Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pristup udaljenom racunaru mobilnim telefonom - Mozat.Morange!  (Pročitano 9285 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung wave
Vrlo mi je bitno.
Mozda ste o tome i pisali,iskreno pokusao sam da nadjem ali ne mogu..
Imam 3G telefon,pristup 3G mrezi,web kameru kuci itd...
zanima me da li postoji neki program koji ce mi omoguciti pristup toj web kameri
preko mobilnog....ali da sam kilometrima daleko,naravno preko 3G mreze.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Vrlo mi je bitno.
Mozda ste o tome i pisali,iskreno pokusao sam da nadjem ali ne mogu..
Imam 3G telefon,pristup 3G mrezi,web kameru kuci itd...
zanima me da li postoji neki program koji ce mi omoguciti pristup toj web kameri
preko mobilnog....ali da sam kilometrima daleko,naravno preko 3G mreze.


Ljudi moji ... pa o čemu se piše u ovoj temi?!?
Sam program koji ovde opisujemo ima tu mogućnost. Pored njega je tu sigurno i najbolji koji postoji za Symbian:
Najbolji program ove namene je naravno napisan za Symbian OS u .sis varijanti i nosi naziv Intellsys.Argus.Remote.Surveillance.v4.00.19.11, no o svemu tome smo naravno dosta pisali!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
Kako se podesava ovaj email acount,dajte detaljno ako neko zna Smile?

Sasvim obicno kao i bilo koja registracija. Na navedenom sajtu popuniti formular i predloziti svoj UserName.
Ukoliko je slobodan dobijete E-mail (onaj koji ste uneli prilikom registracije) sa potvrdom istog.
Vasa buduca E-mail adresa je xxxxxxx@morange.com, A xxxxxxx Vas UserName.
Pokrenuti MORANGE na mob.aparatu i kod logovanja upisati taj UserName(xxxxxxx) i pasword (birate ga prilikom registracije).
Klijentski program Morange Desktop mora biti pokrenut na PC ukoliko zelite pristup Web Kameri (log. na internet). Za pristup serveru kog log.Morange desktopa Vas ID je xxxxxxxx@morange.com a pasword je vec objasnjen.
Takodje sve ono sto budete ubacili u svoj acount(slike, text, kalendar, beleznica....) mozete pogledati svojim mob.tel.
Sve je jednostavno, lako izvodljivo i pristupacno. To je mene upravo i privuklo da isprobam ovaj sistem.
Bilo bi svakako korisno da se napise i malo kompletnije objasnjenje za Intellsys.Argus.Remote.Surveillance.v4.00.19.11

 
IP sačuvana
social share
eRepublik profil srkibos
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 1112
Kako se podesava ovaj email acount,dajte detaljno ako neko zna Smile?

Sasvim obicno kao i bilo koja registracija. Na navedenom sajtu popuniti formular i predloziti svoj UserName.
Ukoliko je slobodan dobijete E-mail (onaj koji ste uneli prilikom registracije) sa potvrdom istog.
Vasa buduca E-mail adresa je xxxxxxx@morange.com, A xxxxxxx Vas UserName.
Pokrenuti MORANGE na mob.aparatu i kod logovanja upisati taj UserName(xxxxxxx) i pasword (birate ga prilikom registracije).
Klijentski program Morange Desktop mora biti pokrenut na PC ukoliko zelite pristup Web Kameri (log. na internet). Za pristup serveru kog log.Morange desktopa Vas ID je xxxxxxxx@morange.com a pasword je vec objasnjen.
Takodje sve ono sto budete ubacili u svoj acount(slike, text, kalendar, beleznica....) mozete pogledati svojim mob.tel.
Sve je jednostavno, lako izvodljivo i pristupacno. To je mene upravo i privuklo da isprobam ovaj sistem.
Bilo bi svakako korisno da se napise i malo kompletnije objasnjenje za Intellsys.Argus.Remote.Surveillance.v4.00.19.11

 

A ono POP3 i server address????? Smile
kad objasnjavas objasni sve !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
Nema drugih podesavanja, bar je kod mene tako.Verovatno ona dolaze sa instalacijom programa na fonu.
Samo je potrebno (za web kameru) kad zatrazite GO ONLINE kod SELECT ACCESS POINT izabrati
 u mom slucaju Mts wap i on pici.
Ja sam zadao opciju da zapamti UserName i Pasword, tako da sam odmah po pokretanju programa na svom
 akountu.
Upravo u ovom trenutku dok pisem probam i naravno RADI.
IP sačuvana
social share
eRepublik profil srkibos
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 1112
Covece kad kod email acounta upisem email i pass on mi trazi:POP3 i server address???Koji su???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
pa pop.gmail.com ili pop3.beotel.yu ili pop.ptt.yu, otkud znamo kad nisi rekao provajdera?

Vrlo mi je bitno.
Mozda ste o tome i pisali,iskreno pokusao sam da nadjem ali ne mogu..
Imam 3G telefon,pristup 3G mrezi,web kameru kuci itd...
zanima me da li postoji neki program koji ce mi omoguciti pristup toj web kameri
preko mobilnog....ali da sam kilometrima daleko,naravno preko 3G mreze.


trenutno imaš samo pristup mondu preko 3g mreže, ne možeš da koristiš za webcam(osim ako ne radiš u telekomu, telenoru...)
« Poslednja izmena: 07. Jan 2007, 18:54:51 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
Covece kad kod email acounta upisem email i pass on mi trazi:POP3 i server address???Koji su???

Verovatno ces svoj problem resiti ukoliko procitas temu    http://forum.burek.com/index.php/topic,138957.0.html
IP sačuvana
social share
eRepublik profil srkibos
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 1112
Covece kad kod email acounta upisem email i pass on mi trazi:POP3 i server address???Koji su???

Verovatno ces svoj problem resiti ukoliko procitas temu    http://forum.burek.com/index.php/topic,138957.0.html

I koji su ako su uspeo da nadjes?(ja  Smile)
mada sam procitao sve strane a i vec sam posedovao ranije Symbian fon,zajedno sa Profi Mail-om! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Što se tiče slanja e-mail poruka preko ovog programa treba posetiti oficijelni sajt, logovati se na njemu i onda upisati parametre svog e-mail naloga od provajdera na kome se i nalazi taj e-mail nalog.
Recimo, ide se na sajt: http://www.morange.com/morange/user_email_setting.aspx pa klik na "Add New Email Account" ... i tu u polju u kome treba upisati e-mail adresu upisujemo recimo primera radi: korisnik@ptt.yu pa lozinka recimo: peraperić .... -> dalje .... pa .... onda sajt pita za podešavanje POP3 naloga("Please provide the following information to add a email account.") koji naravno za ptt iznosi -> pop3.ptt.yu ...
« Poslednja izmena: 10. Jan 2007, 01:49:59 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.