Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E70  (Pročitano 7078 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Slučajno naleteh na ovaj thread jer inače ne pratim burek forume, pa rekoh kad sam već ovde da kažem koju.

Imam E70 već nekoliko nedelja i moji utisci su do sada odlični. Što se izgleda tiče tu je u rangu ostalih non-slider Symbiana, a i ko je navikao na Symbian telefone veličina mu neće predstavljati nikakav problem. Kada se rasklopi izgleda odlično, vrlo je čvrst i uopšte ne cvrči i ne klima se.

I numerička i QWERTY tastatura su odlične, mada mislim da neko ko ima velike prste (ćevapčiće  Smile) može da ima problem sa QWERTY tastaturom. Kucanje na ovoj tastaturi je stvar navike - meni je trebalo neko vreme da se naviknem ali sada je prava pesma. Uhvatio sam par puta sebe kako pišem ogromne SMS-ove, jer stvarno možete lako da se zaneste kad se naviknete na nov način pisanja. Ako neko baš hoće da koristi numeričku tastaturu za unos teksta fantastičan T9 za srpski u tom slučaju znatno olakšava stvar.

Ekran je stvarno sjajan. Rezolucija je 352x416, slika je kristalno jasna i prijatna za gledanje. Ovo je verovatno plaćeno većom potrošnjom baterije, ali bože moj...

Recimo: Nokia E70 ima 220MHz procesor kao i svaki Symbian telefon verzije 8.0/8.1, zatim ima  19MB RAM memorije i 15MB u landscape modu, stereo zvuk, Wi - Fi, nema 3G što je razočaravajuće za jedan nov mobilni telefon koji nosi ime "smart"(isto kao i E61), rezoluciju ekrana od 352x416, miniSD memorijske kartice, ima Ir(Infrared), kameru od 1600x1200 i video snimke od 352x288. To bi uglavnom bilo sve od onoga što poseduje!
Ovoj je telefon iz Series60 3rd edition, Symbian 9.1. Mislim da su i 2nd ed. telefoni išli na sličnim procesorima, ali moj utisak je da je ova verzija Symbiana nešto brža. Posle dizanja sistema Taskman prijavljuje da je 20.7 - 21 MB slobodno. Po prelasku u landscape mod ova cifra pada za 2 MB. Stara verzija firmware-a je imala problema sa memorijom (barem se tako priča ne Netu) ali ja sam odmah stavio novi. Telefon naravno podržava 3G tj. WCDMA/UMTS mreže, ali nažalost Telenor još ne nudi ovu uslugu komercijalno pa nisam imao prilike da isprobam kako radi. Wi-Fi zato radi odlično - treba još da probam kako radi kombinacija Wi-Fi + Skype kad stignem...

Kamera daje sasvim pristojne snimke kada ima dovoljno svetla. Dok u polumraku ume prilično da zabrlja. Video zapis je sjajnog kvaliteta s obzirom da je ovo ipak telefon.

Baterija mi traje 2-3 dana, zavisi koliko i šta radim na telefonu. Ja sam stekao utisak da ekran jede dosta struje jer kad npr. čitam nešto duže beterija se pre potroši. Takođe, relativno često palim BT/Wi-Fi i ne gasim telefon noću...

Što se tiče modela E61, ja sam se isto dvoumio između njega i E70. E61 stvarno odaje utisak da je robusniji i jači, ali mene je totalno odbilo to što izgleda kao digitron. Imam neki HP Sci kalkulator koji skoro isto izgleda Smile.

E sad, imam i jedno pitanje (to me je ustvari i dovelo na ovaj forum) a ne otvara mi se nova tema. Koje slušalice preporučujete za ovaj telefon a da su neka srednja klasa kada je reprodukcija muzike u pitanju? I gde mogu da ih potražim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
HS-23 su sasvim dobre za muziku, imam i super se čuju
http://europe.nokia.com/accessorieslink?s=E70
edit: najčešće koriščene su HDS-3, ne znam koliko su jeftinije, ali nisu mnogo lošije od onih gore
kad otvoriš link odeš na headsets-wired headsets
« Poslednja izmena: 31. Dec 2006, 11:42:22 od lukpot »
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
ok, možeš da kupiš takve sluške ali možeš i da pregledaš jednu korisnu temu.....

Know how: Kako napraviti sam 3.5mm adapter za Nokiu!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 600
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung GALAXY NOTE 2
Prodao sam ga danas daleko mu lepa kuca! Smile.Ekran me je razocarao! Sav je nekako plastican krcka mu plastika kao luda i to me je strasno nerviralo.Strasno spor  telefon 6600 je mala maca za njega Smile.Kamera mu je mu je losija od N70 pogotovo u mracnim uslovima snimanja.Kada se snima video mnogo je tisi zvuk i losiji nego na N70.Za sada toliko valjda cu se setiti jos neke mane ovog Nokiinog a bogami i mog velikog promasaja. Smile Srecna nova!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 74
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC Touch Dual
Ja ga imam 2 meseca i totalno sam zadovoljan. Malo je bilo sporo prebacivcanje ekrana kada se otvori tastatura, ali sam updatovao firmware preko neta i prilično se ubrzalo. Ništa ne krcka i telefon je dobro napravljen. Mehanizam nije olabavio ni malo nakon 2 meseca, a koristi se.
Ekran je odličan, kamera dobra kada je dobro osvetljenje.
Ja ga ne bih menjao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 74
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC Touch Dual
Kako te razočarao ekran? Pa na N70 je ekran komedija u odnosu na E70.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
100 ljudi, 100 ćudi....
stankovicdejancigi kaže da mu je maska loša i da plastika krcka a Mix024 kaže da ne krcka...

Mix024,
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
« Poslednja izmena: 01. Jan 2007, 15:13:25 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 74
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC Touch Dual
Izvinjavam se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
LG 
imam problem sa porukama... posaljem, lepo poruku, al kad mi neko odg ne stigne mi poruka... nego moram da ugasim pa da upalim telefon da bi mi stigla??? to me uzasno nervira... kako to da popravim???  Smile pomoc plz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 803
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
mob
Nokia Lumia 820
Da li imas mnogo poruka sacuvanih?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.