Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Star Trek fan projekat: Enterprise fan season  (Pročitano 819 puta)
11. Jan 2007, 17:36:03
Ucesnik diskusija


Car careva vlada nad carevima

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 3330
Poštovani članovi, da vam se uktako predstavim, tj, da vam kažem nešto o ovom mom Star Trek fan projektu. Radi se o nastavljanju serije Star Trek Enterprise koja se trenutno emituje na TV Avali.

Ja i ostali ljudi koji se prijave, imaće priliku da pišu fan epizode za ovaj projekat, a za detalje o čemu se zapravo radi, najlepše vas molim da posetite moj sajt, koji je ujedno i sajt projekta, http://www.enterprise-fan-seasons.org\xA0 a forum se nalazi na http://enterprise-fan-seasons.org/Forum/

Namera je da se nastavi sa serijom kroz pisanje fan epizoda od minimum 25 A4 stranica, a na glavnom sajtu možete skinuti detaljan plan i program kako se trebaju pisati epizode i koja su pravila.

Projekat je još uvek u ranoj fazi, pa najljubaznije molim članove da me ne kritikuju previše, a ako neko ima predlog, voleo bih da ga čujem ovde.


P.S. Ujedno vas pozivam da se š to većem broju prijavite na forum projekta Enterprise fan seasons
IP sačuvana
social share
Live long and prosper
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.