Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nekoliko desetina hiljada Srba u Hrvatskoj preslo u katolicanstvo  (Pročitano 11938 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Mistreated...ipak bih te molio da sastav mojih krvnih zrnaca ostaviš meni....jer je to moja privatna stvar.
NIje sve u krvi...volim Hrvatsku više od ičega...pa da sam sto puta Srbin. Pola pola, jednako sam Hrvat koliko i Srbin....
No ja nisam predmet ove teme i volio bi da tako i ostane.

Svako pokrštavanje pravoslavaca je učinjeno u njihovom interesu, a to je da spase živu glavu. Isto je činio blaženi A.Stepinac kojeg proklinjete...a isto je radio i Franjo Kuharić početkom 90.

No ponavljam....pokrštavanje je sporadična pojava...

Boli kura** vlast...jel se ti križaš sa dva ili tri prsta
Dosli smo do toga da je Stepinac veliki prijatelj i dobrocinitelj Srba?! Jel su i deca sa Kozare u ustaskim uniformama spasena???  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
Tema nije Stepinac ! ! !
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Ali je deo teme. Kao rodonacelnik pokrstavanja Srba u hrvatskoj.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja neshvatam ovo...pa kako moze u danasnja doba netko u jednoj Hrvatskoj ili Srbiji ili bilo gdje u Europi da prisli nekoga da se prekrsti na drugu vjeroispovijest...pa meni kada bi to zahtjevali naprimjer u Srbiji ja bi lijepo rekao ajde ciao idem dalje...nemogu da smislim ovu glupu temu koja stvarno prikaziva da i nakon 60 godina se u Srbiji nema sta boljeg pricati o tome da se Srbi pokatolice... mozda uzimaju vjeru radi ljubavi sto se zene sa Hrvatom ili tako to ...ali da se prekrstavaju to je najgluplja izmisljotina u danasnjim danima...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Pa verovatno trpe pritiske zbog svoje veroispovesti. A usled raznoraznih faktora im je lakse da se pokrste nego da se odsele odatle. Na zalost.  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Kamiondzija ja ti mogu reci sa moje strane da bas dosta Srba poznajem u Hrvatskoj koji zive i nijedan nije dobio radi toga sto je pravoslavac problema i ja jos nigdje nisam vidio da te pita poslovodja koje si vjeroispovijesti ili tako nesto....mislim ovo je absolutno glupo o tome diskutirati nismo mi u ratnom stanju i da te neko prisliuje na nesto...kada bi se ja osjecao ugrozen zbog moje vjere ja bi spakovao kufere i odputovao...ovo tema je vise za smijanje ... pogotovo kada ljudi pricaju kada imaju veze sa Hrvatskom kao ja sa Albanijom...

Nemislim to na tebe to oko veze...ali nijedan se Srbin nejavlja iz Hrvatske ovdje nego sve Srbi iz Srbije ili RS koji znaju kako je u Hrvatskoj...ja nemam pojma kako je u RS a o Srbiji vec bolje znam ...
« Poslednja izmena: 03. Jan 2007, 21:19:05 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
Dobro dosta velik deo ovog sto je vezano  za ovu temu je ono sto se desilo u toku II Sv Rata
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
@Tiger

Ne mozes porediti situaciju u Hrvatskoj sada i prije 60 godina. Ako ti neko kaze prekrsti se ili se seli, sta ces raditi? Lako je otici sa 2 kofera ako je to sve sto imas, ljudi su imali imanja u Hr, citava bogatstva, vijekovima su zivjeli tu...nije to lako ostaviti.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
vlado: ako neki klinci napišu slovo u na zidu (kako u zagrebu tako i u širokom brijegu) ne znači da je to sveopće mišljenje

a vidim da nitko nije odgovorio na pitanje zašto ti ;kao pokršteni, ne prijeđu ponovo na pravoslavlje (ako su prisilno pokršteni)?

a mislim da mi ni nećete odgovoriti na to pitanje jer je tema i konstatacija sa 1. stranice glupa i izmišljena

Umorni jel se ti pravis da se blesav pa postavljas ta pitanja?
Zasto ne vrate svoju stvaru veru?
Zato sto zive u HR,zato sto su im dede (ili pre njih) pokatoliceni,zato sto imaju misljenje o Srbima isto kao i obican Hrvat....
Zasto Cornix ne kaze da je Srbin kada ima najvise Sr krvi?
Ajde malo razmisli

ovo je van svake pameti!!!!

izgleda da ti još vjeruješ u vukodlake, vile i patuljke

gledaj, da ti nešto objasnim, za vrijeme komunizma mene su starci skrivećki učili da sam hrvat, katolik i objašnjavali mi što mi je djed bio i zašto mi tata nije u komunistima e pa onda su i ti, kao pokršteni srbi se mogli pokrstiti da se spase progona a onda potajno učiti svoju djecu ko su i što su pa kad dođe bolje vrijeme da se onda javno deklariraju kao srbi pravoslavci

a to o pokrštavanju mi se čini kao u bajkama kad te neko čarobnim štapićem pretvori u žabu i ti si zauvijek žaba i nikako ponovo ne možeš postati princ- jedna od najveći gluposti koje sam "čuo iz vaših usta"
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
E ljudi moji što ste toliko zapeli za tu vjeru. Ko da je to toliko bitno. Ni vas nije Sv. Savo spasio bombardiranja kao ni nas Djevica Marija rata...
Ovo je suvišno i bespredmetno ko je koga pokrstio zašto, zašto se ovaj nije vratio na staro, sasvim nebitno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.