Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rotvajler ujeo dete  (Pročitano 1625 puta)
29. Jan 2005, 08:13:45
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rotvajler ujeo dete

ZAJEČAR - Devetogodišnja Natalija Mitić, učenica trećeg razreda Osnovne škole "Hajduk Veljko" u Zaječaru, juče je operisana na Dečjem odeljenju Zaječarske bolnice nakon što ju je prekjuče u zaječarskom naselju Kotlujevac ujeo rotvajler. Devojčica se vraćala iz škole kada je iz parkiranog automobila izletela ženka rotvajlera i četri-pet puta je ujela za staržnjicu.

Vlasnik, koji je ženku rotvajlera doveo na parenje kod prijatelja, video je iz dvorišta šta se dešava na ulici i spasao devojčicu. Odmah potom dete je odvezao u bolnicu. Prema izjavi dečijeg hirurga dr Miodraga Jovića, devojčica se posle operacije dobro oseća, ali će biti zadržana na lečenju. Lekar je istakao da do sada nije imao prilike da vidi tako duboke rane od ujeda psa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Greska nije je vlasnik psa spasao pise dole u tekstu...

Natalija Mitić, devetogodišnja učenica trećeg razreda OŠ "Hajduk Veljko", nalazi se na Odeljenje dečije hirurgije u Zaječaru, gde se uspešno oporavlja od operacije koja je morala biti izvršena pošto je izujedao pas.

Natalija se na Svetog Savu vraćala iz škole kući, i kada je ušla u svoju ulicu u zaječarskom naselju Kotlujevac, iz parkiranog automobila, kroz razbijen prozor, izletela je ženka crnog rotvajlera, skočila na devojčicu i bukvalno joj rastrgla stražnjicu.
- Ja kuče nisam ni dirala, niti bežala ili vikala. Tek kad je skočio na mene i oborio me na zemlju počela sam da vičem i vrištim do neba, a toliko sam se uplašila da sam se i ukakila - priča mala Natalija, jedva govoreći od bolova .

Iz čeljusti rotvajlera devojčicu je istrgao komšija Dragan Stanojević, koji je stravičan prizor gledao iz svog dvorišta. Upravo kod komšije Stanojevića je ova ženka rotvajlera bila dovedena radi parenja s njegovim psom.
- Koliko smo uspeli da doznamo, vlasnik kuje koja nam je umalo rastrgla dete je neko iz naselja Šljivarski put. A komšija Dragan koji je Nataliju posetio samo jednom, ne zna, ili ne želi da kaže ime vlasnika - rekao je zabrinuti otac Svetomir Mitić.

Nataliju je operisao dečiji hirurg Miodrag Jolić koji kaže da je prava sreća što je devojčica preživela napad.
- Iako je zadobila teške telesne povrede, prava je sreća da pas nije pogodio venu ili anusni otvor. Bavim se hirurgijom 23 godine, ali ovako težak slučaj napada psa nisam video do sada. Ovde se uopšte ne radi o klasičnom ujedu, već bukvalno o rastrganju dela tela. Nažalost, oporavak nedužne devojčice biće dug i bolan, uz stalnu mogućnost pojave infekcije - rekao je dr Jolić.

Kako saznajemo, zaječarska policija još uvek traga za vlasnikom psa - napadača, a ukoliko ga nađe podneće prekršajnu prijavu po službenoj dužnosti na osnovu Zakona o javnom redu i miru. Roditelji izujedane devojčice za sada ne razmišljaju o mogućoj tužbi protiv vlasnika, jer, kako kažu, sada im je jedina briga ozdravljenje deteta.
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.