Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HowTo: Instalacija phpMyAdmin 2.x  (Pročitano 21775 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Joj, nemoj da mi stajes na muku. Zvao sam ih x puta, slao mejlove i dan danas jos uvek nemam bekap sajta. A proslo je bar 15 dana od kad sam poceo sa svom ovom petljavinom.
Nisam ja uopste uzeo hosting tamo, niti mi na pamet pada da uzimam kod njih bilo sta. Nego dobio sam da odrzavam sajt koji je vec kod njih 3-4 godine. I sad sam tu gde sam. U principu, razgovarao sam sa vlasnikom i imamo nameru da se selimo odatle, ali za sada je bitno da sto pre ubacim neki sadrzaj koji sam dobio, a ne mogu da radim na zivom sajtu, tj. moram da imam bekap pre bilo cega.
Oni su mi poslali na mejl neki fajl, vise puta, koji je kao dokaz da je sa bazom sve u redu i da radi. Nesto pgp signiture, i neki hijeroglifi. Njihova verzija je da ja nesto ne radim kako treba, i momak iz tehnicke podreske mi je rekao da stvarno ne moze da mi pomogne. I tako dva puta.
E sad ja pitam, da li ima jos nesto sto ja nisam uradio vezano za konfigurisanje phpMyAdmina i da li li je ono ispravan nacin da se bekapuje baza, kako sam napisao malopre?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6s
Nista mi ne pada napamet... i onako dump maltene uvek radimo iz shella....
Ako ti treba samo dump da bi na njemu isprobavao, napisi mail sa svim potrebnim podacima na hosting@support.verat.net i zamoli da ti urade dump baze i postave na ftp da skines...
Radio sam par puta to i nisam imao nikakvih problema...
Mozes da probas da budzis.. da trazis neke druge alate za to.. ali ne bih to radio.. saceakaj da ti spreme to, pa onda kad budes imao uslova preseli sajt...

HowTo: Kako preseliti sajt sa hosta na host? (Kako uraditi backup i restore) - Preporuka!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4

Hvala na savetu, to sam i planirao da uradim. Mada bih stvarno voleo da znam u cemu je problem, valjda ima i drugih ljudi na veratu koji imaju sajtove sa bazom. Kako oni rade bekap?
I sta ako se slucajno nesto poremeti u bazi na sajtu i moram da vratim taj bekap na server, ne bi me iznenadilo da ni to ne mogu da odradim iz phpMyAdmina, nego opet da ih jurim. Ma samo da ovo odradim i bezim od njih glavnom bez obzira, ono sto se kaze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Mada bih stvarno voleo da znam u cemu je problem, valjda ima i drugih ljudi na veratu koji imaju sajtove sa bazom.
Znam mnogo firmi koji drze tamo sajtove i zadovoljni su, ne znam nikog ko voli mnogo da cacka ko je ostao kod njih...
Citat
Kako oni rade bekap?
Ko radi backup? Smile
Citat
ne bi me iznenadilo da ni to ne mogu da odradim iz phpMyAdmina, nego opet da ih jurim
Teoretski ne moras, prakticno... bolje bi bilo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Mozete samo da mi pomognete na kom koraku nastaje folder u ovom slucaju kod vas Nuke69?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Nuke69 je folder u kome se nalaze podaci nekog sajta ciju bazu zelite importovati... tako nesto se dobija kompletnim ili delimicnom backupom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 136
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia E51
SF dobio sam domaci da bekapujem jedan forum, phpMyAdmin ne postoji pa sam mislio da ga instaliram ali ne znam da li se isplati posto baza ima oko 700 mb...Da li se moze odraditi backup sa pahpMyAdminom ili moram da bekapujem na neki drugi nacin...Ako je drugi kazi mi na koji Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 136
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia E51
Procitao sam vec ovo zato i pitam da li je baza od 700 mb preveliki zalogaj za phpMyAdmin ili nije? Da li da ga instaliram i bekapujem sa njim ili da idem preko cpanela ili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Ako tebi nije problem da skines 700 MB, i ako je server pravilno podesen.. udri.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.