Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 414
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HowTo: Instalacija SMF 1.1.x foruma! (Jedina tema za pitanja...)  (Pročitano 284341 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG G6
Mislim ni sam nista lose radio samo sam trazio malo brzu pomoc, mislim da nije potrebno za ovoliki prezir i sarkazam u odgovorima na moje postove. Ali OK necu vise smetati potrazicu pomoc na drugom mestu.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Prezir i sarkazam? Ne .. to je vise gadjenje prema ljudima koje mrzi i kada im neko nesto gotovo da, da uzme i procita kako se koristi. Cak i ako mu neko konkretno skrene paznju kako se to koristi.
Malo brza pomoc? Ne to je bacanje vremena i energije na nezahvalnike i resavanje njihovih gluposti za koje ni sami nemaju volje.

Sve pise u uputstvu.. uputim te na stranicu ti mi pricas kako ne mozes da nadjes iako sve pise.. i to pise tako da bi i idiotu bilo jasno. Ti to primetis tek kad ti ja citiram tacno koje 2 recenice treba da procitas. Nece ti webinstaller.. mrzelo te bre da procitas sta je to.. Ne znas kako rucno da instaliras mod.. sedi pa nauci.. citaj .. procitaj celo uputstvo.. posto samo budala moze da konveruje jedan forum na drugi a da ni o jednom ni o drugom ni ne pokusa bar nesto da sazna.. bar onu elementarnu dokumentaciju za koju treba sat vremena da sedne da procita.

Dakle.. ne seri.. nego ako ti treba sedi pa uci.. imas odakle.. ili idi. Ali gde god da odes, niko nece da ti svaku sitnicu koja ti zatreba objasnjava do tancina.. to je tvoj forum.. tvoj problem.. ja sam te dovoljno puta uputio gde treba da gledas.. to sto ti neces.. to je samo tvoj problem.. a ja da ti crtam kao da si mentalno retardiran necu..

Oces da odes... idi... samo... ti ces biti na gubitku..

p.s. Ni to na sta sam te poslao nisi se udostojio da procitas.. toliko o tome.. nisi vredan truda.. vremena i zivaca...
« Poslednja izmena: 21. Feb 2007, 00:36:09 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG G6
Kao prvo procitao sam sve, kao drugo ne razumem zaso sam zasluzio ovoliku dozu vredjanja. Mislio sam sam da je ovo slobodouman forum na kome moze da se postavljaju bilo kakva pitanja, i da nije samo Administrator duzan da odgovara. Ako neko misli da je suludo ono sto ja pisem i pitam moze to slobodno da izbegne. Svaka cast na svaciji trud i znanje svako radi ono sto ga zanima. A to sto sam napusen od strane Admina, i zbog cega?!? To govori o ozbiljnosti pristupa clanovima. Mislim ja nisam dosao ovde nikoga da vredjam nisti sam nikoga licno prozivao. Postavljao sam pitanja na koja nisam trazio da mi pojedinac odgovara niti sam nekoga primoravao to. Toliko o slobodi misljenja. Postovao sam sva pravila foruma i bio kako se kaze primeran clan ali ocigledno ne toliko. Necu nikoga da vredjam iako sam uvredjen ali mislim da nije korektno. Sutra ako neko pita doktora "doktore zasto me boli ovde?" On treba da odgovori "Idi u biblioteku imas ogroman broj knjiga o tome pa citaj" i uz to da ga otera ili napusi jer je samo jedan medju mnogima.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Kao prvo procitao sam sve
Nisi, da jesi ne bi mi pricao kako 45 minuta ne mozes da nadjes nesto sto vrlo lepo i jasno pise. Isto tako da si procitao ono sto sam na onoj temi napisao ne bi tako brzo mogao dati komentar.
Citat
Mislio sam sam da je ovo slobodouman forum na kome moze da se postavljaju bilo kakva pitanja, i da nije samo Administrator duzan da odgovara.
Pogresno si mislio.. i nisi procitao sta pise u uvodu ovog foruma.
Citat
Ako neko misli da je suludo ono sto ja pisem i pitam moze to slobodno da izbegne.
Posto niko drugi nece da odgovara na ovakve gluposti, onda ja to ne mogu da izbegnem, jer na ovom forumu nikad niko nije ostao uskracen za odgovor. I to maksimalno moguce korektan.
Citat
A to sto sam napusen od strane Admina, i zbog cega?!?
Zato sto gusis i ni ne pokusavas da svoje probleme resis sam.
Citat
ostavljao sam pitanja na koja nisam trazio da mi pojedinac odgovara niti sam nekoga primoravao to.
Vec objasnjeno.
Citat
Necu nikoga da vredjam iako sam uvredjen ali mislim da nije korektno.
I ja mislim da nije, ali mislim i da je neophodno. Jer da pricamo o korektnosti ti bi seo procitao sta pise i kako radi.. ne bi od mene ocekivao da ti to objasnim.
Citat
Sutra ako neko pita doktora "doktore zasto me boli ovde?" On treba da odgovori "Idi u biblioteku imas ogroman broj knjiga o tome pa citaj" i uz to da ga otera ili napusi jer je samo jedan medju mnogima.
Zapravo ovo bi bilo pravilno.. dodje doktor kod doktora.. i pita zasto me ovo boli.. i on mu odgovori.. a onda pita.. a zasto me bas tu boli.. a sto ne negde drugo nego bas tu.. a jel bas to tu tako pravilno ili nije.. a sto vas ne boli ako mene boli.. a jel to tako boli i ako nesto drugo nije u redu... a jel.. a jel.. i tako u beskonacnost...

Nakon trece recenice svaki lekar ce te oterati u pm.

Ti nisi pacijent.. ti si doktor.. jer ti nisi korisnik, ti si admin.. ja i ti smo kolege..
Ti mene pitas ono sto je tvoj posao da znas ili da naucis..
I to nisu stvari koje pisu u stotinama knjiga.. to je citanje uputstva..
A citanje uputstva je stvar elementarne kulture...

Jer.. ovo je forum. zamislimo da je atomska bomba.. ima jedno veliko crveno dugme.. koje ne znas cemu sluzi.. mozes da procitas cemu sluzi.. a mozes i da probas pa da vidis.. a mozes i da pitas nekog i on da ti kaze da sluzi za jedno a sluzi necemu sasvim desetom... dakle.. za svako pitanje dobio si odgovor.. takav da uz 20 sekundi googlanja ili minut citanja mozes da dodjes tacno do onoga sto ti treba.. ti se cak ni to nisi potrudio.. nisi ni procitao sta je smf, ni posteno testirao pre nego sto si uradio konverziju.. mogao si sve izugbiti i samo bi ti bio kriv.. jer je tebe mrzelo ...

Inace.. lekari po novom zakonu imaju da li 12 ili 15 minuta za pacijenta.. nakon toga on ide napolje.. obavljenog ili neobavljenog posla.. njihov rad se placa iz budzeta koji socijalni osiguranici pune.. dakle ti placas za to sto te on pregleda.. i on te odjebe nakon 12 minuta... Misli o tome.

Svakome sam do sada pomogao.. ali nikome ne dam da me jasi i gusi svojim pitanjima.. lepo sam napisao.. kranje uljudno bez imalo vulgarnosti uvod u ovo..
A vredjanje o kome pricas.. ne postoji.. nigde te direktno nisam uvredio jer znam da si do skoro bio sasvim ok dok nisi poceo da srches ko najgora pijavica..
Dakle.. pomoc.. svakako.. ali da ti ja izigravam vodica za nesto sto je ekstremno jednostavno i pritom je tvoj posao.. ni pod tackom razno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG G6
Ok priznajem da sam pogresio u mnogim stvarima jer sam bio suvise napadan sa pitanjima posto sam hteo sto pre da obavim posao. Ali ne mislim da treba da samo ja snosim krivicu, mislim da je ovo moglo da se resi na mnogo laksi nacin a ne sad da sirimo razne filozofije ko je upravu a ko je skrivio. Evo ja se javno izvinjavam zbog jedne stvari. A to je sto sam bio previse napadan sa pitanjima, a to je cisto stvar moje prirode. Svakako cu posle procitati sta me zanima o tome. Mislim da sam odavno na ovome forumu a i nemam nesto extremno veliki broj postova, znaci da e moje prisustvo na njemu ipak svodilo na citanje drugih. Mislim necu vise da skrecem sa teme mislim da ni to nije ok
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
I ja se izvinjavam zbog grube reakcije, ali lepo sam napisao uvod i postavio link da se prikazuje na svakoj stranici ovog foruma.
Sto se tice brzine resavanja stvari.. o tome se razmislja pre nego sto pocne da se radi a ne posle... Imas lokal.. installiran SMF .. mogao si sve na njemu isprobati pa tek onda krenuti u posao... bio bi pripremljen.. sve sto ti treba znao bi unapred. I to takodje pise u jednoj od top tema koje sam pisao, da sve, apsolutno sve pripremite pre samog projekta...
Dakle.. ti nisi prekrsio elementarna pravila.. nisi nikog vredjao, nisi spamovao.. ali jesi prekrsio interna pravila ovog foruma... jer ona postoje da bi svi dobili ono sto im treba.. da bi svako na svoje pitanje dobio odgovor.. ako ja svaki dan x sati odgovaram na svaku sitnicu svakom od vas... i ja cu da poludim i vi necete nista znati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
15 osnovnih pitanja i odgovora za nove vlasnike SMF foruma

Topla preporuka za pocetka.. za administraciju koristite engleski prevod, jedino tako cete se snaci.

1. Kako se instalira novi jezik?
Procitajte

2. Kako dodati dugme u menu?
Procitajte

3. Kako se postavljaju moderatori?
Procitajte. A ako zelite da moderatori imaju posebne oznake u svim forumima a ne samo u onom koji moderiraju, napravite grupu koja nije vezana za postove i dodajte joj zeljene oznake.

4. Kako mogu da promenim sta je koja grupa u mogucnosti da radi?
Procitajte, kao i strane na koje tekst linkuje.

5. Kako da sakrijem svoj status baziran na postovima?
Procitaj

6. Kako da dodam linkove u opise foruma?
Cist HTML.

7. Kako da dodam praznike u kalendar?
Procitaj

8. Kako da napravim forum samo za odredjene grupe clanova?
Procitaj

9. Kako da izmenim mail za dobrodoslicu clanovima?
Procitaj

10. Slucajno sam obrisao/banovao svoj nalog, sta da radim?
Procitaj

11. Kako da dodam informacije sa foruma na druge stranice?
Procitaj

12. Kako da instaliram nove funkcije na forum?
Procitaj

13. Mod nece da se instalira, kako da ga dodam rucno?
Procitaj

14. Kako da dodam/izmenim/preslozim smajlije?
Procitaj ovo,ovo i ovo

15. Da li forum moze da uradi...
Sta forum moze da uradi... ostalo cete morati sami pisati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Jos 20 pitanja i odgovora za nove vlasnike SMF foruma

1. Kako da se resim spam botova?
Ukljucite da korisnici moraju aktivirati nalog klikom na link u mailu i instalirajte ovaj mod.

2. Kako da dodam tekst na vrh ili pri dnu foruma?
Rucno izmenite index.template.php vase teme.

3. Kako da dodam poseban blok u vrhu svakog foruma?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

4. Kako da ubacim na naslovnu da se vidi koliko je u kom forumu ljudi?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

5. Kako da ubacim globalna obavestenja?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

6. Kako da dodam novo polje u profil?
Ubacite npr. ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

7. Kako dodam da se na naslovnoj vide botovi?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

8. Kako da dodam letecu registraciju za goste?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

9. Kako da dodam zastavicu pored poruka?
Ubacite ovo ili ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

10. Kako da dodam rss ikonice?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

11. Kako da dodam chat?
Ubacite ovo ili ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

12. Kako da igrice?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

13. Kako da dodam galeriju?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

14. Kako da dodam shoutbox?
Ubacite ovo ili ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

15. Kako da dodam shop?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

16. Kako da dodam portal?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

17. Kako da dodam ocenjivanje tema?
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

18. Kako da dodam korisnike koji su danas posetili forum?
Ubacite ovo ili ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.

19. Kako da ukljucim quick reply za sve korisnike?
Ovde i ovde

20. Kako da ubacim dodatke u quick reply?
Rucnim modifikovanjem Display.template.php. Ili ubacivanjem nekog od modova... npr...
Ubacite ovo i modifikujte prema zeljama i potrebama.
« Poslednja izmena: 20. Okt 2008, 09:49:34 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG G6
E   SerbianFighter RESPECT  Smile Smile Smile. Svaka cast za ovo. Izvini jos jednom za ono smaranje ovo ce vec mnogo toga izmeniti  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 651
Zastava Raska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
LG G6
Sada jedno konkretno pitanje, znaci naisao sam na problem prilikom instaliranja mod-a     SMF Arcade. Znaci sve testove prodjem uspesno, mod odgovara mojoj verziji SMF-a, ali kad kliknem na install izbacuje sledecu gresku

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/ultra/www/smf/Packages/temp/./package_install.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/ultra/www/smf/Sources/Packages.php on line 552


Znaci to mi pravi prepreku i kod jos jednog moda
SMF Gallery Lite pa sad verovatno mislim da je problem negde na mom serveru ili ?

« Poslednja izmena: 23. Feb 2007, 07:12:49 od ultradisaster »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 414
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.