Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:19:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odgovor na prvu poruku  (Pročitano 4521 puta)
28. Feb 2003, 18:41:35
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Mnogi ce mi reci, znam, da ovo nisam ja, da ovo sto mi se desava je samo moje bezanje od stvarnosti. Znam reci ce mi da to sto radim nije u redu. Osudice me, neko ce me mozda i kleti. Verujte mi, ni ja vise nista ne znam. A kako je sve pocelo....

Mnogi ce mi reci, da to nisam ja, da je ovo samo bezanje od stvarnosti.. Alo Fighteru sto opet jedes govna, devojaka je uvek bilo i bice ... Znam recice mi da to sto radim nije u redu, treba biti veliki mazohista pa sebe unistavati na nacin na koji ja to sebi radim... Osudice me, mozda ce me i moj pobratim opet po ko zna koji put oterati u mesto rodjenja ... svaki put sam to zasluzio... Verujte mi, ni ja vise nista ne znam... A kako je sve pocelo...
Citat
Pocelo je sasvim slucajno, nenametljivo... Bio je sve ono sto sam ja ikada pozelela od jednog muskarca, ali i pored moje velike moci da zavedem muskarca njemu to nisam mogla da uradim, nisam zelela... Bio je povredjen, ostavljen, tuzan, izgubljen. Sa tugom u ocima me je podsetio na lane...nezan, krh, osetljiv, ranjiv, tuzan... htela sam mu dati ljubav, ali ne, njegovo srce je vapilo za nekim drugim, njegova dusa nije bila pored njega, bila je sa njom...

Pocelo je sasvim slucajno, nenametljivo... Bila je tu kad mi je neko trebao... rec, dve ... obave posao, dignu malo sa dna... ali i pored moje velike moci da imam ono sto zelim, postoje ipak stvari u koje ne zalazim... nikada nisam preoteo nekome devojku ma koliko je zeleo... Bila je srecna, usplahirena, odusevljena ... samo je pricala o tome kako je najsrecnija na svetu i kako postoje sve indikacije da ce tako biti jako dugo...
Citat
A ni ja, ni ja nisam bila sama, imala sam nekog pored sebe, mislila sam da je to prava ljubav, cetiri meseca mi je trebalo da shvatim da ja zelim tu pravu ljubav, ocajnicki je trazim i u trenutku mog ludila sam pomislila da ce mi biti pruzena, od njega, ali ne, nije mi pruzao ljubav,ne onako kako sam ja to zelela...

A ni ja nisam bio sam, samnom je bila nesanica, flasa neke sto jeftinije utehe i ovo sranje od kompjutera preko kog sam je i upoznao...
Citat
... Zvao me je lutko, lepotice a nije znao koliko me svaka njegova rec boli. Nisam sigurna da neko ko sve ovo nije proziveo da ce moci da me shvati... Svakog dana sam ga cekala na istom mestu. Cekala sam ga da dodje. Da mi se osmehne. Da me oslovi sa lutko. Da mi kaze kako je. Da kaze kako je proveo jos jedan dan, bez mene. Cekala sam ga svakog dana, a nisam shvatila da ga cekam i da sve sto radim radim zbog njega...i onda onda sam i ja postala slobodna...kad sam shvatila...

... Trazio sam nekog... trazio u mnogim devojkama.. niko ne voli da bude sam... ali ja ne volim ni da budem u vezi reda radi, ne volim da delim intimu sa nekim kome nije bitno ni sta ja osecam, ni sta ja zelim... a istini za volju ni sa nekim do koga meni licno nije ni malo stalo iz bilo kog razloga...
Citat
I ne znam da li ce iko ko ovo nije proziveo umeti da shvati... onda, onda smo nesvesno i spontano poceli da pricamo o nama. Ne, nisam ni sanjala da u njegovo srcu ima toliko ljubavi, ne nisam shvatala da je ta ljubav tu za mene... O Boze! Kako samo jedno tako divno, nezno bice moze da voli mene?! Sta sam radila?!

I ne znam da li ce iko ko ovo nije proviceo umeti da shvati ... evo ja sam proziveo pa mi i dalje nije jasno zasto je petak vece a ja opet kao poslednji idiot sedim sam u ovoj sobi za ovim digitalnim opijatom. Vrlo svesno sam pricao o nama, ni na sekund ne saleci se jer zaista ako u bilo kom domenu zivota ima mesta za salu nikako ne mogu reci da podrzavam one koji se sale sa emocijama... Nisam ni SAnjao da cu se opet zaljubiti... Nisam ni sanjao da u necijem srcu ima ljubavi za mene, idiota koji je ceo svoj zivot gresio, coveka koji se uvek saplitao stepenicu do vrha... Kako samo jedno tako divno, nezno bice moze da kaze da voli mene?! Sta sam radio?!
Citat
...NE... Nasi razgovori...tako dugi... cini mi se da je prosla vecnost od kad sam sa nekim tako pricala...prvi put, prvi put sam samo cutala i slusala. Upijala sam svaku njegovu rec. Upila sam se u njega. I uplasila sam se, da znam, zvuci ne moguce, ja da se uplasim, ali uplasila sam se, pustila sam ga da prica, a ja sam ga upijala...

...NE... u to sam se uverio na najbolniji nacin... Ne... sve je to lepo u porukicama... ali u stvarnosti nema mesta u njenom srcu za nekog kao ja... ocigledno nema... Mrtav bolestan ... Popijes trodnevnu dozu lekova i bude ti ok neko vreme, bar da mozes da sednes na bus odes i vidis je... Dodjes u grad u kome si napravio u svom zivotu vise gluposti nego sto ih je ona verovatno i videla... Sednes na taksi odes do nje ... nema veze mozda popijes i samar, mozda  sa druge strane realne komunikacije ipak postoji neki decko koji za sve ovo ne zna... odes spreman za batine, odes pun nade da ih nece biti i da ce te sacekati njene oci da se u njima konacno malo opustis ........
Citat
I stvarno ne znam da li ce me razumeti oni koji nisu preziveli sve ovo. Zelela sam da pricam samo sa njim danima. Pozelela sam da nasi razgovori nikada ne prestanu. Postala sam ovisna od njegovo glasa. kako li samo volim njegovu boju glasa. Pozvao me je jednog dana da izadjemo. Ne, stvarno ne znam sta se desilo, ali tako sam se uplasila, prestravila, zaledila. Videla sam njegove oci..OCI!... U sekundi, jedan momenat, sve mi je bilo jasno, on je taj!, njemu pripada moje srce, cula sam, nisam verovala da cujem, ali cula sam njegovo srce, i znala sam, znala sam da njegovo srce pripada meni!...strah!... ne, ne mogu, moram da radim, moram da idem... mogu da odlozim, ali treba da radim, moram...strah me je naterao...setila sam se .. setila sam se kako mi je pricao sa puno gorcine i bola o svojoj prosloj devojci...secam se... onda sam videla moj svet... njegov svet... nas?!... Ja bih bila Venera, a on, on bi sigurno bio Mars... nepremostive razlike medju nama, razlike u nasim svetovima, borbe, pozrtvovanja, izgubljene bitke, da li cemo dobiti rat... zelja za ljubavlju..venera i mars...

I stvarno ne znam da li ce me razumeti oni koji ovo nidu preziveli, ali ... U jednodimenzionoj teksutalnoj formi ... u razgovorima ... sve je izgledalo savrseno... A kad sam dosao... "ne mogu, moram da radim, moram da idem... mogu da odlozim, ali treba da radim, moram...strah me je naterao...setila sam se .. setila sam se kako mi je pricao sa puno gorcine i bola o svojoj prosloj devojci...secam se... onda sam videla moj svet... njegov svet... nas?!".
Citat
..i dalje ne znam da li ce ovo razumeti oni koji nisu sve ovo preziveli. Ziveti, disati, bivstvovati, svakim danom, i sve to, sve to samo zbog jednog jedinog bica, samo zbog jedne osobe, koja isto tako zivi samo radi vas...ziveti, ali ne smeti biti zajedno... zasto su sve prave ljubavi tako tuzne?!....

I nikad necu razumeti kako to bilo ko moze da nekome odredi, zabrani da bude sa nekim... uzmimo za primer... Ja zivim samo zbog nje, samo na nju mislim, samo zbog nje radim, samo za nju disem... a neko sa strane mi kaze da sa njom ne mogu biti .... musko sam... moze mi se... sublimirao ih sve svoje jezicke sposobnosti u jednu podugacku psovku u kojoj bi se vise puta naspominjao njegovog zenskog roditelja, mesta sa kog je dosao na ovaj svet, njegove rodbine, brace, kumova, prijatelja, neprijatelja i svih onih koje iz razloga fizicke iscrpljenosti necu sada spomenuti
Citat
...setila sam se jednog mog prijatelja... cesto mi je govorio da ga podsecam na Bubu Erdeljan, govorio mi je da se cuvam, da se pazim, da ne prodjem kao ona... A Buba, e Buba je bila devojka koja je imala sve, imala je ljubav, ali eto morala je da se uda za nekog zenskarosa... tako je to... tako je nekada bilo... moralo se... danas, danas je drugacije... bira pamet ili srce, ali mi biramo!... mislim da je to zeleo da mi kaze.... i cudno je sve to... taj moj prijatelj, zvao se isto kao i ovaj decko, cudno, ali obecala sam mu da ce se i moj sin tako zvati...

... setio sam se jednog prijatelja koji i dan dan zivi u ubedjenju da su sve zene na ovaj ili onaj nacin kurve... cak je to uspeo i naucno dokazati na salveti jedne od omiljenih kafana mene i mog drustva... covek koji je uvek birao onom donjom glavom devojke ... kasnije se strasno zaljubljivao i razocaravao... Danas je drugacije... jebes glavu... ona nikad nista korisno u ljubavi nije donela... bira srce... bira dusa, dusu sebi srodnu...
Citat
...ne znam... cesto volim u sali da kazem da za ljubav nisam pametna...
Zelim ga svakim atomom svog bica. Zelim da nocima lezim pored njega i mazim po licu dok mu se telo opusta a um odlazi u snove. Zelim da svako jutro ugledam prvo njegove oci. Onda njegov osmeh, i onda da cujem njegov glas kako mi zeli dobro jutro, i te usne, nezne, somotne, kako se lagano spustaju na moje.

Zelim da mi bude poslednja i prva na pameti kad lezem i ustajem... Zelim da se opet kao juce izgubim u njenim ocima, da osetim kao juce kako moje srce kuca... da MOJE!... zaboravio sam i kako to izgleda... Prestalo je da kuca kad sam ja prestao da zivim, spavam, osecam, volim...
Citat
Zelim... ali bojim se. Bojim se da njemu necu biti dovoljna. Bojim se da moja ljubav ne bude mala. Bojim se da ga ne razocaram. Bojim se da ga volim....
I ne, stvarno ne znam, ne znam da li neko ko sve ovo nije preziveo, da li ce moci da shvati. Ne znam da li ce moci da shvati moj bol ali i moju ljubav...

Zelim .. ali bojim se.... ocigledno svaki put kad se iskreno zaljubim zajebe me datum proizvodnje i iskrenost...
Ja tu nista ne mogu da promenim cak i da zelim... to je nesto sa cime sam rodjen ... ali stavovi i misljenja... oni se menjaju ... ili mozda ne? Ja sam uvek bio fleksibilan, mada vidim da su svi oko mene uvek bili ustogljeni, ukalupljeni u neke smesne moralne kodekse patrijarhata ... onog klasicnog balakanskog patrijarhalnog poredka...
...i svi snovi da ti stvarnost budu, a stvarnost kao san da ti bude...

Tezi visokome jer u dusi ti leze skrivene zvezde. I sanjaj jer snovi prethode svakom cilju.

Plamen ljubavi gori sad u meni jer sve sto nocas zelim je da svoju ljubav delim. Ti si mi sve! Ja Te najvise na svetu volim! Vidim Te, plamen ljubavi gori sad u meni, nikad necu naci drugu jer u srcu nosim tugu. Ti si mi sve, u samoci mislim samo na Tebe, zajedno bi mogli biti plamen.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:19:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.