Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Video ~ Siniša Martić zapovjednik "Šiltova" u Glin derneči uz Thompsonovu muziku  (Pročitano 14779 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eto vidiš kako se mi nacionalisti puno brže skužimo od tzv. europejaca, nama haški sud ne treba da bi nas pomirio Smile
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ima veze sa Thompsonom kojeg se u par tema na ovom dijelu foruma nabija Hrvatima na nos , a ja kažem da je Thompson dobar samo budalama - oni imaju univerzalnu naciju, u tome je poanta ove teme.

Žalosno je da ga slušaju oni koji su bili na drugoj strani , mislim šta reći ...... dokaz samo takav.

Zašto je Thompson dobar samo budalama ? Zar nemaju svi pravo na izbor kakvu će glazbu slušati. Ja obožavam njegovu glazbu a sve njegove pjesme nisu ratne tematike.

Ako je budala zašto mu je 200 000 ljudi došlo prije nekoliko godina na koncert.
Zato sto su i oni budale. Isti takav kill je i ovaj vodja siltova. kill Takvi slepci su samo kaljali ugled Srpske vojske i Cetnickih jedinica.

[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]

Pa sto bi ti kada pokupis seljake, poplasis ih i das im nesto oruzja i onda ostavis nek se snalaze sami kako znaju i umiju, kasnije im okrenes ledja i ne zelis znati za njih. Ne radi se tu o sjajnim Cetnicima i Ustasama vec o obicnim seljacima i radnicima koji se uplaseni za goli zivot bore, kako na jednoj tako i na drugoj strani. A oni koji su zakuhali odavno su otpalili na sigurno i ostavili jadnike da se bore za zivot. I sada kada takvi u slobodno vrijeme i opustanje koriste folklor, onda po njima udri. Kako to svi mastaju i kuju legende da su ti navodni "Super Cetnici i Ustase" ljudi koji iz mjesta skoce po 20 metara, bace bombu na 200 m, pogadjaju vrapca na 500 m odstojanja i drze se kodeksa casti vise nego Japanci. Nisu to sve dvometrasi sa urednim uniformama kojima ni salva VBR-a ne pokvari frizuru. Nego je to obicno grupa ljudi skupljena po selima nasumice, neki put u napadu predvodjeni nekim zeljnim pljacke a koji su dosli iz daleka, kada se plijen pokupi i odnese ovi moraju cuvati strazu, odnosno da ih ljutite "komsije" ne napadnu. A ogromna vecina je bila takva kao ti "Shiltovi" i "Hermani" i ko zna ko jos. Kad je pored tolko vojnog kadra JNA dosao neki "Kapetan Dragan" koji daje intervjue iz Australije "da usi otpadaju" da obucava famozne Knindje, onda laku noc. Vise mi je to sve licilo na deformirani partizanski ustanak nek na nesto drugo. Da si tim istim ljudima stavio petokrake na celu i proglasio ih "novim partizanima" ovi bi i to prihvatili i bili ponosni sa time. Jos da si im obecao jos ravnopravnije drustvo nego sto je bilo, ginuli bi za tebe.
« Poslednja izmena: 10. Maj 2007, 18:45:53 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.