Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Crna Gora ce...
napredovati bez Srbije
napredovace, ali ce ih pojesti albanski lobi
nece napredovati bez Srbije
otici u ponor
nisam siguran-a
Idi dole
Stranice:
1 ... 108 109 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li su Crnogorci izmisljena nacija!?  (Pročitano 62893 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Hrvati su sada oduševljeni Crnogorcima. Eto njima moćnog saveznika u borbi protiv Srbočetnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
a srbima je krivo kao malom djetetu kad mu se najbolji drug druzi sa nekim drugim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Uvlačenje u dupe ti nazivaš druženjem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
uvlacenje u dupe? pogrijesio si, crnogorci se nikome ne uvlace u dupe, to sto mislis da se uvlacimo nekome u dupe samo znaci da nas nepoznajes, ja bih prije rekao , da je vama krivo zato sto crnogorci bjeze od vas , jer ste nam ispod nivoa sa guchom,izrekama "da komshiji crkne krava" , sa emisijom "sve za ljubav" i tako dalje.
a to sto vam je napunjena glava kako su crnogorci ustashe,kako se ulizuju hrvatima i tako dalje pogledajte film da vidite sta crnogorci kazu na to : http://www.youtube.com/watch?v=qSZGzEYgyRs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Politika ne poznaje bratstvo ni druzenje, vec interes. Bratstvo i slicne stvari politicari samo koriste sa ciljem manipulisanja stanovnistvom za rad neke svoje dobiti.

Npr, Crnogorci su pre 150 godina, a i pre toga, o nama pricali tako zato sto smo im mi bili jedini izbor izmedju Austrije i Turske, zato sto na Austrijskom ili Turskom trzistu ne bi mogli da budu konkurentni, a i ove je bas bilo briga za neke tamo CGorce, sa druge strane mi Srbi smo uceni kako smo mi bratski narod i kako nema potrebe da se mi medjusobno oporezujemo, kako treba da mi placamo deo odrzavanja njihove vojske i kako smo svi, jel, Srbi... Tome je najvise doprinela migracija CG stanovnistva u predeo danasnje Sumadije i zapadne Srbije, stvarajuci jos i rodbinske veze putem mesanja i time ucvrscujuci mit o bratstvu.

Sad je neko druge vreme, vetar duva u drugom pravcu, i sasvim je jasno da se CG okrece tamo gde moze imati dobit. Ne zavaravajmo se, ali Hrvati su razvijeniji od nas i imaju dosta jaci kulturoloski i ekonomski uticaj u regionu, pogotovo u Bosni medju Muslimanskim i Hrvatskim stanovnistvom, a sad i medju CGorcima, a mi Srbi, nemamo uticaj ni na celu svoju teritoriju... Sasvim je logicno da se u ovakvoj situaciji CG okrece ka Hrvatskoj i to zbog:

1. Ekonomske razvijenosti
2. Jakog kulturoloskog uticaja
3. Jakog politickog uticaja
4. Slicnosti medju podnebljima i terenu, gde iskustva Hrvatskih putara, projektanata, brodograditelja i sl mogu imati vrlo pozitivan uticaj na CG, te mogu im i doneti lep profit
5. Hrvati ce u EU i NATO pre nego mi, te kao takvi mogu da se zauzmu za CG potrebe i da im pomognu da ekonomski ojacaju, pa ukidanje viza i sl...

1991. jos nista nije bilo odluceno, Srbi su imali i jacu ekonomiju i jacu vojsku nego Hrvati, te je CG izabrala da ostane sa nama u cilju neke svoje dobiti, Milo i tadasnji politicari su pozivali na rat, na bratstvo, na Srpstvo i sl... medjutim, posto je Srbija slomljena, te je njena ekonomija skoro nestala, vojska je porazena, nemamo nikakav na 13% nase teritorije, a kultiroloski uticaj slabi, cak i u Vojvodini i medju Bosanskim Srbima (iskreno, pitam se koliko ce trebati vremena dok i oni ne pocnu da se okrecu Sarajevu i Zagrebu vise nego BG, mada i sad kome su vise okrenuti moze da se dovede u pitanje)

Takvo je stanje sada. Sta ce biti u buducnosti ne znam, ali verujem da ako bi mi opet postali ekonomska sila, da bi se dosta drzava ponovo pocele okretati nama... ako bi to postala Albanija, verujem da bi se poceli okretati njima i sl... kao sto rekoh, nema bratstva, vec interes...
« Poslednja izmena: 25. Feb 2007, 00:24:49 od Kowakian Monkey - Lizzard »
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hrvati su vec poceli da pomazu Crnoj Gori,evo rjesavaju je  viska novca za ratnu odstetu,ako je to pomoc ja sam tristac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Hrvati, ne zaboravite da pola gradjana Crne Gore ne misli kao ovi "crnogorci" sa foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja te volim,ali mi plati za odstetu,a kaad mi platis onda cu te joos viise voljeti Smile
kakva cudna ljubav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
kako im je krivo! ko malim bebicama! logika "ako nas mrze,neka mrze i crnogorce" hahaha slatki ste! ma koji vam je e ? zabolje me i za hrvate i za vas!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


God is busy, may I help you?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3100
A stvarno, zasto vi ovako mnogo prostora posvecujete "izmisljenoj naciji"? Izgubili ste more, sta da se radi... Mi smo mozda izgubili mnogo vise, pa se ne zalimo...

Molim vas, pravite razliku izmedju Crnogoraca po porijeklu i politickih Crnogoraca... Ja sam porijeklom iz Njegusa, stvarno ne vidim nijedan razlog zasto bi se gradjani Crne Gore izjasnjavali kao Srbi niti zasto bi zivjeli u jednoj, kad mozemo u dvije prijateljske drzave... Ali Srbija pati od kompleksa; vi ste uvijek zeljeli stvaranje tzv. Velike Srbije, jedne neprirodne tvorevine u kojoj bi se izgubio svaki drugi nacionalni identitet i sprovela diktatura... I Hitler je zelio Veliku Njemacku...

Sto se tice ustasa, cetnika i slicno... Drugi svjetski rat je zavrsen 1945, te podjele bi trebalo da su nestale... Ali ne, vi (ne svi, naravno) jos uvijek mrzite muslimane jer je Turska prije sto godina pokorila ove prostore... (a sjecamo se i kakav je otpor pruzala Crna Gora; u skladu sa svojim mogucnostima)
Svaki prosjecan Srbin cim malo popije dmah se prisjeca Kosovskog boja, borbi protiv Austrougarske i fasisticke Njemacke... I naravno, ponosan je sto je do 2000. godine bio pod komunistickom vlascu... (ali moram da napomenem i da je nasa vladajuca partija prokomunisticku orjentisana)...

Molim vas budite bar minimalno korektni... Ovoliko uvreda nisam nikad procitao na jednom mjestu...
Stvarno nema svrhe da vi u Srbiji polemisete u vezi uvodjenja crnogorskog jezika, priznavanja crnogorske nacije i slicno...
Isto kao sto je bilo smijesno kada su na TV-u za vrijeme referendumske kampanje prikazivali ljude koji zive u Americi, Kanadi, Njemackoj, itd. kako se zalazu za odvajanje, ali nastavljaju da zive tamo...
Neke stvari se jednostavno ne ticu svakoga i ne treba svako da se petlja u njih...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 108 109 111
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.