Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zdravko Colic + Internet za jedan mesec prevara  (Pročitano 8134 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ja sam pre ADSL koristio sezam dial up,broj 042 110 220 i ja koliko sam gledao po listingu oni uzmu duplo vise nego lokalni poziv,zato mi je dolazio racun od 3000-4000 svaki mesec,tako da sam za te pare sto sam davao za racun mogao da uzmem ADSL,ili da kupim nesto pametno.Bezi lopovi podelili sad kao dial up kartice za 1 mesec kao za 200kinti,a narod uopste ne zna koliko ce posle da im bude telefonski racun.
« Poslednja izmena: 05. Jan 2007, 00:21:31 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone 4
Ne lupajte gluposti... 042/1xx-xxx je duplo jeftiniji od lokalnog poziva, mada se isti ranije reklamirao u fazonu da je cena kao u lokalu sto je i jeste bilo tacno... a posto je lokal od par meseci poskupeo 100% i malo vise, cena za SMIN poziv na brojevima koji pocinju na 1 se nije promenila, tj. impulsni interval je ostao isti... pozovite telekomov info centar pa pitajte, mada nema potrebe posto tako radi debili i javljaju vam se cistacice... dzaba bacate pare... meni je jedna zalupila slusalicu kada sam trazio da mi objasne da li je SMIN poskupeo ili ne... i tako... zivela Srbija!
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung i5700 + D880
Meni sljaka korektno,samo je zajebano skinuti neki veci fajl (tipa 10+mb) ako je na rapidshare-u i slicnim free hostovima jer veza povremeno ima neke prekide od po minut-dva,sto je sasvim dovoljno da download stane Smile

Sto se tice toga da li je duplo jeftinije ili nije,ce vidimo tamo negde oko 10-og kad stigne racun Smiley
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 4s
ja sam uzeo od euneta---za 600 i nesto din ceo mesec

dal se to isplati,meni se nesto sad mnogo puta se prekine vez Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Selo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ne lupam gluposti, samo govorim iz licnog iskustva.
Koristio sam Beocity u novembru i Beotel u oktobru ( i svim mesecima ranije) i dobio priblizno isti telefonski racun, s tim da sam kod beocity-ja potrosio duplo vise sati nego kod beotela.Dakle, u tom periodu je Beocity bio duplo jeftiniji od Beotela, a oba njihova broja pocinju sa 042/1xxx...
Znaci, govorim o sledecim cenama: 5,5din (11din) za Beocity odnosno 11din (22din) za vecinu ostalih provajdera
...i muka mi je vise od ovog usr... dial-upa, ali adsl ce u moj kraj doci za jedno 30-40 godina, a za internet preko struje da i ne pricamo...izgleda da nema vajde od ovih kompanija cije ime pocinje na Tele... Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Skola mu je bila sumorna dolina Zemun Fontana...

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 295
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N73
 " ja tu ne bi nista diro "
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone 4
Ne lupam gluposti, samo govorim iz licnog iskustva.
Koristio sam Beocity u novembru i Beotel u oktobru ( i svim mesecima ranije) i dobio priblizno isti telefonski racun, s tim da sam kod beocity-ja potrosio duplo vise sati nego kod beotela.Dakle, u tom periodu je Beocity bio duplo jeftiniji od Beotela, a oba njihova broja pocinju sa 042/1xxx...
Znaci, govorim o sledecim cenama: 5,5din (11din) za Beocity odnosno 11din (22din) za vecinu ostalih provajdera
...i muka mi je vise od ovog usr... dial-upa, ali adsl ce u moj kraj doci za jedno 30-40 godina, a za internet preko struje da i ne pricamo...izgleda da nema vajde od ovih kompanija cije ime pocinje na Tele... Smile


Izvadi listing poziva pa uporedi, cenu poziva ne odredjuju provajderu, oni mogu da ti naplate internet sate, a telefonski racun placas telekomu i cena je iste za sve...

Inace par godina sam koristio SezamPro flat, cini mi se da je sada to 499 dinara mesecno i prezadovoljan sam kvalitetom usluge, veza nije pucala, download uvek max... i skoro nikad nisam morao da cekam da se oslobodi neka linija da bih se ja konektovao...

Mesecno sam u proseku trosio oko 350 sati i racun mi je bio od 2800 do 3500 dinara u zavisnosti od toga da li sam vise vremena provodio u skupoj ili jeftinoj tarifi...

Sada imam wifi i skroz je druga prica Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Selo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ako je tako kako ti kazes, onda nam pojedini provajderi  ne naplacuju samo flat vec i internet casove (ovo u slucaju da je cena 5,5 (10)) tj. uzimaju razliku do 11 (22)!!!
Bas sam sad posetio sajt SezamPro-a...tamo pise da je cena 5.4 (10,8) tj. duplo jeftinije od cene lokala...
Evo odlomka:
"Za pristup Sezamu preko ovog broja važe isti uslovi  kao i pri zvanju lokalnih Sezamovih brojeva u pojedinim gradovima. Broj je deo SMIN mreže Telekom Srbija a telefonski impulsi pri pozivu ovog broja se naplaćuju po povlašćenoj lokalnoj tarifi za mesni saobraćaj i to:

    * impulsni interval od 2 minuta u periodu jakog saobraćaja (od 07-15h i 17-21h)
    * impulsni interval od 4 minuta u periodu slabog saobraćaja (15-17h i 21-07h)

Trenutna cena jednog impulsa je 0,36 din. S obzirom da je lokalni impulsni interval pri zvanju glasom 1 i 2 minuta, telefonski račun će biti duplo manji u odnosu na telefoniranje glasom. "

Videcu koliki ce mi racun biti racun na kraju meseca kod Telekoma, ako je poziv kod njih po ceni 11(22), odmah prelazim na sezampro (valjda ce biti bolji odf Beocity-ja s kojim sam imao lose iskustvo)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


do what you wilt should be the whole of the leo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 485
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
mob
Nokia E70
ne znam, sve su to kod telekoma na brzinu nesto zbudzili na sajt, tek kad je zdravko colic uspeo da proda 300.000 albuma, tj. skoro sve, onda su se bacili na izradu sajta za karticu koja je dosla uz cd.
IP sačuvana
social share
25 whores in the room next door, 25 flores and i need more... another black hole in the killing zone, a little more med in the methadrom
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
tacno je da moras sto puta da probas da se konektujes
koliko ce kostati kad prodje promotivni period? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.