Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:38:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski piloti probali "F-16"  (Pročitano 22088 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Mislim da teorijski i nasi migovi mogu da se dovedu na nivo SMT, ali za to treba dosta novca tako da nisam siguran koliko je to isplativo, ali svakako se ne treba zaletati, vec iskoristiti na najbolji nacin ono sto imamo dok ekonomski ne ojacamo, a onda hladne glave izabrati novi avion koji ce da nam brani nebo. Po mom misljenju nasim 29-kama treba nov radar i rakete tipa R-77, sto bi mu povecalo nekoliko puta vatrenu moc i upotrebljivost u vazdusnim borbama. Za napade na ciljeve na zemlji mozemo koristiti J-22 koji bi trebalo prilagoditi za nosenje laserski vodjene bombe domace proizvodnje, za to su potrebna neka ulaganja, ali mislim da nije toliko skupo. Na taj nacin bi mogli da se skrpimo narednih 5-7 godina, a onda da ulozimo u nesto novo.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6300
Hvala Ghost! Smile
upravu si yoshich. Ja sam se malo zaneo, ali mislim da nije pametno da uzimamo zapadnjačku tehniku! Ionako Su-30 i MiG-29 su najlepši lovci na svetu! Dobro im stoje naše boje! Nego mogli smo mi ladno da nabavimo 32 MiG-29 od moldavije! Znali neko dali su nemci svima nudili svoje Migove po 1€ ili je to bio dil između bliskih nato članica?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Pa ne treba da ih biramo po lepoti vec po ceni i funkcionalnosti, ja nemam nista protiv istocne ili zapadne tehnologije, bitno je da to kvalitetno radi posao koji nam treba.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7
Auu ljudi ,vadite teme iz naftalina.

Lock
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:38:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.