Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mi nismo andjeli 2  (Pročitano 13505 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
"Anđele 2" videlo 500.000 gledalaca

U restoranu "Đorđe" na Dedinju sinoć je proslavljen nesvakidašnji rekord vezan za domaći film. Komediju reditelja Srđana Dragojevića "Mi nismo anđeli 2", nastavak istoimenog filma sa početka devedesetih, videlo je za samo 24 dana prikazivanja u bioskopima u Srbiji i Crnoj Gori i Republici Srpskoj 500.000 gledalaca.

Tim povodom, medijima, bez čije podrške ne bi bilo ovakvog rezulta, kako je rekao Srđan Dragojević, zahvalili su se i glumci i izvršni producent Biljana Prvanović. U poređenju sa "Zonom Zamfirovom", najgledanijim srpskim filmom u poslednje vreme, ovo je bolji rezultat u gledanosti zabeležen za isti vremenski period. Brojki od 500.000 gledalaca treba dodati i 8.000 posetilaca koji su film videli u Federaciji.

Na sinoćnoj proslavi viđeni su bivši premijer Zoran Živković, brojni filmski reditelji i predstavnici janvog života.
V. M
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Hmm .. malo više sam razočaran .. nekako mi je prelaz sa scene na scenu bez nekog reda .. nekako mi je sav seckan .. bez koninuiteta ..
a i gluma nije na novou prvog ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 326
Citat: Dzabalebarosh
Odgledao sam film dva puta

takodje
Citat
Film je nista posebno. Malo smeha za jedno popodne.  :|

stvarno MALO smeha
Citat
Veliki minus kod mene mu je "forsiranje bajatih fora iz prvog dela", i to previse. U prvih pet minuta nema dve uzastopne originalne recenice - te "evo suske, al ce se nabrois", te "ko se to meni nalalao", te "mala maca je bila mastovita nicas", te "sad ce omletic", a o iskarikiranom pljuvanju u vreo tiganj da i ne govorim,  Smile kao i ono izvestaceno kukanje one debele "dva puta sam sebi pokusala da oduzmem zivot ..." i to od reci do reci.   :x

 Smile
Citat
Pre svega mislim da je film uzasno komercijalizovan u pokusaju da se sto vise popularizuje, ali kao takav nikada nece dostici slavu keca. Mozda ce oboriti rekorde po broju gledalaca, jer naravno svako hoce da ga pogleda a i medijski je izuzetno propracen, ali nece izdrzati na duge staze.

 :yes:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Znaci kao sto smo i pretpostavljali...steta...kad ponestane originalnosti normalno je da ce film da izgubi na kvalitetu Smile
Nista,divx pa ce da pogledam,mada vec sam i izgubio volju
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Da sumiramo - mane filma su sto se previse oslanjao na reciklazu provaljenih fora tako da su u velikoj meri izgubile na sarmu i verodostojnosti. Samo je jedna jedina provala koliko - toliko originalna "Mislim, sta reci?"
Film pati od velikog broja nepotrebnih scena, bez kojih bi radnja bila sasvim lepo ispricana i kompletna. Kao da se autor nedovoljno trudio oko scenarija, pa mu je bilo potrebno malo materijala da "popuni praznine". Tipican primer je scena sa Bodom Ninkovicem koji dolazi na psihoanalizu, prica nekakvu pricu, a sve to nema nikakve veze sa ostatkom radnje. Na zalost, mislim da je tu veoma omanuo, otisao je previse u pravcu novokomponovanih komedija u kojima se humor bazira na jeftinoci i prostotama (cela svadba i sve scene sa onom debelom). Ni traga prefinjenosti i sarmu iz prvog dela.
Uloga andjela i djavola je maksimalno marginalizovana. Koliko su u prvom delu zaista pokretaci price, toliko su mi u drugom delu tek dekor, i bez njihovog upliva sve bi se desilo kako se vec desava.
Da je malo promislio Dragojevic je mogao jako lepo da uklopi trudnu Branku Katic sa coporom dece i Racom, promasenim naucnikom, ili nesto slicno. Bilo je prostora i za druge varijante, ali sve izgleda kao na brzinu sklepana pricica, tanka i nedoradjena, tek da se zgrnu pare i jeftino proda legendarnost prvog dela. Steta, moglo je daleko, daleko bolje. Treba napomenuti i neverovatno agresivnu reklamnu kampanju, takvu do sada nismo videli, ali je i to samo rezultat interesa onih koji su ulozili pare da im se vrate i da dobro zarade. Ipak, ko jednom napravi takav gaf tesko moze da racuna da ce ponoviti istu stvar jos koji put... barem se nadam...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
nisu mi se svidjali prvi 'andjeli',pa sam sad dobila volju da pogledam druge Smiley  i to bas posle dreadnotovog posta
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
moras ti kontru
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
mladozenjac Smile ma kontra je ali tako osecam
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
ja ga pogledah pre dva dana...nije los ali ga ne bih pogledao opet i opet i opet kao sto radih sa prvim delom
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
ja prvi deo nisam mogla da gledam...cinio mi se tako prepotentan...dragojevic hoce celom svetu da kaze 'ja sam tako duhovit i moderan'...a neki su ga upoznali i uzivo i preneli mi da je prepotentan i bez da su culi moje misljenje
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.