pobedila sam je na travi. Naravno da sam bolja, samo moram da popravim igru u odnosu na onu koju sam danas demonstrirala i verujem da neće biti nikakvih problema", zakljucila je Jankovićeva.

Najbolji dubl igrač Srbije Nenad Zimonjić, koji u svojoj "kolekciji" ima i dve titule sa gren slem turnira i to u miks konkurenciji (iz Melburna i Pariza), pitao je Jelenu da zajedno ove godine u Australiji igraju miks. Odgovor će se znati u utorak.

 
Izvor
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC Desire HD
AUS OPEN: Tuča Srba i Hrvata

Oko 150 srpskih i hrvatskih navijača izbačeno je zbog tuče iz kompleksa na kojem se igra Australijan Open, saopštila je australijska policija.

Policija je navela da su hrvatski i srpski navijači počeli "neprilično da se ponašaju" na javnoj zelenoj površini kod teniskih terena i da je morala da deluje i izbaci navijače.

"Uglavnom su Srbi izbačeni jer su uznemiravali Hrvate", rekla je portparol policije države Viktorija Ketrin Džes.

Ona je dodala da policija sada razmatra dalje korake sa zvaničnicima australijskog teniskog saveza.

Očevidac je rekao da su se dve grupe sukobile ispred glavne teniske arene u Melburn parku.

"Srbi su vredjali Hrvate, Hrvati su vredjali Srbe i sve se to otelo kontroli", rekao je taj očevidac za australijski radio.

Kako su kasnije preneli australijski mediji, podršku srpskim navijačima u tuči koja je dogovorena sms porukama, dala je i grupa Grka, a prema nekim najavama iz oba tabora, u utorak bi moglo da dodje i do još većih sukoba.

Povodom ovog incidenta oglasila se i srpska teniserka Jelena Janković koja je apelovala na sve navijače da svoje ljubimce bodre na fer način.

"Veoma je glupo kada se navijači biju i to samo zato što dolaze iz različitih zemalja", rekla je Jankovićeva i dodala da je veoma zahvalna srpskim iseljenicima koji su je sjajno bodrili na meču sa Kanadjankom Aleksandrom Voznijak u prvom kolu Australijan Opena.

Snimak tuče možete pogledati ovde
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC Desire HD
AUS OPEN: Favoriti napred, Ljubičić stoj!

Mladi američki teniser Mardi Fiš priredio je najveće iznenadjenje u prvom kolu Australijan Opena, pošto je eliminisao četvrtog nosioca Hrvata Ivana Ljubičića sa 3:1, po setovima 4:6, 7:6, 6:4, 6:4.

Fiš, koji je trenutno 42. igrač sveta, sjajno je vraćao sve servise hrvatskog asa, a brejkovi koje je napravio na početku gtrećeg i četvrtog seta bili su ključni za trijumf.

Prvi nosilac Rože Federer bez problema je pobedio Nemca Bjerna Faua sa 3:0 (7:6, 6:0, 6:4), dok je šesti "kosturaš" Endi Rodik morao malo da se potrudi kako bi slavio protiv Francuza Vilfreda Songe rezultatom 6:7, 7:6, 6:3, 6:3.

Sedmi nosilac Španac Tomi Robredo bio je bolji od zemljaka Rubena Ramireza Hidalga sa 3:0, po setovima 6:4, 6:4, 6:0, dok je čast hrvatskog tenisa odbranio deveti "kosturaš" Mario Ančić, koji je savladao Japanca Goa Soedu sa 6:4, 6:3, 6:2.

Prošlogodišnji finalsita Kipranin Markos Bagdatis (11. nosilac) je, pred velikim brojem svojih navijača, trijumfovao nad Nemcem Rajnarom Šutlerom sa 3:1 (6:4, 2:6, 6:3, 6:2), a uspešan na startu bio je i 16. nosilac Španac David Ferer u duelu sa Dancem Kristijanom Plesom - 7:5, 6:4, 6:3.

Pobede u prvoj rundi upisali su i 18. "kosturaš" Francuz Rišar Gaske protiv Italijana Filipa Volkandrija (6:4, 6:4, 6:2) i 20. nosilac Čeh Radek Stepanek koji je savladao Francuza Mikaela Ljodru - 6:2, 6:4, 6:0.

U poslednjem meču prvog dana moglo je da dodje do još jednog iznenadjenja, ali je 26. nosilac Rus Marat Safin nakon pet setova bio bolji od Nemca Bendžamina Bekera sa 3:2, po setovima 5:7, 7:6, 3:6, 6:3, 6:4.


Bez iznenadjenja kod dama

Kada su u pitanju dame, u prvom kolu Australija Opena nije bhilo nikakvih iznenadjenja. Drugi nosilac

Ameli Morezmo pobedila je Amerikanku Šenaj Peri sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4, dok je peta "kosturašica" Ruskinja Nadja Petrova savladala Tajlandjanku Tamarinu Tanasugarn rezultatom 6:3, 6:2.

Još jedna Rusknija Elena Dementijeva (sedmi nosilac) upisala je pobedu nad Francuskinjom Stefani Fores - 6:1, 6:2, dok je Čehinja Nikol Vaidisova trijumfovala protiv Amerikanke Dil Krajbas sa 2:1, po setovima 6:4, 5:7, 6:1.

Italijanka Frančeska Skjavone, koja je postavljena za 14. nosioca, savladala je Nemicu Sandru Klesel sa 6:4, 6:4, a Indijka Šahar Pir (16. "kosturašica") bila je bolja od Italijanku Rominu Oprandi.

Francuskinja Marion Bartoli (18. nosilac) pobedila je Ruskinju Veru Duševinu rezultatom 6:0, 6:3, dok je 20. nosilac Tatjana Golovin savladala Ruskinju Anu Smašnovu - 6:3, 6:1.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Imam osecaj da ce Tipsarevic nocas odigrati mec zivota i izbaciti Nalbandiana Smile
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ana i Tipsarevic igraju prve meceve tako da pocinju u 01:00! Ana na Vodafone Areni, a Janko na MCA (to je valjda treci teren po velicini)!
Bozoljac igra cetvrti mec na terenu 21 (poslednji na spisku), rekli na HRT-u da je skroz sa strane, ko zna sta ce biti tamo... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Skandal u Melburnu

Krvavi gem srpskih i hrvatskih navijača


Umesto jagoda sa šlagom kao na Vimbldonu, na drugom kraju planete u Melburnu delili su se udarci u opštoj tuči srpskih i hrvatskih navijača, letele su flaše, stolice...

Posle, makar do sada, nezapamćenih scena kada su u pitanju teniski tereni, lokalna policija je najavila da će znatno pojačati mere obezbeđenja, tako da bismo na tribinama Australijen opena uskoro mogli da vidimo i pripadnike organa reda u punoj ratnoj opremi. U okršaju je učestvovalo preko 200 najvatrenijih pristalica iz oba tabora, a u pomoć našim iseljenicima pritekli su i grčki navijači, da bi na kraju sve rezultiralo proterivanjem oko 150 „najzagriženijih“ ljubitelja tenisa, a prema tvrdnjama lokalnih policijskih zvaničnika, mahom Srba.

Toma Banjanin, predsednik Srpskog kulturnog kluba u Melburnu, rekao je da su Hrvati isprovocirali naše navijače.

- Očigledno da Hrvati uvek previše mešaju sport i politiku. Ovo je bilo pogrešno i mesto i vreme za ovakve stvari, zaista je sramota ovo što se dogodilo - rekao je Banjanin.

S druge strane, predstavnik lokalne hrvatske zajednice Tom Starčević je optužio srpske navijače za pomenute sukobe.

- Nacionalni ponos je jedna stvar, ali nasilje u sportu je neprihvatljivo. Nisam bio na licu mesta, ali prema onome što sam čuo, Srbi su prilično provocirali uz povike „Umrite, Hrvati, umrite“. U takvim situacijama naravno da bi trebalo da se povučete, ali neki mladići su ipak manje tolerantni na takve provokacije.

Prema tvrdnjama pojedinih navijača, tuča između dve zaraćene strane bila je već zakazana, ali po završetku prvog dana na Australijen openu, ali je do sukoba ipak došlo ranije.

Dodatne mere obezbeđenja pogotovo su bile planirane na meču između srpskog tenisera Ilije Bozoljca i Hrvata Marina Čilića (igrano rano jutros po našem vremenu). Prema rečima naše najbolje teniserke Jelene Janković, ovakvi sukobi u Australiji se dešavaju samo u Melburnu. - U Australiji samo u Melburnu postoje ovakvi problemi. Ne sviđa mi se kada se dešavaju ovakve stvari ili kada navijači zvižde igračima na terenu samo zato što su iz druge zemlje. To nije fer - smatra Jelena.

Posle incidenata prvog dana Australijen opena povela se i kampanja da li bi trebalo zabraniti navijačima da nose nacionalna obeležja, a Stiv Vud, jedan od čelnika Teniskog saveza Australije, upozorio je da se ovakvi ispadi više neće tolerisati.

- Navijači su uvek dobrodošli, ali kada pojedinci kvare događaj drugima, onda za takve nema mesta na tribinama. Nadam se da je policija brzom akcijom poslala poruku svima da se ovakve stvari neće tolerisati - izjavio je Vud.









Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson 
Eh sada, da su samo Hrvati krivi...sumljam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
ja kad ih vidim ovakve ko papagaje nasarane,sa ovom srpskom zastavom kako se kunu u "ne-srbe" ja bi ih mlatio i da nisu krivi....ali to sam samo ja....valjda ce biti sve ok do finala,u ovoj zemlji je tenis sport koji se tek razvija onako kako bi trebalo,moja mala komsinica koja trenira svakog dana ne propusta ni minut da gleda nase tenisere,puno znaci deci kada imaju na koga da budu ponosni.....

malo sam se uspavao...sad cu da pustim tv....

dobila ana,svaka cast,cujem ja neko vristanje kroz zid....

6:2 6:0

tipisarevic napravio brejk u drugom setu,izgleda nije bas najbolje krenulo....
« Poslednja izmena: 16. Jan 2007, 02:20:04 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.