Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:39:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jednom je...  (Pročitano 9877 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Laslo, polako počinje da ima smisla.
Ali da se vratimo temi.
Možda ljubav čak i sve pobeđuje, ali posle toga ti ostane strah, nemir, kada ostanete sami i onda počinje međusobno optuživaje, to ubija ljubav, čime samo ona gubi.
Čak i ako može pobediti sve, ne bi je trebalo siliti da to i napravi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
@ Laslo
nikoga nisam ismevala nego sam se SMEJALA (i sad se smejem) toj gluposti,po meni glupost Smiley Nerazmisljamo svi isto jel'te ? Wink
Sad cete me jos ubediti da je covek pisao istinu? hahaha Izvinite ali cak je i biblija ubedljivija od ovoga... a i nauka...da smo postali od majmuna,ali ovo,ma daj ! Svaka cast Platonu na njegovoj filozofiji,ali zato i jeste bio filofoz jer je filozofirao Smiley

Ljubav nepobedjuje uvek sve...to znamo i iz prakse u svakodnevnom zivotu.
Bilo bi lepo da je tako,ali nije...danas ipak postoji "visa sila" koja pobedjuje cak i ljubav , a to je NOVAC! Nazalost...

Evo ukratko prepricane jedne price ...

Ona je bila polu ciganka jako lepa devojka,ali jako siromasna,radila je u Restoranu...Zaljubila se u Dejana,lepog ,mladog momka koji je redovno dolazio u restoran samo zbog nje...Bili su zajedno uprkos svim negodovanjima sa strane,on je cak ostavio roditelje i svo bogatstvo da bi bio sa njom...Ziveli su njenoj maloj kucici u kojoj nisu imali skoro nista,ali su bili srecni jer su imali jedno drugo i beskrajnu ljubav...Ona je nastavila da radi u restoranu i vremenom je pocela da se vidja sa jednim starijim gospodinom koji joj je velikodusno placao za njene "usluge" ... Zelela je da imaju bolji zivot i normalnu kucu kao i svi drugi i mnogo ga je volela,zato je to radila...Jednom Dejan je pronasao sve pare koje je ona skupljala i nastala je svadja... Sutra dan kada se vratila sa posla nasla je Dejana obesenog u sobi...Bila je slomljena...nije znala kako i kuda...i stariji gospodin je ovdeo sa sobom...nekoliko godina kasnije on je umro i ona je ostala sama sa svim bogatstvom koje joj je on ostavio... IMALA JA SVE ALI NIJE IMALA LJUBAV i danas zivi sama i nocima place za njenim Dejanom...

Evo dokaza da su pare jace i od prave i iskrene ljubavi!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Izvinjavam se nisam znala da je Lauda ona,sorry,sorry!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Nemam reci.[size=18px][/size]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ Sanjica

Naravno da mi ne smeta što ti je Platonova pričica smješna i nerealna (i meni je) samo sam htio sugerirati da paziš da nekoga ne ozlojediš.


Ljubav ili novac.....?


IN TERRA REX SUMMUS EST HOC TEMPORE NUMMUS. (U ovo vrijeme novac je najveći kralj na zemlji). Zašto.....? Ne znam postoji li odgovor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ne, Ime, ljubav nije toliko mocna da danas moze da pokori i najvece lidere. Nazalost, od svih nagona koje covek ima, nagon za vlascu je jaci cak i od seksualnog nagona, a nagon za kockom je tu verovatno negde blizu... U danasnje vreme ljudi su zigosali svoju savest, pa samim tim nemaju ni ljubavi. Imas ljudi koji ne mare ni za ljubav zensku. Tako da nazalost, ljubav ne moze da pokori sve. Neke pokorava, dobar deo ljudi ne pokorava, makar se mi zanosili da nije tako!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
@Lauda
Sve sto si napisala o legendi ja sam isto bas isto procitala u knjizi Putanja Pako Rabana koji je sve to opisao ali izuzev dzina, on je to opisao kao neku energiju u koju se pretvaramo kada nismo u materijalnom telu i koja je bezkrajna i kako je bolno vratiti se u materijalno telo ali pre vracanja je bas to opisao tu podelu koju na ovom svetu treba da trazis Smiley

@Killer
Da je ljubav toliko jaka sigurno i sam znas da danas svet ne bi bio kakav je u stvari. Mislim da je svima jasno da ljubav NE pobedjuje sve prepreke i barijere .. mozda je nekada ali danas ne, danas novac pobedjuje sve, a mozda da dam i ja jedan primer . Vec neko vreme tragam za nekim ko ce da mi pomogne da napravim vizu ovde u Izraelu (a svuda je tako) i nikoga ne mogu da nadjem je sam samo mala obicna osoba, a kada je na primer Jezdimirovic pokrao narod pokupio LOVU, a nije je bilo malog broja i dosao ovamo ulozio pare u banku (ovde kada zatvoris pare na neko vreme dobijas kamatu toliko po mesecu da mozes da zivis kao mali kralj) i odmah se pokazao kao neka krupna zverka dobio je i vizu i mozda i vise bez ikakvih problema nisu ga pitali ni koje je Veroispovesti ni on ni mama ni tata ni baba ni deda, a mene ubise sa Verom...
Znaci sta meni vredi sto ih volim kada para nemam, a Jezda ih mozda i nije voleo  ali je para imao.
I opet znaci ljubav ne pobedjuje NISTA Smile
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ime, hvala ti mnogo sto si rekao ono sto se retki od nas usudjuju da vise kazu, jer smo odmah popljuvani u ovom svetu kako smo nerealni, staromodni, itd. Ljubav ce ipak pobediti.

Medjutim, ne verujem da je ljubav u glavama tih politicara jaca od novca. Jer da jeste, ne bi se desilo sve sto se desilo. Da su ubice razmisljale o tome sta su zene i deca, ne bi bilo ovolikih pokolja na Balkanu... novac, pohlepa, zelja za kontrolom nad drugima, sve to pobedi ljubav, a posebno kod tih "vodja". U jednom cak prorocanstvu pise da ce buduci evropski lider biti takav da ga nece pomeriti u namerama ni ljubav zenska (ako je tacan nas prevod)... tako da se bojim da kod tih ljudi ljubav ne pobedjuje sve poroke, pa ni izvor svakog zla - novac.

Ali ja duboko verujem da ce ljubav pobediti sve i da ljubav pobedjuje i pobedice cak i te politicare i svaki novac na svetu. Svestan sam ja da od novca moram da zivim, jer nema druge u ovom svetu, ali sam takodje svestan da ne moram da mu sluzim!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:39:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.