Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li su devojke koje slusaju metal LePe???????  (Pročitano 15826 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Samsung 
Ma,lepe su,i gotovo Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
. svachiji stil je drugachiji, a to shto shto Anea vidi samo gomilu ljudi u crnom to svakako ne znachi da su svi isti i da upotrebim tu vashu rech "uniformisani"... pogledaj detalje, upoznaj te ljude pa onda mozhesh da komentarishesh!

Cuj.. vi se tako predstavljate, a ne ja...
Ja slusam razne vrste muzike, ali zato niti pustam dredove, niti nosim balske haljine, niti se oblacim u crno...

Kada malo porastete... bice vam jasno da nije neophodno uvek pripadati coporu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Samsung 
Citat


Kada malo porastete... bice vam jasno da nije neophodno uvek pripadati coporu...
Mi pripadamo tom "čoporu"zato što smo tako sami odlučili,ne zato što mislimo da je neophodno da budemo u njemu da bismo bili face i strah i trepet ostalima!Bar je u mom slučaju tako,izvinjavam se što pišem i u ime drugih,ako misle da nisam u pravu,i da grešim! Smile
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 21:25:15 od pinge »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson k610i
Ma ne vredi se raspravljati... ljude sa predrasudama ne mozhesh razuveriti! Shta god mi prichali za njih tjemo uvek biti samo deo mase isto toliko koliko su i oni nama... ne delim ljude po vrsti muzike koju slushaju ali blizhi su mi naravno oni koji slushaju slichne stvari kao i ja jer ako nishta drugo oni te netje osudjivati na osnovu onoga shto nosish!!!

@pinge... nemoj ulaziti u raspravu jer joj ochito neke stvari ne mozhesh objasniti i to je tako... pozz  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Samsung 
Ma ne vredi se raspravljati... ljude sa predrasudama ne mozhesh razuveriti! Shta god mi prichali za njih tjemo uvek biti samo deo mase isto toliko koliko su i oni nama... ne delim ljude po vrsti muzike koju slushaju ali blizhi su mi naravno oni koji slushaju slichne stvari kao i ja jer ako nishta drugo oni te netje osudjivati na osnovu onoga shto nosish!!!

@pinge... nemoj ulaziti u raspravu jer joj ochito neke stvari ne mozhesh objasniti i to je tako... pozz Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


punk!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E600
devojke, chill...  Smile

manje vise ste sve u pravu...

nije tacno da se oblacimo tako SAMO zbog te vrste muzike, to je zbog toga sto se osecamo dobro u tome ili zato sto se ne mozes na tako nekim mestima pojaviti drugacije obucen, to znaju svi koji su iole jednom bili u rok ili metal klubu...
izgazeni bi bili da ste neprikladno obuceni a ne poznaju vas...

zatim, nije tacno i to da se oblacimo tako da bi pripadali, kako kazes, coporu... u mom coporu (mada se ne nazivamo bas tako, al ajde) ima i repera i metalaca i pankera... ali za neko cudo niti jedan fenser... a zasto? zato sto imaju predrasude i ne zele da se "druze" sa nama jer im mamice i tatice ne daju ili zato sto smo automatski narkomani posto smo u crnom ili sta vec, ne znam bas kako razmisljaju...

dok ne upoznas coveka ne mozes odrediti kakav je!!! fizicki izgled ne govori mnogo, ali ipak je sigurno da ces pre povaliti neku nafuranu koja je u dopicnjaku sa nosom do plafona nego opustenu devojku koja na drugaciji nacin pokazuje svoju seksipilnost.

sto opet dovodi do toga da smo lepe.  Smile
IP sačuvana
social share
verujem da svi smo ovde isti...
verujem da ljubav nije rekla zbogom...
verujem, zato poci cu za tobom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Samsung 
nije tacno da se oblacimo tako SAMO zbog te vrste muzike, to je zbog toga sto se osecamo dobro u tome ili zato sto se ne mozes na tako nekim mestima pojaviti drugacije obucen, to znaju svi koji su iole jednom bili u rok ili metal klubu...
izgazeni bi bili da ste neprikladno obuceni a ne poznaju vas...

zatim, nije tacno i to da se oblacimo tako da bi pripadali, kako kazes, coporu... u mom coporu (mada se ne nazivamo bas tako, al ajde) ima i repera i metalaca i pankera... ali za neko cudo niti jedan fenser... a zasto? zato sto imaju predrasude i ne zele da se "druze" sa nama jer im mamice i tatice ne daju ili zato sto smo automatski narkomani posto smo u crnom ili sta vec, ne znam bas kako razmisljaju...
Sa tim se delimično slažem,ali opet...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


punk!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E600
samo kazem da je nas, ali samo nas izbor kome cemo "pripadati" i kako cemo se oblaciti... a ne kako je ona to rekla, da je samo zbog drustva (copora), kao da nam je naredjeno ili tako nesto...

ono sto pokusavam da kazem, da taj nas copor nas nece manje voleti i da se obucemo reperski ili fenserski jer nas poznaju...
IP sačuvana
social share
verujem da svi smo ovde isti...
verujem da ljubav nije rekla zbogom...
verujem, zato poci cu za tobom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 4364
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mislim da nema veze ko sta oblaci...ako se neko oseca lepo takav kakav je,i ako je on sam sebi lep drugi nema sta da se mesaju...ja slusam metal,oblacim se kako ocu,ljudi koji me okruzuju me vole takvu kakva sam...
IP sačuvana
social share
Sunđer Bob: Patriče, naš drug Lignjoslav je pokojnik.  Patrik: A ja sam mislio da je umro. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 8329
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
glupe  li teme Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.