Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:57:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gubim kosu!  (Pročitano 3935 puta)
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jbt ali ja imam 16 godina....kosa mi je do otprilike ramena...ja mislim da je glavni uyzrok opadanje kose duvan!
On u organiznu unistava vitamine i samim tim kosa opada....znaci treba iskulirati cigare,jesti sto vise voca i povrca,skratiti ispucale krajeve na kosi,i poceti sa korishcenjem nekih od preparata!!!
Ja sam cuo da je Pantenol rastvor jako efikasan,a i nije skup do 200kinti...
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
@M.J. 4ever 
a зашто не одеш до неког кожног лекара(ако они нешто знају),па да те погледа.Дуван утиче на све и свашта,али у толикој мери да изгубиш косу Smile Главна ствар са косом је лучење мушких полних хормона(тестостерона) и лош генетски материјал(ако су ти мушки преци са једне и друге стране проћелави,слаба вајда),али то је само најчешћи облик ћелавости,а постоји низ других разлога,низ инфкција,зрачење,још гомила јада................
Ја сам пантенол купио,али га још увек нисам користио.Сада користим неки француски Ducray(800 din),a баталио сам скоро Нирел и Фитовитал.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 123
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N79
Za pantenol rastvor cam cuo, ali on pomaze kod opadanja kose gde je koren ocuvan. A duvan nema nikakve veze sa opadanjem kose! Za koren dlake ti je najvazniji cink! Kada kosa opadne zbog dejstva dihidrotestosterona (produkt testosterona koji stize do skalpa) tu nema pomoci. To je iskljucivo kriva genetika i protiv nje se ne moze. Postoje hormonske inekcije koje mogu da smanje lucenje testosterona i sprece dalje opadanje kose, ali ne verujem da ima muskaraca koji zele takav nacin lecenja. Eventualno moguce je presadjivanje kose. Ja ne znam nikoga ko je to radio i mislim da to bas ne ispadne nesto dobro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Beneath my dreams&wishes, I long for thy caresses.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230i
Cula sam da je protiv opadanja kose i izrastanja nove, ricinusovo ulje veoma dobro... Smile Samo treba da ga dobro utrljas u sami korjen kose, a nakon toga bih ti preporucila da na to dodas i malo kapi od koprive(jer one jacaju sami korjen kose) i obavezno sacekaj nekih par sati da to tako odstoji(a preporucila bih ti i malo duze), i nakon toga mozes oprati kosu samponom... I da, ako se opredjelis za ovaj "tretman" budi uporan, i rezultati ce brzo izaci na vidjelo!!!  Smile

~*~WeLiki pOzZzDrAv~*~
« Poslednja izmena: 23. Apr 2007, 21:16:21 od nestina »
IP sačuvana
social share
...Oh, do you care
I still feel for you
So aware,
What should be lost is there...

~*~My LoNg LoSt LoVe~*~
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:57:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.