Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vreme je za poklone: Poslušajte horoskop  (Pročitano 3266 puta)
09. Jan 2007, 22:15:01
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Vreme je za poklone: Poslušajte horoskop
Blizance bi mogao da obraduje mobilni telefon, a Vodolije kućni ljubimac

Januar je mesec kada se daju i primaju pokloni. Postoji jednostavno pravilo da nije lako odabrati dar, posebno za osobe koje su nam najmilije. Zato evo dobrog saveta koji glasi: Poslušajte horoskop. U tom slučaju, ceo ovaj posao postaje jednostavniji.
Kako tvrde poznavaoci, Ovan voli da ostavi utisak i da se takmiči. Zato mu izaberite neki sportski rekvizit, džemper, kapu, šal ili rukavice. Ukoliko se još opredelite za crvenu boju, verujte da će to biti pogodak pravo u centar.
Bik je opsednut vrednim stvarima i zato birajte: novčanik, sat ili knjige u kojima dominira neka golicava tema poput seksa.


Blizance koji su dinamični i opsednuti novitetima će obradovati mobilni telefon, rečnik, alatke za kompjuter, putna torba, foto- aparat ili najnoviji parfem. Pravo oduševljenje će da izazove i odeća sa potpisom.

Rak je tradicionalista koji se oduševljava klasičnim umetničkim predmetima. Neće odbiti ni rukavice, kaiš, kravatu, grafiku ili crtež.

Lavu se jednostavno mora obezbediti što raskošniji poklon. Diviće se zlatnom nakitu, skupocenom nalivperu, kožnoj torbi, prekrivaču od svetlucave tkanine.

Device su racionalne i pedantne i oduševiće ih kvalitetna pidžama ili trenerka, sat, novčanik za sitan novac, priručnik o zdravom životu, kuvar.

Vage su obožavateljke lepote i nikada im nije dosta kozmetike, cveća, kućnih ukrasa. Rado će primiti i kućni ogrtač, krzno, svilenu ešarpu, perle.

Škorpije su opsednute psihologijom i magijom, a iznad svega erotikom. Darujte ih izazovnim rubljem, može i nešto iz seksi šopa. Zahvaliće se na svilenoj posteljini, neobičnom nakitu, šampanjcu, orijentalnim mirisima.

Strelci, ti večni putnici, obožavaju sve što je u vezi sa putovanjima, a najviše će ih obradovati sportska oprema, ali i priručnik joge i egzotična hrana. Neće se žaliti i ako ništa ne dobiju, takvi su.

Jarac je štedljiv i praktičan, puno razmišlja o tome šta da pokloni i voli da se oslanja na tuđe savete. Možda bi trebalo birati između parfema, knjige poezije i kompleta za pisanje.

Vodolije su nemirnog duha i sklone zabavi, obožavaju šaljive sitnice, čak i kućne ljubimce. Ribe su sentimentalne i uživaju u poklonima. Vole ručne radove, antikvitete, romantičnu muziku i ukrase za kuću.

B. Radovanović

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 rodjena u znaku "ribe",tacno je da obozavam antikvitete ali bas ne volim te rucne radove a narocito dzempere "hvala ti bako"
« Poslednja izmena: 09. Jan 2007, 23:38:33 od pehar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Za Vage tacno, narocito ovaj deo sa kozmetikom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Blizance koji su dinamični i opsednuti novitetima će obradovati mobilni telefon, rečnik, alatke za kompjuter, putna torba, foto- aparat ili najnoviji parfem.

 Smile Smile Smile

Samo sam izbacila odjecu sa potpisom,vishe mi je postala nebitna,mogu dodati  knjige.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Citat
Device su racionalne i pedantne i oduševiće ih kvalitetna pidžama ili trenerka, sat, novčanik za sitan novac, priručnik o zdravom životu, kuvar.

Dodala bi nakit..to mi je od  ASC lav  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mislim da je preterano za lavove da vole samo raskosne i skupe poklone, makar u mom slucaju nije tacno... Ja volim da me se sete, paznju, a vrednost poklona je nebitna. Smile

... a pri tom sam dupli lav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 

Škorpije su opsednute psihologijom i magijom, a iznad svega erotikom. Darujte ih izazovnim rubljem, može i nešto iz seksi šopa. Zahvaliće se na svilenoj posteljini, neobičnom nakitu, šampanjcu, orijentalnim mirisima.

Izvor: Politika

tacno je swe  Smile
a dobro bi mi dosla i neka od knjiga agathe kristi..... Smile
ili nesto od nakita  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus

Škorpije su opsednute psihologijom i magijom, a iznad svega erotikom. Darujte ih izazovnim rubljem, može i nešto iz seksi šopa. Zahvaliće se na svilenoj posteljini, neobičnom nakitu, šampanjcu, orijentalnim mirisima.




tacno.barem u mom slucaju
« Poslednja izmena: 10. Jan 2007, 18:00:08 od marye »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung D500
Uh-oh,
Djevica se kod mene ne isplati. Samo ne trenerka jer me podsjeća na tjelesni, a to baš i ne volim....  Smile

No, za podznak Ribe... =)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uf, izgleda da postajem sve veća Škorpija...mnogo tačnije nego ono za vage??? Hm...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.