Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:18:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Politički ekstremizam u defanzivi?  (Pročitano 6700 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Kraljevicu, sto se cepanja bilborda tice, cuo sam iz proverenih informacija da DS sam sebi unistava bilborde i da stamparije vise nece da stampaju nove za dz  Smile  Smile  Smile strasno. Hoce da pokazu kako vas bas ne vole, a u stvari ste toliki reformisti da ste pisali ustav sa radikalima.
pametan shvati kad mu se jednom objasni, glup kad 2 puta, kreten 10 puta...a reci mi ti vanja, koliko sam ja tebi puta objasnio celu pricu oko ustava??vise ili manje od 20...ni jednom nisi prokomentarisao moje objasnjenje... nego si mudro odgovorio: legijin ustav...

a ovo za bilborde Smile Smile Smile Smile Smile
a ko je onda cepao vladine bilborde za ustav...ovde u NS kad sam isao na fax video sam da je bilbord prelepljen bojkot plakatima i iscepan...pa to ni radikali ne rade... a pre par nedelja su oni bili stoka i govna jer cepaj, zar ne vanjich??? Smile Smile
jel sad malo Smile

evo, ako ce ti biti lakse napisacu ovo: dali je zavisi od LDP???
sad ti treba da kazes: ne pise se dali nego da li !!! i ispadnes prepametan
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kraljevicu, sto se cepanja bilborda tice, cuo sam iz proverenih informacija da DS sam sebi unistava bilborde i da stamparije vise nece da stampaju nove za dz Smile Smile Smile strasno. Hoce da pokazu kako vas bas ne vole, a u stvari ste toliki reformisti da ste pisali ustav sa radikalima.

Е мој Гатору, онда су демократе сами цртали Бориса на вешалима. Тако му то дође по тој логици. Узгред, јеси чуо како је Соња Лихт оплела по невладиним организацијама које сад ћуте из уско-идеолошких интереса (зна се на кога мисли - ЈУлКОМ, Фонд за хуманитарно право Албанаца...)
Даље, по истој логици ЛДП је сам себи разбијао излоге, а и радикали повремено јаве да су нападнути, можда они сами себи то раде... Искрен да будем, после свега сам постао крајње скептичан према "угрожености" странака. Можда стварно раде сами себи да скрену пажњу. А можда то раде појединци којима је доста свих политичара.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
u Beogradu juce, prekjuce napisali "Tadic = CIA", samo sto nije prekinut program RTSa zbog toga.

A to sto u Zmaj Jovinoj u centru BGa pise "ubicemo Cedu"... ma opusteno... on je samo covek.

Pokusavate da stvorite tu sliku da ste ugrozeni, da bi ljudi glasali protiv desnih ekstremista tj. radikala, a ne za promenu vrednosti, jer ste ostali bez vizije.

Voleo bih da ako imas vremena, ako si u NSu odes u Spens 16-og i poslusas Cedu, das mu priliku, i kazes kako ti se cini. Nista drugo. Ja sam hteo da odem i da cujem Kostunicu u Madlenijanumu ovde u Zemunu u petak, ali sam otisao za Sombor.

@Duh Sekire

kao sto rekoh, za bilborde znam skoro sigurno (nece vise da im popravljaju bilborde, jer ih sami sebi unistavaju), za one grafite u Cupriji sam siguran da su dela fasista.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
@Duh Sekire

kao sto rekoh, za bilborde znam skoro sigurno (nece vise da im popravljaju bilborde, jer ih sami sebi unistavaju), za one grafite u Cupriji sam siguran da su dela fasista.

Твој проблем је управо у томе што си много нешто сигуран.
Ево сад ћеш да видиш шта је један преозбиљни (без зезања) друг члан (можда и неки функционер) ДС рекао једном тада фракционашу, а сада посланичком кандидату твоје партије.

MilosH kaze Eraserheadu:
Tvoja cela prica se svodi na ovo. Ti nesto znas. znas da Ceda nije narkoman, i znas da je Djindjic rekao Borisu "Jebi se". Nema veze sto tu nema argumenata, da ne kazem dokaza, bitno je da ti znas. znas sta bi Zoran Djindjic uradio. Problem je samo u tome sto znas samo one stvari koje idu tebi u prilog, i sto ne prihvatas da ne mora sve da bude bas onako kako ti znas.

Sve dok se tvoja celokupna argumentacija svodi na "ja znam da je to i to bilo tako" nisi nista bolji od radikala i DSSovaca po kojima pljujes, ma koliko ciljevi za koje se boris bili pravicni.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
kako god, meni se sve vise i i vise svidjaju ti vasi radikali.

mislim, svi su protiv njih, a kad sam jos procitao pametnjakovice koji u poraze SRS -a svrstavaju los rezultat na izborima u RS, onda nema dalje. ne mogu vjerovati da se neko hvata za to. SRS je kod nas vise pokret nego stranka. alii u njihovom rukovodstvu su, moram priznati, najobrazovaniji i najjaci politicari koje mi sa ove strane drine imamo. nikad nisu imali agresivne kampanje ni obecanja, kao ovi sto su sad na vlasti, jer jednostavno nece da budu vlast. zbog toga im skidam kapu. kada niko ne bi htio da bude vlast u ovakvoj kvazidrzavi, nesto bi se pokrenulo prema naprijed.

kako god, ali meni bode oci to sto se tim ljudima koriste likovi po srbiji u svojim naklapanjima. evo za ovo znam da je suplja, a koliko stvari se tako uzme zdravo za gotovo.. ? mislim kampanje su im, boli glava, isto dodikove...a prozivaju taj SRS i njihove glasace da su neobrazovani...

neobrazovan - ogranicen - zatupljen sve to nadjem jedino u postovima tog tipa...
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Један екстремиста се управо мува по овом форуму. Овде је под именом "Руфус", иначе реч је о посланичком кандидату LSD-NSDAP. Могу да објавим његове генералије, пошто је он сад јавна личност. Можда касније...

А ево шта је све он раније изјављивао.

Kada balkanska bezrepa stoka pocne da se ponasa civilizovano, kada prestane da se kolje i sahranjuje svakih 50 godina, kada prestane da slavi mediokritete, debile i zlocince kao vrhunske umove, kada pocnu da cene obrazovanje i uspeh, kada prestanu da kisele kupus po podrumima zgrada i setaju po prljavim ulazima i da idu na 15 sprat peske jer su pokvareni liftovi, kada prestanu da istresaju mrve kroz prozor, kupaju se nedeljom i peru zube samo pre izlaska u grad( ili ni tada) onda ce zasluziti da dobije neki drugi epitet. Eraserhead, LDFovac

Najzanimljivije od svega mi je bilo kada smo sa Lekom isli da da izjavu, kada su ga ljudi zaustavljali i govorili da pozdravi Cedu. Eraserhead, LDFovac

Ovo vasljivo pleme kada dokaze da je civilizovano nece vise biti tako nazivano, a sve dok nastavi da provodi svoje godine kao sto je provelo prethodnih 200 sa punim pravom se kvalifikuje za takav epitet. To sto neke od Vas to toliko pogadja je znak da ne umete da razvojite dobro od loseg i da se indetifikujete sa najgorim osobinama drustva u kome zivite umesto da ih menjate. Eraserhead, LDFovac

Upravo tako, ako su narodi(vasljiva plemena) na balkanu nespsoobni da sami o sebi vode racuna onda im treba ili uslovljavanjuima odrediti pravac ili im postaviti sefa kao u Bosni koji ce svaku njihovu umobolnu odluku moci da sankcionise. Eraserhead, LDFovac

A skinuli smo ga tek onda kada su Ameri dali debele pare da bude skinut, malo vas izbombardova a cak ni onda ga nismo skinuli zato sto je vecina shvatila da ih jevodio pogresnim putem nego zato sto ih nije vodio pravim putem ali na pogresan nacin. Eraserhead o padu Slobe

Matori zlikovac se bar do sada drzao u senci sada otvoreno sedi pored ubica i mafijasa.
Svakome prema zaslugama bez pardona za bilo koga.
Ne moze patrijarhu koji nije patrijarh nego nacelnik generalstaba funkcija biti plast ispod kojeg ce skrivati svoje zle radnje. Eraserhead, LDFovac (liberalni demokrata)

A sto se Krajine tice, ona nikada nije trebalo da postoji. Eraserhead, LDFovac (veliki humanista)

Сад би било лепо да будући посланик објасни своје изјаве. Дужан је то јавности, постоји и неки закон о томе.

IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
Pa sta je tu cudno?
Pa to je LDP moderni komunizam,ajmo pljuvati po svemu sto je srpsko i ajmo ppljuvati po crkvi i ajmo jos smanjiti Srbiju jer Tito to nije uradio kako treba...
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Pa sta je tu cudno?
Pa to je LDP moderni komunizam,ajmo pljuvati po svemu sto je srpsko i ajmo ppljuvati po crkvi i ajmo jos smanjiti Srbiju jer Tito to nije uradio kako treba...


Право да ти кажем биће чудо ако уђу парламент, поред овог Машана и Пере Луковића. Мада, народ је слуђен после свега, лако пада на демагогију и обећања "лаких решења"... Људи теже "нултој опцији". Шта га знам, можда се ни томе не треба чудити.
А "чудно" је и што ће посланички кандидат да избегава сад ову тему. Као да се стиди својих речи & ставова.  Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Види се да је политички екстремизам заиста у дефанзиви. Посланички кандидат не сме да образложи своје ставове. Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
Мада, народ је слуђен после свега, лако пада на демагогију и обећања "лаких решења"...

Potpuno se slažem. Najgore od svega je što u Srbiji, demagogija može da privuče 35% biračkog tela , a u normalnim zemljama max. 10%.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:18:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.