Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:00:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ricard Dokins - The God Delusion  (Pročitano 12179 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
a tema je jednostavno zamorna,jer ako tolikih godina ljudi nisu mogli da dokažu bilo šta,šta ćemo mi kao stvarati istoriju ovde,po meni ja sam za to da mi svi,i pravoslavci i katolici i islam i vi ateisti i satanisit i svi drugi na jedu poljanu pobijemo se pa ko preživi neka vlada. Smile Smile
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
On je navodio metaforicno mrak i hladnocu kao zlo, citaj izmedju redova. Prestavio je stvari jer je tako bio ucen. Ono tipa sto je mracno je lose i bla bla bla
Po cemu zakljucujem? Pa biti svestan znaci postojati, ako nisu bili svesni da su goli To mi zvuci da su bili nesvesni. Sto me opet ne bi cudilo kada analiziramo jevrejskog boga Jahvea koji je genije za masovni genocid.
Sta je moral? Moral je ono sto vecina misli? Iskreno mene boli bas sta vecina misli, vecina mogu biti idioti i zato slusaj sebe batali druge.

Sto se tice tvog komentara za natpis, hocete li vi vernici vise da se slozite o ulozi boga majku mu?
Do sada sam cuo 50 varijaca sta bog radi i svaki se ne slazi sa prethodnim.
Bog ti je dao to sto imas. Kada ti se desi neko zlo, e to nije od boga bog ne radi nista sad ceka. Sta ceka? Sudnji dan. Aha ok. Bog zna kakav ce ko da bude kad se rodi. A sudbina? Pa on sta ste cemo da budemo. Ne ne zna mi sami stvaramo svoju sudbinu. Lose mi se dogadja u zivotu. To te bog testira.
E nije bog vec je satana jer svet je u vlasti zloga  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
On je navodio metaforicno mrak i hladnocu kao zlo, citaj izmedju redova. Prestavio je stvari jer je tako bio ucen. Ono tipa sto je mracno je lose i bla bla bla
Po cemu zakljucujem? Pa biti svestan znaci postojati, ako nisu bili svesni da su goli To mi zvuci da su bili nesvesni. Sto me opet ne bi cudilo kada analiziramo jevrejskog boga Jahvea koji je genije za masovni genocid.
Sta je moral? Moral je ono sto vecina misli? Iskreno mene boli bas sta vecina misli, vecina mogu biti idioti i zato slusaj sebe batali druge.

Sto se tice tvog komentara za natpis, hocete li vi vernici vise da se slozite o ulozi boga majku mu?
Do sada sam cuo 50 varijaca sta bog radi i svaki se ne slazi sa prethodnim.
Bog ti je dao to sto imas. Kada ti se desi neko zlo, e to nije od boga bog ne radi nista sad ceka. Sta ceka? Sudnji dan. Aha ok. Bog zna kakav ce ko da bude kad se rodi. A sudbina? Pa on sta ste cemo da budemo. Ne ne zna mi sami stvaramo svoju sudbinu. Lose mi se dogadja u zivotu. To te bog testira.
E nije bog vec je satana jer svet je u vlasti zloga  Smile
Naravno da ću misliti svojom glavom i da ako zaključim da su većina idioti prvo pokušati da prebijem tu skupinu idijota a onda da lagano odem.
Biti svestan znači postojati kada su ljudi postali svesni?Ljudi su postali svesni kada im je Dekart rekao to,a šta je sa ljudima koji su živeli prije dekarta?znači oni su bili nesvesni?šta hoću ovim da kažem zamisli da ja i ti sada živimo i da će dekart reći tu rečenicu za nekih 5 godina.kako bi ti onda opisao postojanje.
Bog ti je dao slobodu mišljenja.Što znači da on nikada nije rekao da je katolička crkva glavna i da ona na najbolji način predstavlja Boga,to su rekli ljudi,zbog ljudi dolazi do rata i ubijanja ne zbog Boga.
Svet (mislim na planetu Zemlju) je u vlasti ljudi,a ljudi su u vlasti Boga.
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Gore je neko prokomentarisao đavola po islamu. Evo ukratko. Bog pošto je čoveka napravio od zemlje zatražio je od meleka (anđela) da mu se poklone što su oni uradili. Zatim je isto zatražio od džina (stvorovi koje ljudi ne vide napravljeni od vatre) što je jedan od njih odbio jer je sebe smatrao višim od čoveka. Zbog toga je proklet od Boga i namenjena mu je večna kazna. Onda je on zamolio  Alaha da mu dopusti da iskušava ljude do sudnjeg dana da bi pokazao njihovu slabost što mu je i dopušteno. On nema realnu vlast nad čovekom već samo može da utiče na njegove postupke.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja samo znam dok sam verovao boga nasao nisam. Tako da je taj deo mog zivota zavrsen. I mogu ti reci otkada ne verujem nista se bitno nije promenilo sem da se osecam bolje psihicki. A to da svi veruju da bog postoji, to ne mora da bude. Nek veruje sta god ko hoce dokle god ne namece svoju veru na druge.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
Ja samo znam dok sam verovao boga nasao nisam. Tako da je taj deo mog zivota zavrsen. I mogu ti reci otkada ne verujem nista se bitno nije promenilo sem da se osecam bolje psihicki. A to da svi veruju da bog postoji, to ne mora da bude. Nek veruje sta god ko hoce dokle god ne namece svoju veru na druge.
pa si našao mir u satani jeli?
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
RavenDark koliko ti imaš godina?
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Nasao sam mir u logici, filozofiji pa cak moze se reci i "mracnoj strani' to jest strani koja uvek preispituje lazi crkve i njena delovanja. Sto se tice godina, dovoljno sam star da koristim svoj um i logiku.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Sony xperia
@Igor90000


Ne aktiviraj stare teme.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:00:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.