Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:49:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Paznja za sve fanove marchela  (Pročitano 18625 puta)
09. Jan 2007, 16:28:58
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Posle skandala na poslednjem zajednichkom koncertu Marchela sa Bad Copy i Beogradskim Sindikatom koji se odrzao pre otprilike 2 nedelje u klubu "Posejdon" kome sam i lichno prisustvovao, kada je Marchelo pre svog nastupa skinuo srpsku zastavu koja je bila postavljena u pozadini bine, sa izgovorom da ce se njegovi "drugari" iz BIH Federacije uvrediti ako budu videli snimke sa tog koncerta (MTV Adria je snimala) gde on repuje a u pozadini se vidi srpska zastava a sve pod izgovorom kako je kasnije objasnio da mu nije smetala srpska zastava nego ogromni logo najpoznatije nashe skejterske prodavnice "Chetniks" koja je bila sponzor i koja ga je uostalom i pozvala na taj nastup, pa poshto nije mogao da skine to "Chetniks" jer su oni bili spoznori, bio je primoran da skine barem tu srpsku zastavu da ne bi uvredio nekoga od svoje sharolike publike koje ima najvishe u BIH Federaciji gde je rado vidjen gost i mozda jedini od repera iz Srbije koji moze da nastupa i tamo pred punim klubovima. Oko toga se digla velika prashina jer je trudeci se da se ne zameri svojoj publici u Federaciji direktno zamerio 70% publike u Posejdonu koja i nije doshla njega da gleda nego BS i Bad Copy. Naravno zamerio se mnogima, jer mu ovo nije prvi ispad ovakve buljouvlakachke prirode samo zbog marketinga preko ali se nekako ipak izvukao. Posle se pravdao josh kako su mu Edo Maajka i Frenky josh ranije rekli kako ih vredja to "Chetniks" shto je nosio na majici jer su mu ovi bili sponzori, iako je to zapravo samo parodija na jednu inostranu skejtersku firmu slichnog naziva i logoa i pitali ga kako bi se on osecao da oni nose majice "Mudzahedins". Tada je navodno Marchelo shvatio kako je to uvredljivo i da stvarno ne zeli da se bezveze zamera svojim drugarima i zato je zapravo i skinuo tu srpsku "zlochinachku" zastavu koja je po njemu bez ikakvog posebnog razloga bila postavljena na bini tako da ne vidi shto su se svi nashli uvredjeni. Naravno poredjenje logoa "Chetniks" i "Mudzahedins" je josh vishe rasplamsalo strast vezane za ovaj skandal jer zna se ko su bili Chetnici (prva anti-fashistichka gerila u porobljenoj Evropi u 2. svetskom ratu) a zna se i ko su Mudzahedini...znachi ova Marchelova pricha nema veze sa mozgom i naravno da su Beogradski Sindikat vratili zastava na binu posle ove sramote. Naime Marchelo je ovaj sramni chin napravio ne zbog svojih drugara kako se prosro nego samo i iskljuchivo zbog snimaka koji bi mogli da se pojave na MTV Adria gde bi njegova publika iz BIH Federacije koje realno ima vishe nego u Srbiji mogla jako da se uvredi i da ga proziva i odbaci zbog ove "zlochinachke" zastave i zbog logoa. Naravno podsetili smo Marchela kako bi se npr. proveli Edo Maajka ili taj Frenky kada bi u sred Sarajeva skinuli zastavu Federacije BIH za vreme koncerta sa bine pred punim klubom. Em shto bi mozda i zaginuli, ili proshli sa teshkim telesnim u najboljem sluchaju nego bi im i karijere bile automatski zavrshene i ne bi smeli da izadju iz kuce bukvalno. Evo neka kaze neko iz BIH Federacije ako ima ovde ekipe shta bi se realno dogodilo u slichnom sluchaju i dal sam ja u pravu barem shto se toga tiche ?
A vidite u Beogradu se taj Marchelo izvukao i eno ga i dalje sheta slobodno ulicama, pojavljuje se na televizijama i niko ga naravno ne dira jer ipak smo se nauchili nekoj toleranciji za sve ove godine. Znachi OK oprostili smo mu to nekako jer smo skloni prashtanju u principu...
E i sve bi to OK proshlo da preko nasheg bratskog foruma iz Beograda nismo stigli do novih saznanja o tome ko je i kakav chovek je taj Marchelo. Poznato je nepisano pravilo da se sve, ali bukvalno sve tolerishe ali samo jedna stvar nikako ne sme da prodje a sad cete videti i koja...

AL LECINO ::
Evo jos nekih sramnih podataka o Marchelu - naime posto je "L.H.S. agent za dojave" dosao do kompromitujucih podataka duzni smo da ih objavimo kako javnost ne bi bila u zabludi. Naime doslo je do jedne da tako kazemo "otmice" medju tim reperima (ne ulazimo u te njihove sukobe jer nas to ne zanima - bitna je poenta do koje cemo kasnije doci u toku teksta) gde je "otet" jedan clan Marcelove grupe koja repuje sa njim, stanoviti "Ministar Lingvista" i isti je odveden u jedan studio gde su "otmicari" tj. clanovi "suparnickog REP ganga" (ma kako to smesno zvucalo i to postoji u Srbiji ovih dana, verovali ili ne) zvali Marcela i podjebavali ga - tako da je ovaj morao da im peva preko telefona jer se uplasio da ce ovi da ugroze dostojanstvo tog njegovog klinca...naime prvo ide saopstenje "otmicara" a posle toga i audio zapis tog Marcelovog "performansa". Epilog svega je da je "otmicar" uhapsen posle toga od strane MUPa jer su...uostalom procitajte sami , jako je zanimljivo videti cega sve ima u Srbiji, u Beogradu :

Citat:
Sick Touch saopstenje

U cilju informisanja i saznavanja prave istine Sick Toch daje sledece saopstenje.
Nakon sto je Ajzea izasao iz pritvora, potrebno je ljudima objasniti neke stvari. Ajzea, tj. Andrijano, nas drugar je uhapsen na osnovu prijave cetiri lica, Vama veoma dobro poznata. Rodic ***** ( Don Maxoni), Selic ***** (Marcelo), Jocic Vladan (Filp Flop), Borovnjak Milos (Ministar Lingvista). Ovo su poznata lica koja su podnela prijavu, ne znamo da li ih ima jos. Skenirane primerke dokumenata koje je Ajzea dobio mozete pogledati u sekciji sa slikama na nasem myspace-u. A izjave doticnih lica okacicemo cim ih budemo dobili...
Naime, sve sto se izdesavalo izmedju njih smatramo da javnost treba da zna.
Ajzea se znao sa nekima prijateljski, a sa nekima bio poznanik. Nakon objavnjvanja "A u k***c Sve" (pesma u kojoj su ovi napusavali Marcela), neki su licemerno prihvatili sve sto je receno u pesmi. Kada je Ajzea saznao sta su odreceni ljudi pricali iza njegovih ledja, napusio je neke od ovih lica, jer je smatrao da mu licemeri ne trebaju u zivotu. U toku "otmice" za koju ga policija tereti, nastao je audio snimak koji mozete poslusati u audio sekciji Sick Touch myspace-a.
Posle svega (razgovora sa Wiklerom iste veceri, itd...) oni su hteli da se sve zavrsi na ovome i Ajzea se slozio da je ovo kraj, pod uslovom da ga Marcelo i njegovi kucici zaobilaze kad ga god vide, i da ga ne uzimaju u usta, pogotovo oni koji su napravili ime na njegovim ledjima. Medjutim, Don Maxoni je poceo da ogovara Ajzeu iza ledja i Ajzea je odlucio da pozove Don Maxonija da bi izgladili nesuglasice. Pitao ga je da li konflikt postoji samo izmedju njih dvojice, na sta je Don Maxoni odgovorio da nije samo on u pitanju, vec da svi imaju problem sa Ajzeom, i pozvao ga je da dodje, ako sme, da se tada vidi sa svima njima. Ajzei je sve ovo bilo cudno jer su oni pickice, do sada su uvek cutali a prozivaju ga, pa je posao sa dva drugara da se nadju sa njima.
Dogovor je bio da se nadju kod Vukovog spomenika i popricaju, ali kada je Ajzea dosao na dogovoreno mesto nikog nije bilo. Don Maxoni ga je pozvao i rekao da je doslo do promene plana i saopstio Ajzei da dodje na Novi Beograd ispred njegove zgrade. Nakon sto je stigao, Ajeza je pozvao Don Maxonija nekoliko puta i pitao kada ce da dodje, na sta on nije odgovarao. Nakon sto je poslednji put rekao da stize za nekoliko minuta, pojavila se policija i uhapsila Ajzeu. Nakon kraceg vremena Sick Touch
dolazi do saznanja da je sve ovo bila smisljena akcija po kojoj bi Ajzea dobio 3 godine zatvora. Mislili su da ce Ajzea mozda nositi pistolj, ali to nije desilo. Uhapsen je sa ta dva drugara.
Ajzea je bio u pritvoru skoro 36 sati, bez prava na telefonski poziv. Porodica i prijatelji nisu imali pojma gde se nalazi. Pozvali su sve policijske stanice, urgenti centar i niko nije imao informaciju gde se Ajzea nalazi, pa su bili gotovo sigurni da je Ajzea mrtav. Posle razgovora jednog od clanova Sick Touch organizacije, dolazimo do saznanja da je sve bilo namesteno i dogovoreno. Don Maxoni je pored stvari vezanih za ovaj slucaj, rekao policiji jos mnogo stvari o Ajzei koje nemaju ni priblizne veze sa bilo kim od njih ili o ovom slucaju, a video je kod njega gajbi, cuo iz prica ili od ortaka, a sto je moglo da stvori dodatne probleme. Nama, kao ljudima, nije jasno kako neko uopste moze da prica sa Don Maxonijem, marcelom, flopom, miskom i ostalima bez bojazni da vec sutra moze biti prijavljen policiji zbog bilo cega sto je uradio. Utisak koji smo stekli, a koji nas zaprepascuje je sledeci.
SRBIJA PUNA DRUKARA.
Oni rade za muriju i drukaju a satro u pesamama pozivaju na neki bunt,satro su nustrasivi,pricaju o ulici ,i nekim stvarima...ceo bg zna sada a znace i srbija da oni vise nemaju sta da repuju osim toga kako rade sa murijom.
U prilogu ispod imate skenirane kopije resenja o pritvoru, pretresu stana i ostale stvari koje su vezane za Ajzein boravak u pritvoru.
Ajzea je povodom svega dao sledecu izjavu.
Drago mi je zbog svega sto mi se desilo jer ce ljudi konacno saznati neke stvari o tim ljudima. Tu su drukare koje rade za policiju. Jedino sto mozemo, je da ovim putem pozovemo ljude na bojkot i javno oznacimo ove ljude, jer nisam samo ja onaj koga su namestili. Sledeceg puta ce to biti neko od vas. Sve mogu da shvatim, ali drukanje za neke stvari koje nemaju veze sa celim slucajem, to je stvar koja me najvise brine. Telefoni se prisluskuju, zato pazite sta pricate sa, i pred tim ljudima. Ovim putem pozivam sve koji su mi drugari i koji smatraju da u Srbiji nema mesta za drukare i namestace da proslede ovo saopstenje svim ljudima koje poznaju. Hvala.

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 09. Jan 2007, 16:39:54 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung Galaxy S
de, de
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple 4s
nisam ni htreo sve da citam.....

meni je sve to glupo
koga vredja naziv neke firme koja uopste nije ni srpska.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Telefoni se prisluskuju, zato pazite sta pricate sa, i pred tim ljudima

ovo je ekstra.. ROTFL
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
E ljudi, procitajte njegov blog na b92, onda cete valjda, ako ste dovoljno razumni i pametni, razumeti zasto je to uradio.
A ima on i jednu pesmu u kojoj govori protiv nacionalizma i tog patriotizma, treba gledati na buducnost, a ne na proslost, vreme ratova, mrznju i ostalo... to je njegov moto  Smile
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
„Gradjanin“ Marcelo (pre dvadeset godina bi bio drug) je repovao na promociji DS i on deli njihove levicarske ideje, kao i tkz toleranciju koja se nekada zvala "bratstvo i jedinstvo".
Ipak kad je on u pitanju treba biti iskren i reci da decko otvoreno zagovara to sto zagovara i da se nekima svidja njegov stav "otadzbina mi je tamo gde mi je lepo".
Bar da jednom skupi taj kes, pa da odabere svoju otadzbinu i da se resimo te bede.

Ali BS su mnogo ljigaviji, jer oni pljuju sve, a u intervjuima otvoreno podrzavaju Marcelovu gore pomenutu stranku.
Ipak u startu su napravili jednu gresku, igrali su na srpski patriotizam i tako zatvorili sebi vrata u Bosni i Hrvatskoj, gde ih smatraju za nacionaliste.
Hocu da kazem da oni nemaju sta da izgube i njima samo zato ne smeta srpska zastava, a ne zato sto su oni veliki rodoljubi.

p.s.za razliku od Ede koji je muslimanski nacionalista, ovi „nasi“ su evro-nacionalisti,a sto je jos tuznije napadaju nasu ideologiju, a propagiraju evropsku, jer to je „buducnost“ sto kaze Joshua Tree.
Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2007, 22:28:55 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skola mu je bila sumorna dolina Zemun Fontana...

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 295
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N73
marcelo je gay
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 984
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson w810i
ma s***e .... smeta mu zastava srbije ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 3510i
„Gradjanin“ Marcelo (pre dvadeset godina bi bio drug) je repovao na promociji DS i on deli njihove levicarske ideje, kao i tkz toleranciju koja se nekada zvala "bratstvo i jedinstvo".
Ipak kad je on u pitanju treba biti iskren i reci da decko otvoreno zagovara to sto zagovara i da se nekima svidja njegov stav "otadzbina mi je tamo gde mi je lepo".
Bar da jednom skupi taj kes, pa da odabere svoju otadzbinu i da se resimo te bede.

Ali BS su mnogo ljigaviji, jer oni pljuju sve, a u intervjuima otvoreno podrzavaju Marcelovu gore pomenutu stranku.
Ipak u startu su napravili jednu gresku, igrali su na srpski patriotizam i tako zatvorili sebi vrata u Bosni i Hrvatskoj, gde ih smatraju za nacionaliste.
Hocu da kazem da oni nemaju sta da izgube i njima samo zato ne smeta srpska zastava, a ne zato sto su oni veliki rodoljubi.

p.s.za razliku od Ede koji je muslimanski nacionalista, ovi „nasi“ su evro-nacionalisti,a sto je jos tuznije napadaju nasu ideologiju, a propagiraju evropsku, jer to je „buducnost“ sto kaze Joshua Tree.
 Smile
Prvo - Ne razumes uopste Marchel-a ni njegove pesme, a nije se on ni prodavao nikakvoj stranci!
Drugo - Oni su tu zastavu bas i postavili da bi dokazali tu njihovu jadnost kao i njihov kvazipatriotizam i rodoljublje!
Trece - Edo nije muslimanski nacionalista, ne razumes ni njegove pesme.

Reci ti meni sta je buducnost?
Kao dokaz evo ti ova pesma,  koju su zajedno otpevali Edo i M  pa da vidis ko je u pravu, a ko nije!

Suze

1. strofa (Marcelo):
I nocas gledam u zvezde. Pitam se, sta je sudbina?
Drhtaj u grudima. Zemlja vecito zedna za suzama
i bol sto obuzima. I nocas cekamo Godoa na stepenistu metroa
-sanjam sivo. A sanjao bih zivot...
O Boze, cije to grehove skupo placamo?
Cije dugove vracamo?
Svi uzaludni ratovi... kisni dani bez duge...
mladi zivoti na koje su cekale neke nove pruge...
Vise ne gledaj svoj dom andjele! Umreces od tuge!
Zbog laznog rodoljublja, vrsnjaci su ginuli
a nisu ni krivi...
O Boze, ja priznajem, ja sam PICKA - ja volim da zivim!!!
...a slike masu sa zidova, iako kazu da vreme leti...
Molim se suncu da nas se ponovo seti.
I kunem se Bogom, vala, nema tog ideala vrednog mog jedinog zivota!
Svi veliki filozofi-utopisti - hvala,
al' mene ne tesi ta spika o patriotizmu, dogme i lazne nauke.
Ja znam da mrtvi placu, jer srcem cujem jauke!
Jecaju i kunu... pitaju "Zasto?"... "Jel bilo vredno?"
Jel bilo vredno? Reci to majci sto je izgubila jedino cedo!
...a mi i dalje zivimo bedno i u ocaju...
Suze za raju u starom kraju. Celom svetu! Nek znaju!
Nek znaju da se ovde pucalo i plakalo iz istog ocaja!
Nek znaju da ni dan danas ne znamo ni razloga ni znacaja!
Rokao sam mikrofon u Tuzlu, primili su me kao brata...
Pa svima je dosta rata! Mrznja nije nasa, vec nam je data!
O tata, reci zar danas treba da mrzim Hrvata ili Muslimana?
Pa sve nas muci ista rana iz starih dana!
Ljudi su ljudi, bez obzira sa ovog ili onog meridijana.
Iste nas stvari plase...
Oprosti nam grehove nase.

Refren (Marcelo):
Oce nas!
Ja nisam taj sto zna, al' nadam se da bar ti znas
otkud toliki bol, suze i strah?
Pepeo pepelu i prah opet postace prah,
al' niko nece znati sto je na brata pucao brat...
Oce nas!
Ja nisam taj sto zna, al' nadam se da bar ti znas
otkud toliki bol, suze i strah?
Pepeo pepelu i prah opet postace prah,
al' niko nece znati sto je na brata pucao brat...

2. strofa (Edo Maajka):
E, Marcelo...
Jadno je nase i povodljivo stanovnistvo.
Covek kad nista nema, najlakse mu prodat zajednistvo.
Opet je uplakan cijeli Balkan...
Imamo velke nacije sa malo mozga.
Tvrde oceve i vodje - oni su nam k'o droga:
cijelo vreme biramo lose sisteme...
Dragi moji ljudi, pa vrijeme je da se krene!
Necu vise metke da ispucavam sa sumnjive pretke!
Necu cijeli zivot da zivim pocetke!
Mamu vam jebem: dje god da krenem - u Evropu,
ljevo, desno, napred, iza - treba mi viza!
...i nasa je glupost strah i neodlucnost.
Vecinska zelja da smo u mentalitetu sela.
Taman dobro krenemo - pa u mrznju skrenemo,
nemamo strpljenja za nove, pa onda venemo....
Zaboravili smo kako se smijat. Ti misici na licu
nam se jednostavno ne micu...
Hej, evo ga! Kad estradu vidim,
i opet nestane... kad se sjetim dje zivim.

Refren (Marcelo):
Oce nas!
Ja nisam taj sto zna, al' nadam se da bar ti znas
otkud toliki bol, suze i strah?
Pepeo pepelu i prah opet postace prah,
al' niko nece znati sto je na brata pucao brat...
Oce nas!
Ja nisam taj sto zna, al' nadam se da bar ti znas
otkud toliki bol, suze i strah?
Pepeo pepelu i prah opet postace prah,
al' niko nece znati sto je na brata pucao brat...
« Poslednja izmena: 11. Jan 2007, 02:01:12 od Joshua Tree »
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia e72
„Gradjanin“ Marcelo (pre dvadeset godina bi bio drug) je repovao na promociji DS i on deli njihove levicarske ideje, kao i tkz toleranciju koja se nekada zvala "bratstvo i jedinstvo".
Ipak kad je on u pitanju treba biti iskren i reci da decko otvoreno zagovara to sto zagovara i da se nekima svidja njegov stav "otadzbina mi je tamo gde mi je lepo".
Bar da jednom skupi taj kes, pa da odabere svoju otadzbinu i da se resimo te bede.

Ali BS su mnogo ljigaviji, jer oni pljuju sve, a u intervjuima otvoreno podrzavaju Marcelovu gore pomenutu stranku.
Ipak u startu su napravili jednu gresku, igrali su na srpski patriotizam i tako zatvorili sebi vrata u Bosni i Hrvatskoj, gde ih smatraju za nacionaliste.
Hocu da kazem da oni nemaju sta da izgube i njima samo zato ne smeta srpska zastava, a ne zato sto su oni veliki rodoljubi.

p.s.za razliku od Ede koji je muslimanski nacionalista, ovi „nasi“ su evro-nacionalisti,a sto je jos tuznije napadaju nasu ideologiju, a propagiraju evropsku, jer to je „buducnost“ sto kaze Joshua Tree.
 Smile

Ihh sto mi je zao sto niko od njih ne podrzava likove i "heroje"iz tvog potpisa.   Smile
IP sačuvana
social share
Don't mess with da Big Dogs, if u piss like a Puppy!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:49:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.