Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:43:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Art Diler- demo bend  (Pročitano 34990 puta)
Poznata licnost


Guns N' Roses forever

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2920
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
sjajna je i ova treca...pogotovu solaza.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
"All men betray, All lose heart! I don't want to lose heart!......I want to believe"

"Music is subjective, GNR are more than just music. Those who have been riding along may know that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Novi demo hard rock bend ART DILER sprema materijal za album.
Preslusajte pesme, iznesite vasa misljenja, postavite pitanja.

Pesme za download:

http://www.sendspace.com/file/v87h1x  (moj zivot si ti)

http://www.sendspace.com/file/0ad8t8   (ona)
Auu jebote  Smile , pa ovo je nesto. "moj zivot si ti" i "daj mi ruku" su extra pesme... ali bas. Ona 3. pesma je malo teza za slusanje (iako se meni svidela isprva), nekom ce trebati vise puta da poslusa, ali ove 2 su ono, pesme za singl. Znaci svaka cast, ovo je odlicno. Na "moj zivot si ti" je odlican outro (pogotovo onaj deo sa klavijaturom i pozadinskim vokalima)... jedna zamerka, onaj intro (pre gl. riffa) vam je mozda suvisan (moje misljenje). Nemoj da slucajno ne dovrsite taj album!! Smile

Inace, na sve 3 pesme r. gitara i gl. gitara posao odradjuju odlicno. keep up the good work.
« Poslednja izmena: 23. Dec 2006, 21:25:53 od Live_And_Let_Die »
IP sačuvana
social share
Dobro znaš svaku reč, svaki znak,
Kako najlakše, najbrže, najslađe reći odlazim.
Rastemo, pazimo, slučajno gazimo,
Tvoje najblaže usne kažu odlazim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Fensi and Gibson guitars

Zodijak
Pol
Poruke 279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 
Hvalai!!! Drago mi je da ima ljudi kojima se svidjaju nase pesme. Mi u sustini sviramo "zdravu" muziku, znaci klasican fazon. Ja sam jedini gitarista ali na snimku je nasnimano vise gitara kao sto svi rade  Smile
Mi se nadamo da cemo nekoliko puta nastupati sledece godine kao autorski bend. Malo nam je frka zato sto nemamo mnogo vremena za bend jer se svi skolujemo, a fakulteti nisu u istom gradu. Svaki raspust i priliku cemo iskoristiti za bend i probe. Imamo jos autorskog materijala i svaku novu pesmu koju budemo snimili postavicu za download. Jos jednom hvala na podrsci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Guns N' Roses forever

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2920
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
As I said before,samo napred... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"All men betray, All lose heart! I don't want to lose heart!......I want to believe"

"Music is subjective, GNR are more than just music. Those who have been riding along may know that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Hvalai!!! Drago mi je da ima ljudi kojima se svidjaju nase pesme. Mi u sustini sviramo "zdravu" muziku, znaci klasican fazon. Ja sam jedini gitarista ali na snimku je nasnimano vise gitara kao sto svi rade  Smile
Mi se nadamo da cemo nekoliko puta nastupati sledece godine kao autorski bend. Malo nam je frka zato sto nemamo mnogo vremena za bend jer se svi skolujemo, a fakulteti nisu u istom gradu. Svaki raspust i priliku cemo iskoristiti za bend i probe. Imamo jos autorskog materijala i svaku novu pesmu koju budemo snimili postavicu za download. Jos jednom hvala na podrsci.
Vidi se blagi uticaj Iron Maidena u ovim pesmama, verovatno ti slusas iste? Zvuk je me podseca na 80-te, sto inace najvise i slusam. Inace, pustio sam ortacima pesme i svima se svidja, cak sam jednog morao da ubedjujem da gitaru ne svira Zele (lik je mislio da sam pustio Divlje Jagode) Smile ...ovo ti dodje k'o kompliment.
IP sačuvana
social share
Dobro znaš svaku reč, svaki znak,
Kako najlakše, najbrže, najslađe reći odlazim.
Rastemo, pazimo, slučajno gazimo,
Tvoje najblaže usne kažu odlazim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Fensi and Gibson guitars

Zodijak
Pol
Poruke 279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 
Hehe, 80-te su moj zivot. Saxon, iron maiden, accept... Zvuk bi bio jos bolji da imam lampaskog marshalla i opremu za snimanje, dobro je i ovako... ipak Gibson les paul je u pitanju pa ima kvalitetan ton. Nisam ja neki "virtuoz"  Smile na gitari (jos tu mora da se vezba), trudim se da solo bude melodican i da se uklopi uz muziku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Hehe, 80-te su moj zivot. Saxon, iron maiden, accept... Zvuk bi bio jos bolji da imam lampaskog marshalla i opremu za snimanje, dobro je i ovako... ipak Gibson les paul je u pitanju pa ima kvalitetan ton. Nisam ja neki "virtuoz"  Smile na gitari (jos tu mora da se vezba), trudim se da solo bude melodican i da se uklopi uz muziku.
LOL,bas sam hteo da te pitam jel Les Paul u pitanju ili neka kopija Smile (na pesmi "Ona" tipican LP zvuk). Na toj pesmi si postigao priblizno isti zvuk kao Slash. Dobre su melodije skroz, imaju taj smek Maiden-a ali nisu toliko melanholicne ko Maideni, sto je dobro. Bas bi bilo zanimljivo da neko izbaci kvalitetan album sa zvukom 80-ih (to pricam vec godinama Smile) ...koliko cujem, na dobrom ste putu.
IP sačuvana
social share
Dobro znaš svaku reč, svaki znak,
Kako najlakše, najbrže, najslađe reći odlazim.
Rastemo, pazimo, slučajno gazimo,
Tvoje najblaže usne kažu odlazim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Fensi and Gibson guitars

Zodijak
Pol
Poruke 279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
LG 
Kad jednom kupis gibsona, nemas nameru vise da menjas gitare  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ulepsali ste mi jutro ljudi...hvala na podrsci...iskreno, nisam mnogo verovao u ove stvari iz vise razloga...
verujte ima toga jos...hvala na komplimentu za vokal... Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
koliko ste pesama do sada napravili....cim krenete na svirke javi.....ajd izbaci txtove za ove dve pesme...
Pozdrav
...poslao sam ti tekst za prvu stvar na tvoj mail....pogledaj kad mozes....i posto si prvi nas fan van naseg grada imas zadatak da nas malo promovises tamo kod tebe.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:43:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.