Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:46:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mi u tudjem horoskopu  (Pročitano 15609 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
ne mislim ni ja na prolaznike, nego na osobe koje na bilo koji nacin diraju nase emocije, neko moze da provede jedan dan sa nekim i da ih zivot rastavi i da se nikad ne zaborave ali ce taj neko sigurno biti u natalu ove osobe! astrolog koji je tumacio moju kartu rekao mi je daje mnogo puta prognozirao sta ce mu se desiti bas preko karti klijanata kojima je tumacio,jer on kao astrolog bio je predstavljen Uranom u mojoj kart i jednostavno gledao je aspekte tog Urana i zaista je bilo istinito!da napomenem da su to bili iskljucivo redovni klijenti!

Ako si osjetila vise od obicne naklonosti, aktivirana ti je vjerojatno peta ili osma kuca. Pogledaj da li ti Jupiter ili Saturn tranzitiraju Mjesec ili Veneru, bude u tebi emocije u skladu s vrstom planete i kucom u kojoj se nalaze. Kod njega se vjerojatno desava nesto slicno, ako je emotivno reagirao.

Desava li se nesto vise, moguce da se desava tranzit transcedentnih planeta preko tvoje ili njegove  cetvrte, pete , sedme ili osme kuce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2533
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
doduse nisam ja u pitanju,vec jedna prijateljica,i zaista ima smisla to sto si napisala,ali se i dalje dvoumim oko planete koja bi njega pretstavljala Smile       jer on je ipak mladic,a ona udata posto zivi u njenoj blizini mozda bi trebalo gledati 3 kucu  Smile
IP sačuvana
social share
da tačno je 26 stepeni 00
N+O
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
doduse nisam ja u pitanju,vec jedna prijateljica,i zaista ima smisla to sto si napisala,ali se i dalje dvoumim oko planete koja bi njega pretstavljala Smile       jer on je ipak mladic,a ona udata posto zivi u njenoj blizini mozda bi trebalo gledati 3 kucu  Smile

Kod moje poznanice bilo je slicno, aktivirana njena venera u osmoj kuci, i opozicija Marsa i Plutona, na kraju svega, a on je imao saturnov povratak. Sve ovisi o godinama. Njemu je ona dosla kao Saturn.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2533
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
A kako ili koju kucu gledati ako su obe osobe u braku, kako su oni predstavljeni u kartama?
IP sačuvana
social share
da tačno je 26 stepeni 00
N+O
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
A kako ili koju kucu gledati ako su obe osobe u braku, kako su oni predstavljeni u kartama?

za brak se gleda 7 kuca. Zena u braku postaje mjesec, a muskarac sunce gleda se odnos te dvije planete, kako se osjećaju u svojim kucama, da li su u dobrome polozaju... Ali nikada nemoj da zanemaras venera i marsu to su principi koji uvijek zive u nama....
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2533
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
da ja predjem na konkretno ubi me drugarica,kao stalno okolisam! 8)Koja kuca predstavlja ljubavnika u njenoj karti,ona je udata,a i on ozenjen,a da koja nju kod njega u karti, u tajoj su vezi? Smile 8)Sve vas pozdravlja i moli za diskreciju!!!!!!HA,HA,HA.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
da tačno je 26 stepeni 00
N+O
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ljubavika donose neki aspekti...a šta njega konkretno predstvalja u karti...to vidiš nigde nisam pročitala.. Smile
Da nije Mars?
Zanimljiv slučaj  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2533
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
U knjizi Aleksandra I.  lepo pise da npr: u muskom hor. konjukcija Meseca i urana pa u trouglu sa venerom daje vezu sa udatom zenom,sa Venerom i Uranom  sa devojkom , ali nigde nisam nasla kojom bi kucom on bio predstavljen! Smile
IP sačuvana
social share
da tačno je 26 stepeni 00
N+O
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
U knjizi Aleksandra I. lepo pise da npr: u muskom hor. konjukcija Meseca i urana pa u trouglu sa venerom daje vezu sa udatom zenom,sa Venerom i Uranom sa devojkom , ali nigde nisam nasla kojom bi kucom on bio predstavljen! Smile

mozda 5 kuca,ona je kuca slobodnih ljubavi. Ili aspekat sunca i venere mozda bi on mogao da opisuje ljubavnika.
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Verovatno je peta kuća + Mars...ali reći će nam neko već ko više zna Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:46:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.