Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gej brakovi podelili Evropu  (Pročitano 6967 puta)

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Само ме занима са којим аргументима и са којим основом заговарате право остварења хомосексуалних бракова?
Колико од вас мушкараца се љубило у уста са другим мушкарцем? Колико од вас се осећа узбуђено када посматра ортака који игра баскет док скида мајицу? Колико од вас је последњи пут ушло у цркву и ко би од вас имао образа да каже својој мајци/оцу мама/тата ја сам педер, ја сам слеп, глув и нем, ја немам националност, ја немам веру, ја не мислим, мене не занимају државни проблеми нити ме интересују страдања и судбина мог народа. Ја сам издајник, ја срамотим нормални део српског народа подржавајући хомосексуалце. Ја сам себично неспособно створење, мислим само на лично добро и личну славу, ја не гајим емоције према здравом породичном гнезду, и не занима ме да ли ће моја рођена сестра завлачити средњи прст најбољој другарици у интимни предео, нити ме занима да ли ће мој брат пушити кару мом најбољем ортаку. То ја поручујем свима вама који сте заговорници теза -Живи и пусти друге да живе, Мени не сметају док ме директно не угрозе, и остале примитивне изјаве тако типичне за све вас којима мозак само труне у тим искварцованим главама. Треба срам да вас буде ЈЕР ОБРАЗА НЕМАТЕ!!!
IP sačuvana
social share
Ce ne sont pas des soldats qu'ils massacrent, des enfants et des femmes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Само ме занима са којим аргументима и са којим основом заговарате право остварења хомосексуалних бракова?
Колико од вас мушкараца се љубило у уста са другим мушкарцем? Колико од вас се осећа узбуђено када посматра ортака који игра баскет док скида мајицу? Колико од вас је последњи пут ушло у цркву и ко би од вас имао образа да каже својој мајци/оцу мама/тата ја сам педер, ја сам слеп, глув и нем, ја немам националност, ја немам веру, ја не мислим, мене не занимају државни проблеми нити ме интересују страдања и судбина мог народа. Ја сам издајник, ја срамотим нормални део српског народа подржавајући хомосексуалце. Ја сам себично неспособно створење, мислим само на лично добро и личну славу, ја не гајим емоције према здравом породичном гнезду, и не занима ме да ли ће моја рођена сестра завлачити средњи прст најбољој другарици у интимни предео, нити ме занима да ли ће мој брат пушити кару мом најбољем ортаку. То ја поручујем свима вама који сте заговорници теза -Живи и пусти друге да живе, Мени не сметају док ме директно не угрозе, и остале примитивне изјаве тако типичне за све вас којима мозак само труне у тим искварцованим главама. Треба срам да вас буде ЈЕР ОБРАЗА НЕМАТЕ!!!



prva, pa jos ovako ostra Smile Smile Samo tako nastavi Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ја могу овако до сутра...јер сам здраво и право дете..
IP sačuvana
social share
Ce ne sont pas des soldats qu'ils massacrent, des enfants et des femmes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
zashto im ne dozvoliti da se venchaju .... pa da onda odu na tretman zyklon-om b 
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
То са циклоном б може таман да се тестира у оној срамотној кући Великог бЛата. Таман су затворили несрећнике унутра, само још да одврнемо вентил  Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2006, 02:22:18 od srpska_devojcica »
IP sačuvana
social share
Ce ne sont pas des soldats qu'ils massacrent, des enfants et des femmes
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
ne bih se slozio . stanovnici kuce vb bi mogli korisno da se upotrebe za chiscenje kanalizacija Smile ali o tome na odgovarajucoj temi ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Само ме занима са којим аргументима и са којим основом заговарате право остварења хомосексуалних бракова?
Колико од вас мушкараца се љубило у уста са другим мушкарцем? Колико од вас се осећа узбуђено када посматра ортака који игра баскет док скида мајицу? Колико од вас је последњи пут ушло у цркву и ко би од вас имао образа да каже својој мајци/оцу мама/тата ја сам педер, ја сам слеп, глув и нем, ја немам националност, ја немам веру, ја не мислим, мене не занимају државни проблеми нити ме интересују страдања и судбина мог народа. Ја сам издајник, ја срамотим нормални део српског народа подржавајући хомосексуалце. Ја сам себично неспособно створење, мислим само на лично добро и личну славу, ја не гајим емоције према здравом породичном гнезду, и не занима ме да ли ће моја рођена сестра завлачити средњи прст најбољој другарици у интимни предео, нити ме занима да ли ће мој брат пушити кару мом најбољем ортаку. То ја поручујем свима вама који сте заговорници теза -Живи и пусти друге да живе, Мени не сметају док ме директно не угрозе, и остале примитивне изјаве тако типичне за све вас којима мозак само труне у тим искварцованим главама. Треба срам да вас буде ЈЕР ОБРАЗА НЕМАТЕ!!!

Ja sam poljubio mog najboljeg druga u usta (francuski nacin Smile )i to pred mojom devojkom. do duse to je bilo u trenutku explicitnog sexa  Smile nije bilo lose uopste medjutim, ne verujem da bih ikad mogao da vodim ljubav sa muskarcem, zaista mi se to ne svidja.
 Smile
ja se ne osecam uzbdjeno kada vidim da momci igraju basket, ali se ne ustezem da kazem da je neko lep i zgodan, bilo da se radi o zenskoj ili muskoj osobi. nemam nista protiv gay brakova i njihove populacije.

ja sam vec rekao moje misljenje o crkvi. najvece zlo covecanstva. tako da crkva mene interesuje kao i to da li ce sutra u Zimbabveu padati kisa ili ce biti suncano..... Smile  Smile

to sto neko nije homosexualan, ne znaci da je normalan!  Smile

zdravo porodicno gnezdo-zena ubija muza na spavanju, a decu kasapi, potom izvrsava samoubistvo.

to sto si Srpkinja nikako ne znaci da si popila svu pamet ovog sveta, da si pametnija od svih drugih nacija, kao i to da ako nisi homosexualna, da si normalna!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Nemam ja nista protiv njih, sve dok ne krenu da se isticu svojom opredeljenoscu i da jos natrljavaju na nos drugima da je to normalno i da suvda u Evropi imaju zagarantovana gotova sva prava.

1. Pa ajde da krenem od onog prvog sto sam rekao. Posto vidim da insistiraju na "Jevropi i pravima za sve", onda bi trebalo da lako shvate, da vecini ljudi u Srbiji smeta otvoreno isticanje njihovog seksualnog opredeljenja, sto pokazuje izuzetnu demokratsku volju naroda da se homoseksualcima uskrate sramotna prava koja traze. Da je ovo zemlja netrpeljiva prema pederima, i jeste i nije istina. Srbi ne vole pedere, to je dokazano. Medjutim, Srbin nece da mlati pedera, dok ovaj ne krene da mlatara golim dupetom na Trgu Republike. Poenta je jasna - neka se zatvore u svoje stanove i klubove (tu ih niko ne dira) i nek tamo rade sta hoce. Mi normalni ljudi necemo da gledamo kako se dva muskarca ljube na ulici. Sto se mene tice mogu reci da u toj nekoj situaciji, da se kod mene u ulazu recimo nadje neki peder, da ga nikada ne bi ni napao, niti mu ruznu rec uputio, dokle god je ovaj svestan kako stvari stoje i dok se svojih "unutrasnjih pitanja" drzi u svom stanu.

2. O njihovom ubedjivanju, gde pokusavaju da nama "glupim, primitivnim Balkancima" objasne da je to u redu, ne zelim previse da pisem. Nemam ni o cemu, uz par izuzetaka, mogu reci da mali deo ljudi ovde pada na tu propagandu.

3. Bole me kurac za Evropu. Neka se isele tamo, ako su im prava zagarantovana, mi ne zelimo da nasa deca na ulici gledaju dva muskarca dok razmenjuju "neznosti" ili da sacuvaj Boze istu nasu decu odgajaju pederi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 572
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
ja bih samo zeljela da kazem srpskoj djevojcici da je moj idol.Istetoviracu te definitivno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a ja bih ju htjela pitat sta bi ona napravila da joj njeno dijete kaze da je homoseksualac? a mozda i ne zelim znat...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.