Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:17:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Algol - fiksna zvijezda  (Pročitano 45259 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
neki astrolozi kazu da je njegov boravak 50 god.

po duporu fiksne zvijezde se pomjeraju 1 st 70 god.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 397
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
meni je na vrhu XI kuce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


through the stars I am coming

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prebačeno sa "Tranzita".ketykotas , Sunce na Algolu?Ali, šta ti to vrijedi bez cijele karte, ovdje samo načelno mogu odgovoriti.
Kaput Algol (Glava meduze) -Algol je jako losa fixna zvijezda,orbis joj je 2 stupnja.Ima karakter Saturna i Jupitera ( orbis djelovanja +/- 5°).
Algol se nalazi na 26°10' bika,  a planeta u konjukciji je prijenosnik energije ove zvijezde nekretnice i u ovisnosti od planete i njeno djelovanje ce se izraziti bilo  lose bilo dobro.....
Sunce na Algolu obično predstavlja oca i može značiti njegovu neprirodnu ili tešku smrt, suicid, tumor na mozgu i sl. ali to bi bilo ono najcrnje, inače iz tog se položaja može zaključiti da ti nekako voliš istjerivati pravdu tj., ne trpiš nepravdu ni u kom smislu, pa znaš biti i nezgodne naravi, kad su takve stvari u pitanju(ako je ovo tvoje Sunce? )
.
 
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
meni je na vrhu XI kuce Smile
Jel ima neki aspekt?
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ah da taj Algol.
I meni je na vrhu 10 kuce, mislim da je u konjukciji sa chironom. Ma u konjukcijimi je sa chironom, jer mi je chiron na 27,43 stepeni bika.
Meni se definitivno ostvario kroz posao. Prvi posao je meni bas ostavio ogromnu traumu. Prvih 6 meseci, iako sam vec posle 1 mesec dana bila jako uspesna, i dosta savlada kada je posao upitanju, imala sam jako malu platu. prva plata je bila 5000 dinara, a radila sam taj prvi mesec, tj. imala sam jako prekovremenog. Prvih 6 meseci je plata varirala, 9000, pa 12000. I u septembru sam se ja pokupila i dala otkaz, medjutim oni mene namole, i ja kao hajde bolje da se vratim, bice mi tesko da nadjem drugi posao, bbla, bla, i tako se ja vratim, sa 250 eura mi je od tada bila plata. To je bila jako uspesna firma, ali ja tu slabo da sam imala nekih napredaka, kada su pare upitanju. Ali sam ja dosta napredovala, jako sam puno naucila, i samostalno sam radila. A da vam ne pricam sto sam bila na radnom mestu pomocnika direktora, nekog ko je odgovoran za stampariju, a em sa visom skolom. A sa druge strane maltretirannje, ma pravi mobing od strane vlasnika. Uzasna atmosfera. I posle je dosao kolegs, koji nije imao pojma a imao je platu 800 eura. Tako da mislim da kod mene bas radi na tom polju Algol, upravo sprecava taj uspeh u karijeri. Mada bitno da sam ja dosta naucila, i napredovala, ali od para nista. hehe
Mislim da je ovo jako dobar primer.
pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Ah da taj Algol.
I meni je na vrhu 10 kuce, mislim da je u konjukciji sa chironom. Ma u konjukcijimi je sa chironom, jer mi je chiron na 27,43 stepeni bika.
Meni se definitivno ostvario kroz posao. Prvi posao je meni bas ostavio ogromnu traumu. Prvih 6 meseci, iako sam vec posle 1 mesec dana bila jako uspesna, i dosta savlada kada je posao upitanju, imala sam jako malu platu. prva plata je bila 5000 dinara, a radila sam taj prvi mesec, tj. imala sam jako prekovremenog. Prvih 6 meseci je plata varirala, 9000, pa 12000. I u septembru sam se ja pokupila i dala otkaz, medjutim oni mene namole, i ja kao hajde bolje da se vratim, bice mi tesko da nadjem drugi posao, bbla, bla, i tako se ja vratim, sa 250 eura mi je od tada bila plata. To je bila jako uspesna firma, ali ja tu slabo da sam imala nekih napredaka, kada su pare upitanju. Ali sam ja dosta napredovala, jako sam puno naucila, i samostalno sam radila. A da vam ne pricam sto sam bila na radnom mestu pomocnika direktora, nekog ko je odgovoran za stampariju, a em sa visom skolom. A sa druge strane maltretirannje, ma pravi mobing od strane vlasnika. Uzasna atmosfera. I posle je dosao kolegs, koji nije imao pojma a imao je platu 800 eura. Tako da mislim da kod mene bas radi na tom polju Algol, upravo sprecava taj uspeh u karijeri. Mada bitno da sam ja dosta naucila, i napredovala, ali od para nista. hehe
Mislim da je ovo jako dobar primer.
pozdrav
Bas lepo sto ovde na Bureku postoje i komentari koji nam mogu pomoci da udjemo u neciju analizu tj da ostave komentar vezan za neka dogadjanja...

Hteo sam reci da taj Algol moze doneti neke stvari ali moje licno iskustvo i misljenje je da on ne moze biti od presudnog uticaja...
Uran ti je vladar VI kuce koji ima kvadrat sa Suncem ali ima super sekstil sa Merkurom koji daje blic genijalne ideje...
Dalje, vladari X kuce Venera i delimicno Merkur su ti takodje u kvadratima koji daju laz, zavist i losu komunikaciju sa zenama pa jos Tranzit Saturna preko Venere do skoro...
Sto se tice para nije ni cudo jer ti je vladar trece ostecen od Neptuna kvadratom pa od tog aspekta ne znamo sta da ocekujemo...
A ovi dobri aspekti su ti dali znanje, zrelost i volju da budes jos bolja sledeci put Smile
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
pa ih, vise ne znam. ali sam probala da vam predstavim situaciju, u kojoj mislimda algol radi, kod mene.
Ali sto se zena tice to stoji, to je 100 % tako. E sad i ovo za ideje na poslu, apsolutno je tako. Mozak mi uvek radi, ali nekako moje misljenje je da kad bih prevazisla algola i Chiron, i nijihovu konjukciju, onda bi mi na poslu bilo bolje. Mozda, ali bas zato sam i naucila dobro lekciju.
hvala Fatalan.  Smile

Eh da zaboravih najvaznije, zbog te situacije na poslu, u januaru sam imala zdravstvenih problema. Upravo je zato jako bitno da sve to i prevazidjem, bar mi je tako jedna devojka objasnjavala, da je bitno da upravo zbog te konjukcije Algola i Chirona, ne dozvolim da me ljudi iskoriscavaju. Jer zbog svih tih problema je na kraju i zdravlje stradalo, a ja sam imala naznake da ce to tako da se zavrsi, ali sam kulirala upozorenja.
Eto i to.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2008, 17:32:46 od s_ana_dra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
pa ih, vise ne znam. ali sam probala da vam predstavim situaciju, u kojoj mislimda algol radi, kod mene.
Ali sto se zena tice to stoji, to je 100 % tako. E sad i ovo za ideje na poslu, apsolutno je tako. Mozak mi uvek radi, ali nekako moje misljenje je da kad bih prevazisla algola i Chiron, i nijihovu konjukciju, onda bi mi na poslu bilo bolje. Mozda, ali bas zato sam i naucila dobro lekciju.
hvala Fatalan.  Smile

Eh da zaboravih najvaznije, zbog te situacije na poslu, u januaru sam imala zdravstvenih problema. Upravo je zato jako bitno da sve to i prevazidjem, bar mi je tako jedna devojka objasnjavala, da je bitno da upravo zbog te konjukcije Algola i Chirona, ne dozvolim da me ljudi iskoriscavaju. Jer zbog svih tih problema je na kraju i zdravlje stradalo, a ja sam imala naznake da ce to tako da se zavrsi, ali sam kulirala upozorenja.
Eto i to.
Nemoj da se ljutis ali nije ti dobro razmisljanje da su Algol i Hiron krivi za tvoj posao oni mogu biti samo jedan "od"...
Evo ti prostog primera Hiron se pomera nekih dva-tri minuta dnevno znaci ovu konjukciju koju ti imas imaju mnogi ljudi koji su u isto casova mesec dana pre i kasnije rodjeni...
Da li mislis da ce svi oni imati iste probleme na poslovnom planu kao ti? Naravno da ne...
Oni koji imaju podrsku drugih aspekata imace oni koji nemaju slabije ce imati...

Ja mislim da tebi ova konjukcija Neptuna i Meseca je sad uticala da budes ponesena svojom situacijom i subjektivnim gledanjem na aspekte  Smile

Kad smo vec kod zdravlja Saturn ima kvadrat sa vladarom VI kuce, konjukciju sa Suncem i kvadrat sa Hironom  Smile
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung versus
sta znaci algol na vrhu sedmog polja u dejvionu?
venera je u IX iu Lavu i i odlicno je aspektovana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ja imam algol u konjukciji sa suncem.  iz nekog svog licnog iskustva donosi tezakk zivot.  oca sam rano izgubila, smrt mu je dosla iznenada.  ali da donosi lose. . . donosi. .  :[5]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:17:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.