Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Četnici branili Čavoglave ?  (Pročitano 8421 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ko da su zvona zvonila po cijeloj europi kad smo skoro pobijedili, jel da? 


E glupi Hrvati... Pa pobedili su svi sem vas. Vi sa pobedom Hrvatske nemate nikakve veze, za to bi trebalo da podignete spomenik Milosevicu koji nije hteo nista da radi, glavnima u UN koji su razoruzali Srbe i to oruzje vam dali, Americi koji su vam davali sve logisticke podatke i podrsku iz vazduha. Da im svima nista lizali dupe bruga bi prica bila...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
aha milošević je okupirao trećinu hrvatske pa "nije ništa hteo da radi"?
zašto je onda išta započinjao?

uopće nisam ni mislio ni očekivao da ćete vi nama čestitati na pobjedi jer kad jedan narod slavi svoje poraze onda ništa nije čudno Smile Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
aha milošević je okupirao trećinu hrvatske pa "nije ništa hteo da radi"?
zašto je onda išta započinjao?

uopće nisam ni mislio ni očekivao da ćete vi nama čestitati na pobjedi jer kad jedan narod slavi svoje poraze onda ništa nije čudno Smile Smile

Milosevic je izdao i Srbe u Hrvatskoj i Srbe u Bosni. Reci iskreno, da je Milosevic poslao pravu vojsku u Hrvatsku, a ne samo na pocetku kada je oslobadjan Vukovar i napadan Dubrovnik(i to nije radio vojnicki vec je namerno oduzio osvajanje) da bi dobio podrsku naroda, da li bi vi ista mogli da uradite Smile Da je bio na celu pravi nacionalista imali bi mi i Republiku Srpsku Krajinu i Republiku Srpsku.
Takve stvari mi prica pripadnik naroda koji se uvek svakome uvlacio u dupe, prvo Austrougarskoj, pa Srbiji, pa Nemackoj, pa opet Srbiji, pa opet Nemackoj i Americi(opet cete se vi nama uvlaciti, cekaj pa ces videti).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
pa vi nikako poslati tu pravu vojsku, ni na kosovo, ni na hrvatsku, ni na bosnu, ni na krajnu

za šta čuvate tu pravu vojsku?

kako smo se to uvlačili srbima u dupe kad su se srbi stalno povlačili?

nego jesi ti kada bio u hrvatskoj?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa vi nikako poslati tu pravu vojsku, ni na kosovo, ni na hrvatsku, ni na bosnu, ni na krajnu

za šta čuvate tu pravu vojsku?

kako smo se to uvlačili srbima u dupe kad su se srbi stalno povlačili?

nego jesi ti kada bio u hrvatskoj?
Mi uvek u ratovima pobedjujemo, ali u politicarenju propadamo. Mogli smo da uzmemo celu RSK bez ikakvih dogovora: Milosevic nas sjebao i povukao vojsku i nije je poslao za vreme oluje, Mogli smo i uzeli smo celu RS i ostale srpske delove Bosne: Milosevic nas sjebao u njegovim pregovorima i smanjio RS i nije je pripojio Srbiji, Mogli smo da sjebemo i NATO kojem smo rusili avione ko muve dok su se oni hvalili da su nam unistili 8 tenkova, Milosevic nas sjebao i povukao nasu vojsku sa Kosova i Metohije(uspeo je da obezbedi ostanak Kosova i Metohije u Srbiji, ali po cenu da nemamo nasu vojsku tamo) kada je nailazila jesen i zima a time i mnogo gora pozicija za NATO avione(pogledajmo kako rade njihove rakete na lasersko navodjenje u uslovima velike oblacnosti a tek kise i snega).
   Austrougarski generali govore da ste najgora koljacka vojska koja je sluzila samo za zastrasivanje klanjem Srba i da se stide vama. Posle toga ste se uvlacili u dupe za obe Jugoslavije Srbima. Ko god je pobednik njemu se priklanjate.
   Bio sam u Hrvatskoj, ali necu da ti pricam kako, da i protiv mene ne podignete optuznicu kao sto radite sa svakime ko je branio Republiku Srpsku Krajinu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
e djetešce, ja mislim da ti imaš 12 godina i da si negdje nešto čuo i pročitao pa doživio svoj narod i vojsku kao nepobjedive a za sve zlo su ti krivi političari koji su zapravo iz tvog naroda i koje je taj tvoj narod izabrao a i koji zapovjedaju tom tvojom vojskom

kompleksići su evidentni, priznanje bilo kakvog i bilo kojeg poraza ne dolazi u obzir a krajne nemaaaa Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e djetešce, ja mislim da ti imaš 12 godina i da si negdje nešto čuo i pročitao pa doživio svoj narod i vojsku kao nepobjedive a za sve zlo su ti krivi političari koji su zapravo iz tvog naroda i koje je taj tvoj narod izabrao a i koji zapovjedaju tom tvojom vojskom

kompleksići su evidentni, priznanje bilo kakvog i bilo kojeg poraza ne dolazi u obzir a krajne nemaaaa Smile

 Smile Bas me zabole da se sa nekim raspravljam na internetu ko sam i sta sam... Ne priznajem samo poraz od NATOa 1999(za Bosnu se zna da smo ih rasturili). Za Krajinu priznajem poraz zato sto smo prekasno shvatili da je Sloba radio sve samo radi svoje propagande i na kraju je sve izdao, mada to nije poraz od vas Hrvata vec od Amerike i UN najpre. Da neces i da kazes da niste snabdevani nasim oruzjem od strane UN i da NATO nije osmislio 99% vasih planova kao i ometanje svih veza i unistenje glavnih komandnih mesta? Reci iskreno koliko je srpske vojske i opreme bilo u Krajini za vreme oluje, pa onda gledaj kako smo izdati od strane Slobe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
stara sečuanska poslovica: ko gubi ima pravo da se ljuti a ja bih dodado i tješi Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
@pjero nije vazno ko je pobjedio... vaznije je da smo se napatili i da sad svi mi sa prostora bivse Juge zivimo lose. Istoriju i junastvo cuvaj u sebi, a grabi naprijed koliko mozes i da... umalo da zaboravim... danas se ratovi i bitke vode i dobijaju, kulturom, znanjem, izumima... radi na tome...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas se ratovi dobijaju dobrom ekonomijom tj. novcima ili uvlacenjem ili ako si katolik pa te stiti vatikan koji ti navuce ceo NATO da te brani... a to je vec stara prepirka, nek uzivaju dok jos mogu ali nece sigurno jos dugo...
Sto se tice teme bolje da se nazove "Cetnici branili praznoglave"... necu komentarisati zasto... ko je razumeo, shvatice...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.