Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E70  (Pročitano 7074 puta)
26. Dec 2006, 14:48:55
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ako ima nekog ko takodje ima ovaj model neka se javi ovde posto imam nekoliko pitanje,za koje mi sto hitnije treba odgovor.....

(01. May 2007, 10:37:19)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
uf, ubeđen sam da postoji tema o E70, samo ne mogu da je pronađem...... glupi net......
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
UNIX
Browser
Opera 9.10
mob
Alcatel LOL
evo ja sam nasao jednu temu jedinu temu o Nokiji E70 ali posta ja druge teme o E70 nisam nasao onda ujedino preostaje ta tema Smile
E70 - nakon update firmware, jako usporeno pokretanje aplikacija?
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
bas je zanimljivo, niko ne prica o E70.

Kad sam postavio pitanje, govorilo se o E61, da mi se kaze u cemu je E61 bolji od E70(osim u velicini ekrana),
dobio sam jako neozbiljan odgovor, da ima krila i zbog toga bolje leti!!!   Smile Smile Smile
Nemogu da verujem da za telefon koji sada nemozes naci u gradu,(osim originala od 550e, smracilo mi se kad su mi rekli)
nema tog telefona u gradu - rasprodato, nikoga nema da kaze ista o njemu!!!
Pa zar niko od tih ljudi necita forume???

Ima li ikoga da nam kaze njegove prednosti/mane???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ja sam taj neozbiljni koji ti je na neozbiljan nacin rekao ozbiljnu stvar Smile
Batali taj B52 telefon i ako hoces qwerty tastaturu uzmi nesto drugo.
Petljao sam sa slicnim fonom (malo starije generacije 6820) i utisci su katastrofa. Klimava tastatura podijeljena na dva dijela. Nimalo ugodna za kucanje.....debeo i tezak ko noc.
Ovaj e 70 ti je isto to samo u novijem pakovanju , dzaba ti wi-fi i ostale skalamerije kad je izgled i ergonomija ravna nuli. Po meni ova vrsta telefona je najseljackija u proizvodnji nokija telefona Smile
Izvini prijatelju ali kad ga izvadis iz dzepa ne zna covjek hoces li telefonirati ili pucati iz njega.  Smile
Karakteristike imas na nokia sajtu pa uporedi sa e61.... u zivo ti niko nista ne govori jer ga niko nema najvjerovatnije... A te price da je rasprodat prije 5 minuta su standardne lazi nasih prodavaca...istina je naravno da ga nikad nisu ni imali Smile
Bez ljutnje molim. To je moje misljenje. Strpi se malo mozda neko i naidje ko ima ovaj fon Smile

Edit : evo nekih prednosti u odnosu na e61 : laksi , ima kameru , veca rezolucija ekrana (ali dimenzije su manje).....
« Poslednja izmena: 28. Dec 2006, 12:59:47 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy 3
Da u praksi se ovakav vid "qwerty" tastature pokazao veoma neprakticnim...
Jer prakticno jedan deo tastature "visi u vazduhu" i ne postoji nacin da se spreci sigurno krckanje i klimanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Neljutim se!

Alpha Copy ga je imala i rasprodala (znam iz pouzdanih izvora), a vidjao sam ga i u piramidi, na par mesta.
Tacno je da ni u jednoj prodavnici koja prodaje telefone skinute sa mreze, nisam video ovaj model!
Prodali juce zadnji  Smile !!!

Na par mesta su se javljali ljudi koji "imaju" ovaj telefon, i samo su ga hvalili ili kudili, niko nije rekao
nista konkretno! Kad sam postavio konkretno pitanje i na PP i na forumu, niko se od vlasnika tog telefona nije javljao!!!
E to je ono sto me nervira! Ili su se doticni samo hvalili (a nemaju taj mob) ili namerno nece da kazu nista konkretno!
Ja se iskreno, lomim izmedju E61 i E70, stim da E70 ima sve sto se moze zamisliti! (manji, laksi, ima kameru)
E61 sam nasao u "sigurnijoj" radnji za nekih 320e, koliko se mogu ispruziti, ali posto je to velika investicija, ne bi
zeleo da se kasnije kajem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 247
Zastava Srbija, Beograd, Dorcol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I ja sam se lomio izmedju E70 i E61 i odlucio sam se za E61 i ne kajem se!!
Odlican telefon sa odlicnom baterijom koja mi traje i do 4 dana.
E70 sam drzao u ruci u jednoj radnji i cackao par minuta, delovao mi je nekako suplje i plasticno.
Prednos u odnosu na E61 je sto je laksi i manji tj. uzi + sto ima kameru.
Da sam na tvom mestu ja bih pre uzeo E61   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
OK ljudi, manite se nedoumica oko kupovine ovde, imate temu za takvu namenu. Ova tema nosi naziv "Nokia E70" i očekujemo da se u njoj iznose zapažanja u vezi sa modelom koji nosi njeno ime.
Ako neko ima nešto konkretno da kaže u vezi Nokije E70 neka iznese.

Recimo: Nokia E70 ima 220MHz procesor kao i svaki Symbian telefon verzije 8.0/8.1, zatim ima  19MB RAM memorije i 15MB u landscape modu, stereo zvuk, Wi - Fi, nema 3G što je razočaravajuće za jedan nov mobilni telefon koji nosi ime "smart"(isto kao i E61), rezoluciju ekrana od 352x416, miniSD memorijske kartice, ima Ir(Infrared), kameru od 1600x1200 i video snimke od 352x288. To bi uglavnom bilo sve od onoga što poseduje!
« Poslednja izmena: 28. Dec 2006, 15:48:15 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Samo sam napomenuo da imam nedoumicu oko kupovine!
Ne zelim da mi iko govori sta da kupim, vec da mi vlasnici doticnog telefona, E70,
kazu njegove prednosti i mane, u odnosu na druge telefone, npr. na E61
(ipak su ista klasa)!
Inace, znam sve tehnicke karakteristike, pogledao sam na NOKIA sajtu,
ali ono sto neznam je: kao se to ponasa u realnom radu!

Do sada, kako sam primetio, losiji je u odnosu na E61.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.