Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:34:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aspekti " Slobodne volje "  (Pročitano 6537 puta)
29. Dec 2006, 22:09:03
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

Najtipicnija sudbina koja se stvara tako sto sami donesemo odluku jesta kada u horoskopu postoji aspekt
izmedu


Smile Smile Merkura i Urana  Smile Smile

Kao ljudskih principa i principa nasih misli.

U dobrim aspektima ovo daje vrlo dobre ideje i nagle odluke koje osobi mijenjaju zivot na bolje, jer je njoj ( mozda vise nego drugim ljudima ) dato da svojom voljom moze izmjeniti okolnosti svoga zivota.

U losem aspektu, imamo covjeka koji se mora paziti svojih odluka, jer ga upravo one mogu gurnuti u vrlo neugodnom smjeru.  Smile

U nekim slucajevima, sa ovim aspektima radaju se gansteri, u nekim cak i samoubojice, a ponekad su to samo nervozni ljudi kojima moral ne dozvoljava da budu bilo sto od navedeni slucajeva, ali koji svojim najcesce brzopletim odlukama kompliciraju zivot sebi i drugima.  Smile Smile

 Smile

Naravno da se ovo ne odnosi samo na Merkur i Uran, vec i na trecu i jedanaestu kucu, kao i vladara 3. i 11.kucu. Ukoliko je, recimo, vladar 3. kuce u 1.kuci - tada svakako imamo jak znak da osoba nekom svojom odlukom kroji sebi sudbinu. Da li je sudbina koja nastaje kao rezultat takve odluke dobra ili ne, reci ce nam pozicija tog vladara u znaku i aspektima.
IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uopšte ne vjerujem u postojanje nečega kao"Slobodna volja"-Kundera, bavi se astrologijom naravno, to lijepo reče"Za rođene nema slobode..."inače sam profesor filozofije i to je naravno prvo i  jedino filozofsko pitanje, kako na njega odgovoriš, ostalo je ćutnja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ali koji svojim najcesce brzopletim odlukama kompliciraju zivot sebi i drugima.   
..........

axaxaxaxaxa
ziva istina

merkur sekstil uran......je li to los aspekt  Smile......uvijek sam sebi komplikovala zivot  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Kad bi mogli da koristimo i onih 95 % mozga, spoznali bi sve.I onda ništa više ne bi ni imalo smisla Smiley Dakle slobodnu volju čovek koristi u izuzetno malom procentu, ostalo je ''sudbina''.To je bar moje mišljenje. Smile

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nista

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Smile

Najtipicnija sudbina koja se stvara tako sto sami donesemo odluku jesta kada u horoskopu postoji aspekt
izmedu


Smile Smile Merkura i Urana  Smile Smile

Kao ljudskih principa i principa nasih misli.

U dobrim aspektima ovo daje vrlo dobre ideje i nagle odluke koje osobi mijenjaju zivot na bolje, jer je njoj ( mozda vise nego drugim ljudima ) dato da svojom voljom moze izmjeniti okolnosti svoga zivota.

U losem aspektu, imamo covjeka koji se mora paziti svojih odluka, jer ga upravo one mogu gurnuti u vrlo neugodnom smjeru.  Smile

U nekim slucajevima, sa ovim aspektima radaju se gansteri, u nekim cak i samoubojice, a ponekad su to samo nervozni ljudi kojima moral ne dozvoljava da budu bilo sto od navedeni slucajeva, ali koji svojim najcesce brzopletim odlukama kompliciraju zivot sebi i drugima.  Smile Smile

 Smile

Naravno da se ovo ne odnosi samo na Merkur i Uran, vec i na trecu i jedanaestu kucu, kao i vladara 3. i 11.kucu. Ukoliko je, recimo, vladar 3. kuce u 1.kuci - tada svakako imamo jak znak da osoba nekom svojom odlukom kroji sebi sudbinu. Da li je sudbina koja nastaje kao rezultat takve odluke dobra ili ne, reci ce nam pozicija tog vladara u znaku i aspektima.

Imam merkur trine uran i nagle ideje, samostalne odluke koje u odredjenom trenutku drugi ljudi ne tumace kao najnormalnije(ali ja znam da su prave) zaista mi pomazu u zivotu!!!!! Bar do sada Smile
Uz to mi je Uran u 11......tako da promena, kolko ti volja Smile

Eto da i ja podelim svoje neko iskustvo!!!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
što vi mislite da li se kao značajan aspekt treba uzeti npr. polukvadrat između Mekura i Urana...i ako da zašto ? Isto tako me zanima što mislite imaju li utjecaj sporedni aspekti: septili, biseptili, kvinitili itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Kad bi mogli da koristimo i onih 95 % mozga, spoznali bi sve.I onda ništa više ne bi ni imalo smisla Smiley Dakle slobodnu volju čovek koristi u izuzetno malom procentu, ostalo je ''sudbina''.To je bar moje mišljenje. Smile


Maki,uvijek imas nesto pametno da kazes  Smile
i ja mislim da je sudbina,i ko zna zasto se neke stvari dese,a neke ne...na kraju krajeva kako rece Mesa Selimovic "Covjek nikada ne treba da zali zbog puteva kojima nije prosao,ko zna sta bi ga tamo cekalo"....Vecina stvari se desava mimo nase volje ....I think Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
što vi mislite da li se kao značajan aspekt treba uzeti npr. polukvadrat između Mekura i Urana...i ako da zašto ? Isto tako me zanima što mislite imaju li utjecaj sporedni aspekti: septili, biseptili, kvinitili itd.

To se i ja pitam... nemam nikakvu praksu iza sebe pa ne mogu da ti dam pametan odgovor. Ali čim postoje i ti aspekti, valjda bi ih trebali uzimati u obzir... Smile

Kad bi mogli da koristimo i onih 95 % mozga, spoznali bi sve.I onda ništa više ne bi ni imalo smisla Smiley Dakle slobodnu volju čovek koristi u izuzetno malom procentu, ostalo je ''sudbina''.To je bar moje mišljenje. Smile

Maki,uvijek imas nesto pametno da kazes  Smile
i ja mislim da je sudbina,i ko zna zasto se neke stvari dese,a neke ne...na kraju krajeva kako rece Mesa Selimovic "Covjek nikada ne treba da zali zbog puteva kojima nije prosao,ko zna sta bi ga tamo cekalo"....Vecina stvari se desava mimo nase volje ....I think Smile

Tnx Milenice. Smile  Upravo si citirala mog omiljenog pisca tako da nemam šta da dodam, samo ću da se složim  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ja imam konjukciju Merkura i Urana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung D500
Dijeljenjem aspekata samo zakompliciravaju stvari.

Ja imam trigon između Merkura i Urana. Obožavam ovaj aspet kod sebe i u većini slučajeva se ispoljava kod mene. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:34:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.