Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:38:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gubim kosu!  (Pročitano 3936 puta)
03. Dec 2006, 06:12:55
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Gubim kosu!   

Veliki problem muškaraca jeste opadanje kose. Ma koliko sva istraživanja pokazivala da žene ne gledaju koliko kose na glavi ima muškarac, razumemo zašto muški svet toliko pati zbog gubitka kose.

Važno je da znate da kosa najviše ispada prilikom smene godišnjih doba. Ako se to dešava ovih dana i s vašom kosom, to ništa nije neobično, već je sasvim prirodna sezonska pojava i na nju ne možete da utičete. No, kosa opada i usled stresa, dužeg uzimanja određenih lekova, nekih zdravstvenih tegoba, ali i zbog nepravilne ishrane u kojoj nema vitamina i minerala. Poboljšajte napre svoju ishranu, a zatim počnite pravilno da negujete kosu, jer velike zasluge za opadanje kose imate upravo vi zbog svoje nedovoljne brige. Problem opadanja kose može se rešiti i negom kože vlasišta, kao i izbegavanjem štetnih spoljnih uticaja i zdravijim načinom života.

Da biste se snašli u raznovrsnoj ponudi sredstava protiv opadanja kose i proizvoda za negu vlasišta na našem tržištu, potrebno je da u dogovoru sa svojim frizerom otkrijete šta vam najviše odgovara, a to zavisi od toga koji cilj želite da postignete negom. Da li hoćete da sprečite opadanje i stimulišete kožu vlasišta, dakle, da li želite da delujete na sam koren dlake, ili vam je potrebnije da negujete samu dlaku šamponima i proizvodima koji čuvaju njen sjaj i boju i povećavaju volumen vaše kose?

Opadanje kose može se zaustaviti nekim od kvalitetnih i ne baš jeftinih seruma koji se prodaju kod nas. Ti proizvodi koriste se tako što se stavljaju direktno na kožu vlasišta, vodeći računa da se ne izmasti dlaka celom dužinom. Nanose se dva do tri puta nedeljno, posle pranja, i to na vlažnu kosu. Nemojte očekivati čudo, ali prve rezultate dobićete posle tri-četiri nedelje brižljivog korišćenja. Kosa će prestati da opada a povratiće sjaj, volumen i lepotu iz mladalačkih dana.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
a bole me uvo.ja gubim kosu od 15 god. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
o gazda

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Motorola C450
A, ne, odgovor je VICHY. Ja sam intenzivno izgubio kose u 15 godini i baš sam imao zaliske ekstra. Od pre nekih mesec i po koristim VICHY i svi su primetili kako mi se smanjuju zalisci, naravno da sam i ja sam to primetio. Skupo je, 2700 kinti, to je 12 ampula i šampon od 150ml. Ali, morate da perete kosu dnevno i svaki put posle pranja namažete ampule. Jako su prijatnog mirisa, kao i šampon, ne masne kosu i ništa slično. Stvarno deluje, ja ću baš da pokažem rezultate i da se slikam za koji mesec, kada se sva kosa "vrati".

Zaboravio sam da napomenem kako šampon traje mesec dana, a da u koliko niste ćelavi selom površinom, nego samo potiljak ili zalisci, možete da mažete pola ampule dnevno, pa onda i ampule dođu za skoro ceo mesec. Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2006, 17:49:14 od Burek_forumash »
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
Burek_forumash super objasnjeno  Smile. Mora kazem decku Smiley 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
fala na postu.gde ima da se kupi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Motorola C450
U apotekama, ne bih da reklamiram, ali ja uzimam u Merkatoru. Smile
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Only Rock

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1590
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel zna neko niki manje skuplji preparat za opadanje kose...nesto narodno???
Meni je pocela da opada od septembra prosle godine,onda je malo prestala pa je sada odejdnom pocela ponovo da mi opada...a inace dok sam imao kosu ovolike duzine to se nikada nije desavalo...
Cuo sam da ima neka voda za ispiranje kose sa korenom koprive,komsinica kaze da je prala godinu dana kosu tom vodom i da joj je uspleo,a kosa joj je opadala u pechatima....
Ili ima i nesto sa zumancetom,stavljash na kosu,kako vec...
IP sačuvana
social share
I'm Gonna make a change,
for once in my life
It's Gonna fell real good.
Gonna make a diference
Gonna make it right...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 123
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N79
Probaj Pilovit! Ima u svakoj apoteci! Sadrzi 5% neke supstance na m... Ne mogu da se setim! i cini mi se da lekari jedino tu supstancu priznaju kao lek protiv celavosti. Mozda je negde oko 500din.  Rezultati bi trebalo da se vide tek posle godinu dana. Al ja bi svim muskarcima kojima kosa opada zbog dejstva produkata testosterona na koren dlake preporucio da se sto pre pomire sa tim da im kosa opada, da se sisaju na kratko, batale jake sampone pune hemije i da sto manje maltretiraju kosu (fenom, cesljom, prstima...) Kod mene je ovaj recept upalio! A i ako vam jednog dana opadne puno kose objasnite frizeru da je red da vam da popust.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
Jel zna neko niki manje skuplji preparat za opadanje kose...nesto narodno???
народне умотворине су интересантне и смешне,али у лечењу бескорисне.
пробаћу са овим ампулама,мада мислим да знам о чему се ради.................
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:38:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.