Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Besplatno podešavanje računara u samo 10 koraka  (Pročitano 55725 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.59
Znam da ne može ali rekao mi je neko, da moram  detaljno da očistim komp.

Imam Avast Antivirus.



Zaraženi direktoriji:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\20823621 (Rogue.Multiple) -> Quarantined and deleted successfully.



Zaraženi ključevi u registru:
HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{c2c3339c-2559-4b81-b9ef-cbaf906d5da2} (Spyware.Passwords) -> Quarantined and deleted successfully.



Zaraženi ključevi u registru:
HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{c2c3339c-2559-4b81-b9ef-cbaf906d5da2} (Spyware.Passwords) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{c2c3339c-2559-4b81-b9ef-cbaf906d5da2} (Spyware.Passwords) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{c2c3339c-2559-4b81-b9ef-cbaf906d5da2} (Spyware.Passwords) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\The Weather Channel (Adware.Hotbar) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Weather Services (Adware.Hotbar) -> Quarantined and deleted successfully.

Zaražene vrijednosti u registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Control Panel\Cpls\wxfw.dll (Adware.Hotbar) -> Quarantined and deleted successfully.

Zaraženi podaci u registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\AntiVirusDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\FirewallDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\UpdatesDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.


To je ono, što je sačuvano...( ugl. zaraženi rogue programi su multiple, security i link).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.0
Nista strasno...par trojanaca je uklonio  Smile
 
Citat
Zaraženi podaci u registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\AntiVirusDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\FirewallDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\UpdatesDisableNotify (Disabled.SecurityCenter) -> Bad: (1) Good: (0) -> Quarantined and deleted successfully.

Ovo u MB ubaci na white list-u, jer to nije maliciozno. To ce ti stalno prijavljivati kada je security centar iskljucen.
 Drago mi je da vidim da zensko ima zivaca i volje da se bakce sa ovakvim stvarima  Smile

 p.s. sta se desava sa BSOD-om, jel se opet pojavljuje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
hm...rogue i trojan droper....solidna kolekcija malware-a  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.59
Genije: samo se rugaj, ccc  Smile Smile

Bazuka Jo: hvala Smile ne pojavljuje se plavi ekran, za sada...
kakve ima veze, što sam žensko? Pa, ne mislimo samo o krpicama i frajerima Smile
Sad bez zezanja, sve više me interesuje sve što ima veze sa kompovima,
 pa i ha*erisanjem Smile
Zezam se, opet.
'Ajde da ne spamujem.
« Poslednja izmena: 17. Sep 2010, 08:42:41 od Blackie11 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
1. Pokrenite Regedit, "Start - Run  i upišite regedit ,  zatim kliknite na "ok"
2. Dođite do ključa HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Run
3. Kada ste došli do ključa,na desnoj strani možete identifikovati programe koje ne želite pokrenuti pri startu računara.
 Kad ukucam regedit izbacuje mi error                  windows cannot find `regedit`.Make sure you typed the name correctly......



Potražimo u registry-u  HKEY_LOCAL_MACHINE - Software - Microsoft -  Windows-CurrentVersion-  Explorer. U ovom ključu kreirajte novi Dword unos imena AlwaysUnloadDLL i postavite mu vrednost na 1.  (gde je taj registry kako sta???

bilo sta da kucam u run izbacuje mi eror!!! Neznam zasto ?



Pokrenite Regedit                    Jel to na run pa regedit???tu mi isto baguje .Isto ko prosli put     
 Kad ukucam regedit izbacuje mi error                  windows cannot find `regedit`.Make sure you typed the name correctly......



Modem na maksimum  e tu imam isto jedno pitanje
Otvorite Device manager ( Start - Settings - Control Panel - System - Hardware - Device Manager) kliknete na zatim na Ports, i odaberete "port" na kojem se nalazi modem.
koji je moj port?nasao sam port ali ima 15ak neznam koji da izaberem?idem inace preko sbb kablovski net
Bluetooth serial port (com 10.....pa nekih 10 takvis samo na kraju se menja broj
i isto ima toshiba bt port (com pa isto mnogo ovakvih samo razliciti brojevi)
onda comucations port(com 1)
Jel moze neko da mi pomogne  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.