Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tužne sudbine ljudi koji su dobili milione na lutriji  (Pročitano 5280 puta)
02. Feb 2005, 10:01:12
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Tužne sudbine ljudi koji su dobili milione na lutriji
Dobitak na lotou
razvodi brakove

Sigurno je da je dobiti velike pare na lutriji dobro za nešto ali, kako se pokazalo na primerima mnogobrojnih dobitnika, to svakako nije brak. Robert Svoford, radnik pošte na Floridi, rastavljen je od žene već tri godine, što je, priznaćete, duže nego što traju neki brakovi. A, onda je Svoford na lutriji dobio 60 miliona dolara i žena je odmah rešila da mu "servira" papire za razvod - i naravno odmah zatraži polovinu dobitka.

Slično se desilo i dobitniku iz Njujorka koga je, posle mnogo meseci svađe, žena izbacila iz kuće, posle 20 godina braka. Kako nesrećni muž na računu nije imao više od 78 centi, nije htela ni da se trudi oko zvaničnog razvoda. Onda je on osvojio 149 miliona dolara na lutriji, a ona je, i pre nego što mu je ček stigao, brže-bolje predala zahtev za razvod. Ponekad čak nije ni potrebno da budete venčani.

Dobitnika iz Kanade, koji je u trenutku osvajanja nagrade već bio uveliko razveden, zatekao je zahtev bivše žene da joj da pola nagrade jer, navodno, iako su razvedeni, "održavaju seksualne odnose". Stariji objašnjavaju da se ljudi ranije nisu toliko često razvodili, jer su bili siromašni, a to pokazuje i primer loto dobitnika. Udovac, 76-godišnji dobitnik iz Škotske, uspeo je da se oženi 30 godina mlađom ženom, ali je brak okončan razvodom posle samo godinu dana.

Njihove sudbine su tužne, ali najtužnija je priča Džeka Vitakera, koji je 2002. godine, na Uskrs, osvojio 315 miliona dolara, najveći dobitak u istoriji američke lutrije. Obećao je tada da će dobitak podeliti s crkvom i siromasima. Dve godine kasnije je uhapšen i poslat na rehabilitaciju jer je pravio probleme po noćnim klubovima i trkačkim stazama.

I, što je najgore, gledao je kako njegova 17-godišnja unuka umire od prekomerne doze droge. Njegova žena je tada izjavila da žali što tiket nije pocepala. To vas podstakne da se zapitate vredi li taj dobitak razbijenih brakova i uništenih života. Možda... Ako ste sinoć dobili na lotou, znaćete već danas.
Priredila A. K
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
ok,to su primeri onih koji nisu uspeli da ostanu s nogama na zemlji...sto se tice sposobnosti izlazenja na kraj sa ovakvim situacijama ja imam veca ocekivanja za moje partnere Smiley Smiley  Smiley
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
strasno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Samo se vi tesite
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
pa to ti je veliki stres...kao i nesreca,samo u suprotnom smeru
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
sta li bi radio sa tolikom lovom??????
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


A friend with weed is a friend indeed.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 752
Zastava Novi Sad
mob
Motorola C118
Ja bih se odma ozenio. Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
Ja bih se odmah razveo!!!!
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 779
Zastava Sovjetski savez
mob
Motorola E 550
Znaci da ne zalim sto danas nisam dobio 1000000 evra ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
-
-
---KAD DOBIJEM SEDMICU, PRVO ĆU ODVESTI DETE NEGDE U INOSTRANSTVO, KOD ROĐAKA, DA MI GA NE BI KIDNAPOVALI UCENJIVAČI
-
--ONDA KUPUJEM NEKRETNINE, PAR DOBRIH KOLA, ZA MENE BRAA I RODITELJE, A NA KRAJU,

---PREOSTALIH PAR HILJADA PRAVIM ŽURKU
-
---ŠTA ĆE MI KEŠ?? :shock:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.