Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Startnih 11 Reprezentacije Srbije  (Pročitano 8731 puta)
21. Dec 2006, 21:58:16
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Kako vi zamisljate formaciju nase reprezentacije i kako bi vam izgledala prva postava sa izmenama?
Iznesite svoje objektivno misljenje. . .

(02. May 2007, 21:48:00)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Kakvu objektivnost ti ocekujes kad ti prvi neces biti objektivan
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ova tem je predvidjena samo za iznosenje misljenja u vezi iste ako hoces daj svoj predlog,viziju kako god,ako neces ne moras...

Evo moje formacije                                                 Stojkovic


                                         Duljaj                     Krstajic         Vidic            Dragutinovic


                                                                       
                                                                            Kovacevic(Ergic)


                                                      Krasic                                          Stankovic


                                                                              Sasa Ilic



                                                                Lazovic(Pantelic)       Zigic


Izmene:Avramov,Stepanov,Kezman,Koroman,Lomic(Lukovic),Bane Ivanovic,Smiljanic,Jankovic. . .

Igrali pi se po sistemu 4-4-2 Diamond Atacking.
Odbrambeni par stopera bi cinili Vidic i Krstajic,Desno bi improvizovano resenje bio Igor Duljaj sto bi u 99% slucajeva zaustavljalo protivnicke napade po toj strani,Levo bi izbor bio Ivica Dragutinovic koji je vrlo dobar u defanzivi a ne retko prodire i na protivnicku polovinu,zamene bi cinili Lomic i Lukovic u zavisnosti od trenutne forme.
Na sredini bi najkreativniji igrac bio Sasa Ilic koji bi svojim lucidnim loptama pokusavao da izbaci Lazovica i Zigica. . .Kovacevic bi naravno bio zaduzen za Markiranje glavnog plejmejkera,kao i naravno za sprecavanje kontri i kvarenje protivnicke igre.Iako bi imao velika zaduzenja u napadu Stankovic bi na mahove bio orijentisan na odbranu. . .Krasic bi zajedno sa Ilicem trebao svojom brzinom i tehnikom da predstavlja kreativnu snagu tima.. .
Lazoviceva zaduzenja bi prioritetno bila da postize golove,ali on bi bio malo povucen u odnosu na Zigica,a neretko bi odlazio na bok i pokusavao da centrira istom.Zigiceva uloga je vec svima jasna,tako da se ne bi ponavljao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Bravo majstore Smile
Da si mogao ti bi rehabilitovao i Mocu Vukotica
Kakav Lomic,nemoj da te cuje neko ,opet ces ispasti smesan
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
I mocu nego sta. . .
Rekao sam ti ova tema nije za precupavanje samnom leci kompkekse negde drugde. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
I mocu nego sta. . .
Rekao sam ti ova tema nije za precupavanje samnom leci kompkekse negde drugde. . .

Sto se kompleksa tice to smo utvrdili...
Evo ti najboljih 11 :
                                       
                                          Stojkovic
Markovic                   Bisevac                      Vidic                              Lukovic
Koroman                  Kovacevic                 Stankovic                       Jankovic
                         Zigic                             Pantelic
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Kako te nije sramota?Mozda sam ja neobjektivan,ali ti si majka svih neobjektivnosti. . .
Od 11 igraca 10 mu zvezdino i 11-i potencijalan. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Kako te nije sramota?Mozda sam ja neobjektivan,ali ti si majka svih neobjektivnosti. . .
Od 11 igraca 10 mu zvezdino i 11-i potencijalan. Smile

Pa brate kad te nije bruka da guras Lomica i Smiljanica sto je onda moj sastav problem.Svi ovi koje sam nabrojao su vise-manje i kod Spanca u prvom planu.Sta tu nije realno?
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Stojkovic - Stepanov, Vidic, bekovi mi ne padaju na pamet, mozda Lukovic levo, jer je Drago prica za sebe. Desna strana ostaje otvorena - Jankovic, Krasic, Stankovic (Ilic), Kovacevic na sredini - Pantelic, Zigic u spicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
@rojrodzer Lomica sam stavio kao izmenu uz Lukovica,a Smiljanica kao talentovanog mladog igraca koji bi isao uz reprezentaciju ikupio iskustvo. . .
Bisevac,Lukovic,Koroman,Markovic,Jankovicniko od njih nije za prvu postavu sem mozdaKoromana i to pod uslovom da stekne kontinuitet igara u klubu a ne da gleda meceve sa tribina. . .Marjan Markovic se nece vratiti u formu u kojoj ej bio pre par godina i to je ocigledno. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.