Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:24:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Glumica umrla od droge  (Pročitano 4224 puta)
14. Jan 2007, 03:12:25
Poznata licnost

Srbija sa 'J' ko Nokia :)

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 4017
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia n80 i MyPal A639
13. januar 2007.
GLUMICA UMRLA OD DROGE
Glumica vranjskog pozorišta Marija Anđelković "overila" posle višečasovnog uživanja heroina, ne zna se da li je ostavljena na ulici da izdahne

VRANJE - Na Šapranačkom groblju u Vranju juče je sahranjena Marija Anđelković (20), čije je telo policija pronašla 9. januara predveče, na srednjovekovnom arheološkom lokalitetu Markovo kale. Iako nalazi obdukcije i toksikološke analize još nisu gotovi, uzrok smrti manekenke i glumice vranjskog pozorišta, najverovatnije je prevelika doza narkotika.

U vezu sa misterioznom smrću Marije Anđelković dovode se Nebojša Mladenović-Nene (29) i Slobodan Đorđević (27) iz Vranja. Oni su uhapšeni zbog sumnje da su počinili krivično delo omogućavanja uživanja opojnih droga koje je izazvalo smrt.

Prema još nepotvrđenim informacijama, osumnjičeni Slobodan, Marija i njena maloletna drugarica otišli su 8. januara taksijem do Bujanovca, gde su kupili 10 grama heroina. Marijina drugarica dala je narkodileru 3.000 dinara, a Mladenović svoj mobilni telefon. Društvo je potom otišlo kod Đorđevića u kuću, u ulicu Save Kovačevića broj 40 u Vranju, gde su se sve do ponoći drogirali.

O tome šta se desilo posle narkomanske seanse i kako se Marija Anđelković našla na Markovom kaletu, da li je živa ili mrtva ostavljena na pomenutom lokalitetu, za sada se ništa ne zna, jer se uhapšeni i pritvoreni Mladenović i Đorđević brane ćutanjem.

Prvi nalazi obdukcije ne ukazuju na vidljive tragove nasilja, pa se sumnja da je Marija Anđelković umrla zbog prevelike doze heroina. Kuća Marijinih roditelja Slađana i Slavice i brata Aleksandra zavijena je u crno. Iz nje dopiru samo i samo plač, lelek i naricanje. Marijini roditelji ponosili su se njenom lepotom i dobrotom, a omiljena je bila i među svojim drugovima i drugaricama. Na Marijin poslednji ispraćaj, juče su došli rođaci, komšije i prijatelji.

Slađan Anđelković, radnik bujanovačkog "Lagada", smatra da je njegova kćerka nešto strašno otkrila, o čemu javnost nije smela da zna.
- Ućutkali su je verovatno jakom dozom droge, koju je ona ranije probala, ali se od nje i odvikla. Marija mi je 8. januara rekla da oko 17 sati treba da se nađe sa drugaricom ispred pošte i da posle idu negde da sednu i popiju kafu. Dao sam joj pare i ona je taksijem otišla u grad.

- Rekla je da će se vratiti kući za tri sata. Čuo sam se sa njenom maloletnom drugaricom, koja me je slagala da su se našle pred poštom i da je Marija u dogovoreno vreme otišla kući. Kada sam se 9. januara oko pet sati spremao da odem na posao, video sam da Marija nije došla kući.

- Na mobilnom telefonu našao sam propušteni telefonski poziv sa Marijinog broja. Kada sam pozvao njen broj, telefon je bio isključen. U dva navrata telefonom sam joj poslao poruke, ali se nije javila. Kada sam se popodne vratio sa posla, predosećao sam da se desilo najgore. Pozvao sam policiju i prijavio Marijin nestanak - kaže Slađan.

Izbezumljeni otac potom je nebrojeno puta telefonom zvao mnoge osobe za koje je pretpostavljao da znaju nešto o njegovoj ćerki, ali o Mariji nije ništa saznao, sve dok ga o njenoj smrti nije obavestila policija. On smatra da je za Marijinu smrt kriva i njena drugarica, za koju je znao da se drogira. U više navrata je, kaže, ćerki govorio da se s njom ne druži.

Od druženja sa pomenutom maloletnicom Mariju je odvraćala i njena sestra od strica Ivana Anđelković.
- Telefonom mi je rekla da ide kod te drugarice, ali nakratko. Rekla sam joj da ću da je vratim ukoliko ode kod nje. Od namere sam odustala, jer me je Marija ubedila da će brzo da se vrati kući - kaže neutešna Ivana.

O smrti lepotice Marije Anđelković, koja se bavila manekenstvom i glumom, raspredaju se razne priče i tek ovih dana znaće se pod kojim okolnostima je i zbog čega izgubila život u cvetu mladosti.

izvor : Kurir

[Edit by kokota: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 14. Jan 2007, 03:26:05 od kokota »
IP sačuvana
social share
Kada sve ko za inat krene po zlu, dignem glavu visoko najvise- ko da su najlepse pesme za mene pevane. Ne dam se stisnem zube ko da je sva, snaga sveta u mojim rukama, od srca smejem se kad je najteze. Jer ja se gorih ne bojim jos mogu svetove lomiti i sve dok postojim jos mogu ponovo krenuti...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
over-dose...
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Za narkomanima ne treba plakati... Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Warp zone
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Apple iPhone
Za narkomanima ne treba plakati... Smile


Istina, ali uvijek je nekako žao kad je mlada i perspektivna osoba u pitanju. Još nas nema puno (mada ništa manje ne vrijedi ni život Kineza) : u Srbiji vas cca. 8 miliona i nas u RS oko 1.5
IP sačuvana
social share
Ovde stoji potpis.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Tuzno je sto je mlada. A kad bolje pogledas dede i babe se ne drogiraju. Sama je izabrala svoj put.  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 361
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Za narkomanima ne treba plakati... Smile
Tuzno je sto je mlada. A kad bolje pogledas dede i babe se ne drogiraju. Sama je izabrala svoj put.  Smile

sad sam morao pustiti suzu ali nad ovom gluposcu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E70
Za narkomanima ne treba plakati... Smile

meni nije jasno sto se uopste drogirala, tj. ajde ima nas starih narkomana i novih... jbg, lako je devojci da se uradi malo vise ako hoce a bila je na mukama sigurno.
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Za narkomanima ne treba plakati... Smile
Tuzno je sto je mlada. A kad bolje pogledas dede i babe se ne drogiraju. Sama je izabrala svoj put. Smile

sad sam morao pustiti suzu ali nad ovom gluposcu...
Hoces maramicu da obrises suze?
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 361
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
"A kad bolje pogledas dede i babe se ne drogiraju."  Smile Smile Smile daj jos jednu maramicu,nemogu vise..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
"A kad bolje pogledas dede i babe se ne drogiraju." Smile Smile Smile daj jos jednu maramicu,nemogu vise..
Procitaj pajseru u kom kontekstu je napisano.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:24:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.