Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:25:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veridba  (Pročitano 14771 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
A onaj narodnjak:"skini prsten s' desne ruke..."  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
dosta zeza Wink

znate sta je tema Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
khm... s obzirom da se i obicaji tokom veridbe razlikuju, jer se u nekim krajevima "radi ovo tom prilikom", u drugim krajevima se "radi ono"... nadjoh sledeci tekst na netu (svadbanet) ... mozda pomogne Smile Mada mi je nekako lepse da sve bude spontano, bez previse gungule, kada se ona najmanje nada, nista spektakularno, vise bleskasto i romanticno sto ce oboje pamtiti... jer je to ipak njihov i samo njihov dan  Smile



"Iako danas već ne postoje teške prepreke za one koji bi se venčali, roditelji, poznanici i društvo još uvek imaju ozbiljna očekivanja od njih. Dok se nekada veridba morala odvijati po određenom programu, danas je svako radi po svom mišljenju.

* Ko bi po običajima voleo zaprositi svoju dragu, taj će posetiti njene roditelje i od njenog oca tražiti dozvolu za veridbu. U ovom slučaju običaj je mladi i njenoj majci nositi buket cveća za poklon.
* U ovom modernom svetu žene vole same da određuju o svom životu, tako da je najjednostavnije njih same pitati o veridbi. Jedna romantična večera ili neko romantično mesto je idealno za ovu priliku.
* Onaj koji je siguran u sebe, može u društvu, pred svedocima zaprositi svoju dragu. Za ovakvu odluku odgovaraju porodični praznici, na primer Božić ili rođendan buduće mlade.

U filmovima momak uvek sa prstenom prosi devojku. Odabrati odgovarajući prsten i nije jednostavan zadatak, kada obično i žene teško izabraju koju bi uzeli. Da li da imamo prsten za prosidbu? Ako da, kakva da bude? Ova su ta pitanja koja svaki budući mladoženja treba da pita i posle po svom mišljenju i po svom novčaniku treba da odluči šta će.

* Veridba po običajima sa prstenjem s kamenjem - ovaj prsten može da bude nov, a može biti i porodiči antik prsten. Dok su vereni, nevesta nosi ovaj prsten, dok mladoženja nema svoj prsten. Burme će kasnije zajedno izabrati.
* Veridba sa burmom - dok su vereni, nevesta nosi ovaj prsten, a mladoženja ili neće da nosi ili će kupiti par od ove burme za sebe i to će nositi na levoj ruci.
* Veridba s ružom - nevesta će kasnije sama izabrati onaj prsten s kamenjem koji se po običajima nosi. Ona će taj prsten nositi dok su samo vereni, a mladoženja ne nosi prsten. Burme će kasnije zajedno izabrati.
* Veridba s ružom - kasnije će zajedno izabrati burme i to će nositi na levoj ruci dok su vereni."



IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson K500i
Hvala na odgovorima...
Uzeo je jako lep prsten od belog zlata, sa jednim belim kamenom (mislim da je to cirkon... dijamant bi bio bolji, kladim se, ali eto  Smile ), baš fin, nije ništa kičerajsko, a nije ni jeftin, mislim da će biti dobro...
Što se tiče romantike, znam detalje, idu na vidikovac u drugi grad, na spoj dve reke, gde nikad nisu bili zajedno... nadam se da će sve proći OK, lik mi je baš dobar prijatelj, ne bih hteo da bude tužan...

Pošto ste svi carevi, javiću dal je pristala i šta je bilo... sledeće nedelje... poz!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
ma što ne bi pristala  Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson K500i
Imam čast da vam javim da su se verili. Ako neko možda želi da im čestita ili nešto, neka prati link na njegov sajt http://cimox.awardspace.com/arhiva/10

Pozdrav svima i hvala na učešću Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
lijepo.

zaploviše ka nepoznatom Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
najiskrenije cestitike  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
cestitam  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:25:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.