Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:28:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 197 198 200
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li su Jevreji izabrani narod?  (Pročitano 130481 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a otkud tebi sve te senzacionalne informacije...? ubuduce se makar potrudite da navedete na kog se autora ili koje cinjenice pozivate, pre nego sto pocnete da provlacite ovakve stvari...

To sam ga i ja pitao, ali nije bio rad da odgovori  Smile
bf intervenisi, evo ga jos jedan koji brani Jevreje. Nemoj to da dopustis  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
i onda...sta smo zakljucili?

Citat
inache , u ustashkim logorima je stradalo vrlo malo jevreja ,i to uglavnom onih koji su bili otvoreni komunisti i neka sirotinja bez uticaja . zapravo , jevreji su se u NDH sklanjali kao u "sigurnu zonu" gde su imali prilichnu zashtitu .tek kasnije ,posle rata ,oni pochinju da izvode prichu kako su u NDH bili ugrozeni - i shlepuju se na srpskim zrtvama jasenovca.

a otkud tebi sve te senzacionalne informacije...? ubuduce se makar potrudite da navedete na kog se autora ili koje cinjenice pozivate, pre nego sto pocnete da provlacite ovakve stvari...


informacije o jevrejima u NDH se mogu naci po raznoraznim stranicama samih ustasha ... vec sam to rekao ,da se ne ponavljam .... necu ovde da stavljam linkove ka tim gnusnim sajtovima ,ko zeli ima gugl pa moze sam da potrazi ...

p.s. evo informacija iz jednog mainstream  Smile hrvatskog lista :

'Zuroff zaboravlja da je idejni tvorac logora u NDH bio Eugen Dido Kvaternik, po majci Židov, da je poglavnikova supruga podrijetlom bila Židovka, da su od 42 generala NDH njih osam bili Židovi, da je zapovjednik topništva NDH bio Židov, da je glavni Hitlerov obavještajac za Bliski istok bio Židov, da su 1945. od šest časnika NDH na pregovorima u Bleiburgu samo trojica nosila čista hrvatska prezimena, dok je za jednog od preostale trojice dokazano da je bio čisti Židov', izjavila je Jadranka Kolarević, prenosi Večernji list.

izvor : http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/fset.html
« Poslednja izmena: 24. Sep 2008, 22:23:36 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Вратија се "изабрани народ"...
Да ли је на овој теми речено како то Израел има права које ниједна друга држава нема? Баш ме нешто занима, а не занима ме толико да бих тражио на 200 страница Smile

А ту је и наш пријатељ Зуров (мислим да се тако чита, као и Дејвидов Smile )
Citat
'Zuroff zaboravlja da je idejni tvorac logora u NDH bio Eugen Dido Kvaternik, po majci Židov, da je poglavnikova supruga podrijetlom bila Židovka, da su od 42 generala NDH njih osam bili Židovi, da je zapovjednik topništva NDH bio Židov, da je glavni Hitlerov obavještajac za Bliski istok bio Židov, da su 1945. od šest časnika NDH na pregovorima u Bleiburgu samo trojica nosila čista hrvatska prezimena, dok je za jednog od preostale trojice dokazano da je bio čisti Židov', izjavila je Jadranka Kolarević, prenosi Večernji list.


Бог те маз'о Хитлер имао Јевреје за савезнике. Тек сад ми ништа није јасно Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E, ali zato imas bf-a  Smile Smile




Edit by Lightsoft: Ne pali vatru.   Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2008, 16:18:03 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Hitler je imao generale, pilote čak i SS-ovce koji su bili Jevreji. Jevreji sami to objavljuju. Pisalo je u njihovom Biltenu ovde u Srbiji. Naravno to je nije bila široka pojava. Ali bilo je dosta Jevreja u Nemačkoj mašineriji.

Za NDH i ustaše nisam baš dovoljno obavešten pošto ovo jeste domaće područje, a imali smo dva građanska rata u poslednjih šezdeset+ godina, tako da su svi lažirali šta i gde su mogli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
da li su jevreji izabrani narod?zar sumnjate u Božju istinu o tome?ovde ljudi ili ne drže do Boga ili ne razumeju Pisma po tom pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy S10
zar sumnjate u Božju istinu o tome?

Kad mi to Bog bude rekao, onda ću poverovati u to. Sve do tada, oni za mene nisu nikakav Božji narod  Smile.
Bibliju su pisali po Konstantinovoj narudžbini, pa imam pravo da sumnjam u istinitost njenog sadržaja.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
zar sumnjate u Božju istinu o tome?

Kad mi to Bog bude rekao, onda ću poverovati u to. Sve do tada, oni za mene nisu nikakav Božji narod  Smile.
Bibliju su pisali po Konstantinovoj narudžbini, pa imam pravo da sumnjam u istinitost njenog sadržaja.
biblija je pisana pre konstantina.Bog je rekao što je rekao.tebi je rekao,da imaju oni koji neće verovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy S10
Isto tako može i moralles da mi kaže "srbi su nastali od Bošnjaka, i znaj da će biti onih koji ti u to neće verovati, ali to je istina", i šta, ja treba zato da mu verujem? Smiley
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
biblija je pisana pre konstantina.Bog je rekao što je rekao.tebi je rekao,da imaju oni koji neće verovati.

tvoj jevrejski bog nije nash ... idi klanjaj se svojim jevrejskim gospodarima na nekom drugom mestu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 197 198 200
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:28:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.