Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milan Gurović - i njegova tetovaža.  (Pročitano 24809 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja nisam ljubitelj cetnickog pokreta, zbog toga me i prozivaju na forumu i u pm  Smile... ali... sudjenje Drazi je bilo sve samo ne sudjenje... ali to je sasvim druga prica...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze da stavi sta hoce i kakve to veze sa sportom kada je to njegova privatna stvar, a ko ne moze da razdvoji privatni zivot od profesinalnog taj je debil.
Ne razumem ko je tu zlocinac?!
A ti @vindexe isto tako provociras svojim odgovorima na ovim temama pa te niko nije banovao, to je isti slucaj i sa Gurovicem i on moze da igra gde god hoce makar provocirao druge ljude. To je njegova licna volja i to ne moze niko dla mu ukine (ukoliko nema takvog zakona koji sigurno ne bi bio demokratski).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Draza Mihajlovic je odlikovan od strane vlade SAD. A da je bio zlocinac Amerika ga sigurno ne bih odlikovala. Prema tome Gurovic nema istetoviranog ratnog zlocinca nego istorijsku licnost. A to sto vama kopa oci vasa je stvar. I pokazao je doslednost sto nije hteo da prekriva tetovazu.  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Draza Mihajlovic je odlikovan od strane vlade SAD. A da je bio zlocinac Amerika ga sigurno ne bih odlikovala. Prema tome Gurovic nema istetoviranog ratnog zlocinca nego istorijsku licnost. A to sto vama kopa oci vasa je stvar. I pokazao je doslednost sto nije hteo da prekriva tetovazu.  Smile

Care, Amerika je odlikovala i Staljina pa mislim da taj covijek nije bas neki heroj...podrzavali su i Bin Ladena pa su ga opet potukli....
Ajde ljudi dosta draze i sta on predstavlja,u Srbiji je on Heroj u Hrvatskoj nije i gotova prica!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
To je tvoja stvar sta ces ti da stavljas. A koliko to nama bode oci je dokaz da te niko nije banovao sa foruma. Sta ti mislis koliko bi Srbin sa Drazinom ili npr. Seseljevom slikom trajao na nekom hrvatskom forumu??? Banovali bi ga iste sekunde.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Prvo da kazem vindexu sta je uvredljivo u njegovom potpisu.
Taj grb koji orao drzi u kandzama koliko ja vidim pocinje sa belom bojom.Znaci prvo polje je bele boje a koliko ja znam (a mozda i gresim) takve sahovnice su se vijorile na ustaskim zastavama.
Dali Gurovic ima pravo nositi tetovazu Drazen na ruci?
Naravno da ima.Ako je zemlja demokratska kao sto jeste onda mozes istetovirati sta hoces.
Jedino je razlika sto na Drazu jedni gledaju kao na krvoloka a drugi kao na Heroja.
E pa zemlja iz koje je Gurovic na njega gleda kao na heroja prema tome...
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Tako i ja mislim u Srbiji ili negdje gdje se to tolerise ima naravno pravo da nosi tetovazu kakvu zeli...a u zemljama gdje je tako nesto zabranjeno nositi ili prikazivati je jednostavno zabranjeno i to se mora respektirati...

Svako od nas ima pravo sa svojim tijelom da radi sto god zeli!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
E pravo ste me obradovali kad sam vidjeo da pola teme treba obrisati. Bas mi je bilo zabavno brisati vase postove.
Neka se jos neko usudi off-ovati ovdje i ode sa foruma...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
Neka se jos neko usudi off-ovati ovdje i ode sa foruma...

 Smile Smile

ova tema je trebala lock u startu , jer navodi na off .
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Боље да закључате тему,јер смо већ неколико пута констатовали да се са kill не може разговарати,поготово не о историји...







[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]
« Poslednja izmena: 12. Dec 2006, 15:48:38 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.